18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
czerwo64 2012-08-07, 17:53
kozerq1, ty jestes jak murinho, tobie nie da sie nic wytlumaczyc, fabregas jest wychowankiem barcy, i to jest normalne ze nie bede wprowadzac do 1szego skladu 20 mlodych zawodnikow bo nie ma miejsca, i dlatego musza zdobywac doswiadczenie w innych klubach, barca nie wywala kasy znikad na podane przez ciebie transfery to byla kasa za gwiazdeczki typu ronaldinho i deco ktorzy gwiazdorzyli jak real, zreszta wrzucaj te swoje filmy nawet tutaj, kloc sie i oskarzaj , ja otworze piwko i bede podziwial najpiekniej grajaca druzyne na swiecie- tak bylo od kiedy jej kibicuje, oraz od kilku lat skutecznie grajaca druzyne, a ty tam sie zal i wyklocaj, pozdro VeB!!!!
Zgłoś
Avatar
Gienek1989 2012-08-07, 18:09
kazerq1 mecz sparingowy, to ciekawe:-D po drugie Real gra jak pizdy, jak wygrywają jest ok, jak przegrywają to zaraz lament i płacz bo to, bo tamto, Barcla wygrywa przybija piątke z przeciwnikiem i idzie do szatni, Barca przegrywa też przybija piątke i idzie do szatni nie strzela fochami jak Real nie giwazdorzy i nie zmienia fryzury w przerwie miedzy połowami (CR7)
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-07, 18:55 1
te pizdy pokazaly barcelonie gdzie ich miejsce w tym sezonie chyba nie powiesz mi ze mecz o puchar paryza jest traktowany jako mecz o stawke, to normalne ze to sprawdzenie sil przed sezonem, zreszta barcelona wygrala tylko dzieki tej symulacji sancheza i to po karnych

czerwo64 napisał/a:

kozerq1, ty jestes jak murinho, tobie nie da sie nic wytlumaczyc, fabregas jest wychowankiem barcy, i to jest normalne ze nie bede wprowadzac do 1szego skladu 20 mlodych zawodnikow bo nie ma miejsca, i dlatego musza zdobywac doswiadczenie w innych klubach, barca nie wywala kasy znikad na podane przez ciebie transfery to byla kasa za gwiazdeczki typu ronaldinho i deco ktorzy gwiazdorzyli jak real, zreszta wrzucaj te swoje filmy nawet tutaj, kloc sie i oskarzaj , ja otworze piwko i bede podziwial najpiekniej grajaca druzyne na swiecie- tak bylo od kiedy jej kibicuje, oraz od kilku lat skutecznie grajaca druzyne, a ty tam sie zal i wyklocaj, pozdro VeB!!!!



wlasnie to ty jestes debilem i nie idzie ci nic wytlumaczyc... wiec czym zaplacili za sancheza, ville, pedro ? ogorkami ? sa najbardziej zadluzeni... a po 2 tylko dla cb jest to piekne dla reszty monotonne i nudne, wlasnie ty jako kibic barcelony, nie chcesz przyjac tego do wiadomosci, nie bede sie z toba klocic, bo to i tak do niczego nie doprowadzi, placz lepiej dalej, bo w tym sezonie tez nic znaczacego nie osiagnie twoj klub, co zreszta widac po meczach przygotowawczych, poza tym xavi wiek puyol wiek, iniesta wiek ;] niedlugo koncza kariere, fabregas? jestes az takim kretynem ? barcelona wychowala fabregas? wprowadzila go na najwyzszy polap rozgrywek? do gry z najlepszymi? gowno prawda... moze i tam zaczynal, ale sprzedali go arsenalowi, ktory zrobil z niego gwiazde... żenujace
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-08-07, 20:29 1
ok ok masz racje we wszytkim, niestety nie potrafie zlikwidowac barcelony zeby tobie zylo sie lepiej, ja sie we wszystkim myle, jestes super fajny, a ja chujowy, ale i tak pozdrawiam i czekam na meczyk z ManU jutro, ja nie plakalem i nie placze, i szczerze sie nie przejme ezonem bez sukcesow, byle real nic nie wygra, a piwko i tak sobie na meczyku wypije Ave Barca i pzdr
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-07, 22:06
czerwo64 napisał/a:

