18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Quietkiller 2012-08-07, 1:01
Co finalu z MU po meczy widac bylo klase pilkarzy ktorzy tam graja tak jak i trenera podeszli pogratulowali i poszli i nie pierdolili bzdur jak Real itd. Kiedy przegrywaja wielki foch kurwa bo tak i chuj real ma gwiazdy kupowane za miliony i co ? Chuja Nie wygrali Champions league chuj z Primera Division Barca przynajmniej ma swoich wychowankow juz chyba bym wolal a nie sorry pierdoli mnie zdanie innych bo wiem komu i za co kibicuje ale widzac wielu fanow Realu ''PRZEGRALI BO WASI KIBICE BUCZELI KIEDY NASI PILKARZE MIELI PILKE I NIE MOGLI SIE SKONCENTROWAC'' to pokazuje poziom umyslowy wielu fanow realu moze i jestem fanem barcy od chuja lat ale do dawnej druzyny realu mam respect grali piekna pilke i byli najlepsi ale coz inne czasy inna filozofia VIVA Barca. !
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-07, 1:15
czerwo64 napisał/a:

oj uwielbiam, to ,teskinilem za tym jak barca niem dawala rady, a teraz ludzie krytykuja ile sie da, hehhe, real, czelsi, man city, same wykupione kluby za kase, ok, szanuje innych, ale lubie po prostru szkolenie gwiazd a nie mega kase, ciesze sie ze cr7 jest w realu, i inne pedalki, messi nie chodzi na dsyki itd, jak barca z realem przegrywala to sie nie rzucali na przeciwnikow jak real w 3 albo 4 z wyprostowanymi nogami, kocham barce za to ze reprezentuje wizje futbolu ktora w europie umarla, czyli szkolenie, wychowankowie, itd, a nie kasa real, azja, telewizja itd

kozerq1, nie wiem komu kibicujesz, ale trzeba przyznać, jestes kruchy, barca jest fajnym klubem, jeśli chodzi o wartości, unika sponsoringu, a to dlaczego? bo ma dostatcznie duzo kasy, real zmienil swoj herb zeby jebanym arabo nie przeszkadzac, probowal przeforsowac godziny rozgrywania meczy w lidze hiszpanskiej, zeby azja ogladala, kurwa, kupuje same gwiazdeczki, piszesz kiedy niby narca przeszla dzieki, sedziom, a wiekszosc przykladow to kluby od murinho, kolesia ktory uczyl sie w barcelonie, ale nie dal rady, owszem wkurwia mnie np busquets, ale np messi nawet sfaulowany sie podnosi i biegnie dalej, moze naprawde kibicujesz jakiemus innemu klubowi, nie wiem, ktoremu, ale jesli chodzi o dzisiejsze czasy, to barca jest ostatnim klubem ktory najpierw patrzy na kase, ma swoja szkolke, swoich pilkarzy i o nich dba, ja barcelonie kibicuje od 1999 i byly momenty ze byla w strefie spqadkowej, i bylo spoko, ale jak sie okazala najlepsza, wtedy pojawili sie problemy, dziwne nie? wez nie pierdol o twoci teoriach itd, ze sedziowie to i tamto, alex ferguson 2 razy przegral final z barca, i powiedzial, ze z nimi nie dalo rady wygrac, bo sa najlepsi, i zadna taktyka nie da rady, a to ze ty bedziesz bluzgal to nic nie da, ferguson jest bogiem , nawet dla mnie jako kibica barcy, a to ze ty bedziesz plakal i pierdoli o miedzygalaktycznej ustawce to tylko cie osmieszy, bujaj...



po pierwsze nikt tutaj nie bluzga, po drugie, jestes smieszny i malutki skoro mowisz ze barcelona to wychowankowie, w ciagu ostatnich 3ch lat wyjebali duzo wiecej na transfery nizeli przykladowo real, fabregas 35,mln, villa, 30mln, pedro,sanchez... a kogo sciagnal real ? oezila czy khedire... za ile? no wlasnie za marne pieniadze... a zauwaz jaki progres poczynili? barcelona ma kase? koles jestes totalnym idiotą... nawet na oficjalnych stronach barcelony pisze ze jest to najbardziej zadluzony kllub na swiecie, przeszlo 570 mln... ! nie sprzedaje sie? hahaha bawisz mnie koles mowisz ze real sprzedal sie arabom? a barcelona komu sie sprzedala? jak nie katarskiej firmie... 2 strona medalu jestes kibicem barcelony? spoko graja piekna pilke? niestety tylko dla ciebie i reszty kibicow barcelony... 1000 podan z ktorych i tak nic nie wynika? sa najlepsi ? chyba nie... co poakzal zreszta ten sezon, zostali zdetronizowani przez marna chelsea ktora w ciagu 2ch meczy oddala 3 strzaly na bramke... przegrala u siebie mistr5zostwo hiszpani z tym brutalnym realem... wstyd... skoro jestes kibicem barcelony zapewne pamietasz mecz z sevilla z tego sezony kiedy sedzia o maly wlos nie wrzucil pilki do bramki przy stanie 2:2...
z valencia bylo zreszta dokaldnie to samo... troche obiektywizmu pociskasz po Realu bo pokazal w tym sezonie ze byl lepsza druzyna? gowno wiesz o marketingu barcelony, mowisz o tej slynnej szkolce? cuenca i tello? i gdzie są? obydwaj sa szykowani do transferów... mowisz ze dzicz z Realu... ja pamietam ze po kazdym gd paciuchy z barcelony pierwsi wybiegali na boisko oblezajac arbitra, pinto pierwszy... po chuj to ? byl fal byl, czerwona byla ? byla... po kiego chuja to bydlo wlatuje na boisko i pokazuje swoja zlosc? mowisz o JM? na jakiej podstawie? barcelona ostatecznie sie zeszmacila po przegranej z interem kiedy nie pozwolili celebrowac zwyciestwa jak najbardziej zasluzonego graczom interu... wlaczajac zraszacze... jestes zaslepiony jak wiekszosc kibicow katalonskiego klubu... nic w tym dziwnego wkoncu za barcelona jest tylko katalonia i 3/4 polski.
Zgłoś
Avatar
Quietkiller 2012-08-07, 1:28
Ze co zasluzonego ? Ja pierdole koles ok Moze i czasami sedziowie sa nam na reke ale kurwa o tych meczach z interem nic nie mow Milito czy kto to tam byl.. jebnal ostatniego gola ze spalonego a Gola Bojana (ktory dawal nam zwyciestwo) nie uznal bo Keita dotknal pilki reka A ON JA KURWA MIAL PRZY CIELE nawet powtorki to pokazaly a co do Fabregasa to jest Kurwa wychowanek Barcelony ....

