18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Kutasiarz 2021-06-22, 22:36 1
Na spokojnie to wziął.
Zgłoś
Avatar
bedek3 2021-06-22, 23:12 59
Tylko nie robola Ciężko pracujący człowiek, który utrzymuje autostradę w takim stanie, żeby można było bezpiecznie podróżować, jest odpowiednio ubrany, a miejsce pracy oznakowane. Trafił na debila i tyle. Myślę, że się nie spodziewał, a reakcja naturalna, do góry nie poleci.
Zgłoś
Avatar
G................r 2021-06-22, 23:24 3
Miał farta, był czujny i się nie opierdalał.
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-06-22, 23:27 17
żeby wyzywać tych rzeczywiście ciężko pracujących to trzeba nazywać się "MisDetonator" kys
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-06-23, 0:04 1
Idę o zakład, że poza tym co tu widać, w dali nie było żadnych innych znaków ostrzegawczych. Ogół ludzi to patałachy... Przykładem jest stawianie trójkąta 20 metrów za pojazdem (na jakimkolwiek rodzaju drogi), nie po to żeby nie zdechnąć, tylko żeby nie dostać mandatu za jego brak.
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2021-06-23, 4:38 2

MisDetonator napisał/a:

Typowy dzień robola.



Gdyby nie ten robol, byś nawet kibla w domu nie miał.

Zgłoś
Avatar
c................k 2021-06-23, 7:46 1
A się wszyscy zagotowali na tego "robola". Niby tacy twardziele, a psyche delikatne jak u lewaków, widać po komentarzach dla kogo szczytem kwalifikacji jest praca w charakterze mięśnia
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-06-23, 8:02 1
Tuco napisał/a:

Idę o zakład, że poza tym co tu widać, w dali nie było żadnych innych znaków ostrzegawczych. Ogół ludzi to patałachy... Przykładem jest stawianie trójkąta 20 metrów za pojazdem (na jakimkolwiek rodzaju drogi), nie po to żeby nie zdechnąć, tylko żeby nie dostać mandatu za jego brak.



Mnie ktoś zapierdolił trójkąt jak postawiłem 100m za samochodem. Postawiłem i poszedłem do auta. Jak się odwróciłem, to trójkąta już nie było. To nie było w Afryce tylko kurwa w POLSCE!
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2021-06-23, 10:34 3
czarnybombelek napisał/a:

A się wszyscy zagotowali na tego "robola". Niby tacy twardziele, a psyche delikatne jak u lewaków, widać po komentarzach dla kogo szczytem kwalifikacji jest praca w charakterze mięśnia



Sądząc po sposobie Twojej wypowiedzi, gramatyce i jej składni zakładam, że najprawdopodobniej jesteś bezrobotny. Skoro gardzisz robolem, a nawet nie potrafisz się sensownie i poprawnie wypowiedzieć, to jesteś po prostu bezużytecznym odpadem. Chuj z Tobą.
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-06-23, 13:15 1
Agoreth napisał/a:

Chuj z Tobą.


I z duchem twoim.

Co niby napisałem niegramatycznie?

Napisałem "a" zamiast "ale" i być może pominąłem jakiś przecinek.

Idź się teraz kurwa popłacz, panie Miodek
Zgłoś
Avatar
malloy26 2021-06-23, 18:43 1
Agoreth napisał/a:

Sądząc po sposobie Twojej wypowiedzi, gramatyce i jej składni zakładam, że najprawdopodobniej jesteś bezrobotny. Skoro gardzisz robolem, a nawet nie potrafisz się sensownie i poprawnie wypowiedzieć, to jesteś po prostu bezużytecznym odpadem. Chuj z Tobą.



Ostatnio coś sadol jest pełen roboli, ścierwa ze wschodu już was wszystkich wygryzły z roboty?
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-06-24, 11:48
malloy26 napisał/a:

Ostatnio coś sadol jest pełen roboli, ścierwa ze wschodu już was wszystkich wygryzły z roboty?


No przecież wiadomo kto najbardziej się jara śmiercią i cierpieniem - typowy bywalec sadola to polak-robak katolik, co zapierdala za najniższą krajową i głosuje na PiS
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-06-24, 13:56
Głosowanie w ogóle, jest do chuja.
Zgłoś