ok ok masz racje we wszytkim, niestety nie potrafie zlikwidowac barcelony zeby tobie zylo sie lepiej, ja sie we wszystkim myle, jestes super fajny, a ja chujowy, ale i tak pozdrawiam i czekam na meczyk z ManU jutro, ja nie plakalem i nie placze, i szczerze sie nie przejme ezonem bez sukcesow, byle real nic nie wygra, a piwko i tak sobie na meczyku wypije Ave Barca i pzdr



dobrze ze przemyslales swoje zachowanie i przyznales racje ave barca buahhahaa
Zgłoś
Avatar
Gienek1989 2012-08-07, 22:14
Debil kurwa debil
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-08, 9:49
Gienek1989 napisał/a:

Debil kurwa debil



płacz dziecko, płacz
Zgłoś
Avatar
m................a 2012-08-10, 10:26 1
jasna pizda, jak tak na was chłopaki patrzę, to załamuję ręce.
kibicuje C.F. RM od 12 lat, na stadionie byłam, mecz widziałam, piłkarzom piątki poprzybijałam - mam prawo się wypowiedzieć?

faktem jest, że symulacja FCB działa w pizdu i trochę na nerwy każdemu, kto Barcy nie kibicuje. czy to Inter, czy Arsenal czy inny Bayern - KAŻDEMU.

Quietkiller czy jakoś tak - ziomek, co Ty możesz wiedzieć o żegnaniu się z klasą z rozgrywkami? o zraszaczach nikt już nie pamięta?
staram się jak mogę, aby oddać jakiś honor odwiecznemu rywalowi, ale jak się widzi podobne zachowania to sorry, ale nie.
po prostu same kurwy mi na myśl i na język przychodzą.

sama symulacji NIE ZNOSZĘ, dlatego za CR7 długo nie przepadałam, a Di Marii w ubiegłym sezonie oglądać nie mogłam.

do chuja pana - trochę obiektywizmu ludzie, nic tak nie denerwuje jak ślepi, którym się za dużo wydaje.
Zgłoś
Avatar
wojf 2012-08-25, 4:08 1
Quietkiller napisał/a:

Kibucuje barcelonie od kiedy bylem w wieku 10 lat to po pierwsze leci hejt ze barca tylko symuluje i to juz jest wkurwiajace ze niby real taki pokrzywdzony bo barca to aktorzy i nie pochwalam tego co zrobil sanchez czy sergio busquets takim ''pilkarza'' bym nogi z dupy powyrywal ale coz kazda druzyna symuluje a wy widzicie tylko barce





kurwa mac badz obiektywny, to po pierwsze. Po drugie uzywaj interpunkcji. Barca jest zajebista jezeli chodzi o poziom gry w pilke, ale jest zalosna w tym, ze symuluje, pilkarze prowokuja w swoich wypowieidzach itp. Przyznajcie im to kurwa, techniak zajebista, ale to jebane cwaniaki i CHUJ ! Szacun dla barcy za poziom gry, ale pogarda za zachowanie... Ok. w kazdym zespole sa symulacje, ale nie w takim stopniu. I jesli to po prostu kurwa widac w kazdym meczu, to po chuj ich tlumaczycie, jaki to ma sens? Kazdy to kurwa widzi!!!

myx napisał/a:

Dla wszystkich "kibiców" Barcelon, Reali i innych Manchesterów



Nie sluchalem tego zapewne zjebanego kawalku, ale kurwa jest roznica miedzy ludzmi jezdzacymi na mecze polskich zeposlow zeby powydzierac ryja, a ludzmi kochajacami dobra pilke wiec mam gleboko w dupie wasze jebane kibolowanie i atmosfere na polskich stadioanch. Jezdzijcie sobie na te "mecze" i drzyjcie mordy, ja wole obejrzec prawdziwa pilke.
Zgłoś