Najlepsi grający obecnie wychowankowie La Masii: Leo Messi, Xavi, Andres Iniesta, Carles Puyol, Victor Valdes, Sergio Busquets, Jeffren, Bojan Krkić, Gerard Pique (wszyscy – FC Barcelona), Cesc Fabregas (Arsenal), Jose Manuel Reina (FC Liverpool), Mikel Arteta (Everton), Oleguer (Ajax Amsterdam), Ivan de la Pena (Espanyol Barcelona), Thiago Motta (Inter Mediolan), Fernando Nawarro (Valencia CF)
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-07, 1:33
fabregas wychowankiem barcelony?ahhahahahh arsenal kupil go w wieku 14 lat, to arsen wenger go uksztaltaltowal i wychowal... dzieki arsenalowi stal sie gwiazda swiatowego formatu, zreszta i tak nie lapie sie do podstawowej 11 to po 1... a po 2 bronisz sie meczem z interem i spalonymi, tak samo moge napisac ze gdyby nie 5 kranych w meczu z chelsea w 2009 tez " mielibysmy " zwyciestwo ? mielibysmy ? a kim ty jestes? jestes hiszpanem ? mieszkasz w katalonii ? chociaz na mecze? nie osmieszaj sie chlopcze...
Zgłoś
Avatar
Quietkiller 2012-08-07, 1:38
Kibucuje barcelonie od kiedy bylem w wieku 10 lat to po pierwsze leci hejt ze barca tylko symuluje i to juz jest wkurwiajace ze niby real taki pokrzywdzony bo barca to aktorzy i nie pochwalam tego co zrobil sanchez czy sergio busquets takim ''pilkarza'' bym nogi z dupy powyrywal ale coz kazda druzyna symuluje a wy widzicie tylko barce



Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-07, 1:45 3
czy doprawda? nie rozumiesz tego ze pepe robi to specjalnie ? by pokazac jak my, obiektywni ludzie postrzegamy zawodnikow barcelony ? poszukaj wywiadow w ktorym pepe pytany o te symulacje w prost odpowiedzial ze chodzi wlasnie o pokazanie tego jak wyglada to z perspektywy kibica przeciwnemu klubowi z kataloni... irytuje cie jego zachowanie w tym sezonie ? nas irytuje zachowanie graczy barcelony od 2006 roku.



chcesz sie wymieniac filmikami prosze bardzo, duzo wiecej jest na temat barcelony i gdybym chcial wrzucic wszystkie zajebloby mi to z pewnoscia cala noc.



masz swoje bożyszcze, jeszcze kretyn udaje że nic się nie stało.
Zgłoś
Avatar
Quietkiller 2012-08-07, 1:57
I dobrze pierdolnal ta pilka madryckiej kurwie :| no oczywiscie Pepe mowi ... kazdy moze mowic ale co mecz robi to samo...godne podziwu obronca moralnosci Pepe ...
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-07, 2:01 2
kurwa pokazałeś dno i wodorosty, "madryckiej kurwie"... nie ma sensu z tobą pisać za płytko brodzisz... po prostu wyszła twa niemoc i brak argumentów boli ? ma boleć dobranoc
Zgłoś
Avatar
Quietkiller 2012-08-07, 2:09
Nic nie boli bo nie ma co bolec ;]
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-07, 2:10
dno dno dno i jeszcze raz dno
Zgłoś
Avatar
Quietkiller 2012-08-07, 2:12
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-07, 2:15
jest juz ten filmik , 2 stronie zdaje sie, po chuj wrzucasz 2gi raz?, jedsen przypadek krystyny przy 12243214 graczy barcelony
Zgłoś
Avatar
Quietkiller 2012-08-07, 2:16
Moj blad wiec szukam dalej ;]
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-07, 2:18
hahaha ;d ide spać nie ujebie dalej tej dyskusji, co kolwiek wrzucisz poleci kontra;D haha jest z czego wybierać
Zgłoś
Avatar
Quietkiller 2012-08-07, 2:19 1
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie