18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Typowy dzień w Brazylii
Macx83wwww • 2021-01-20, 13:55
Brazylia, przechodzień zauważył 2 mężczyzn naprawiających ciężarówkę, zdecydował się wziąć kolejny pachołek ze stacji benzynowej i przynieść go do nich, gdy nagle zjawił się mężczyzna na motocyklu, wyjął broń i strzelił mu w głowę. Zginął na miejscu. Morderca zastrzelił również kierowcę taksówki na motocyklu nieco dalej.



Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2021-01-20, 13:58 2
Fajny ten rower..taki na benzyne.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2021-01-20, 14:44 4
Tam juz ludzi dla rozrywki zabijają jak myśliwi zwierzynę
Zgłoś
Avatar
35i 2021-01-20, 15:06
BolekMaku napisał/a:

Fajny ten rower..taki na benzyne.



Bo to jest rower Błażeja.
Zgłoś
Avatar
żmij 2021-01-20, 15:12 1
dennissliwa napisał/a:

Tam juz ludzi dla rozrywki zabijają jak myśliwi zwierzynę



Tak patrząc po tych filmach, to ludzie są tam w zdecydowanej mniejszości...
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-01-20, 15:24 6
fajny kraj ze można sobie wsiąść na motor i tak odjebać kogoś po prostu
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-01-20, 17:29 2
Co oni tam odpierdalają? Jeżdżą po mieście i opalają losowych ludzi?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-01-20, 19:34 1
Przynajmniej mają tanią benzynę.
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2021-01-20, 19:54 3
Dlatego jestem w pełni za depopulacją ludzkości, jakimkolwiek sposobem.. Począwszy od wszystkich tych krajów dziesiątego świata, przez nie pracucjących białych, na mniej rozgarniętych kończąc... Jak ktoś nie wnosi nic do społeczeństwa, tylko "żyje" bo się urodził, to eutanazja przymusowa i chuj z nimi.. Zostawić garstkę pospólstwa, bo ktoś jednak na fabryce jebać musi, a reszta albo do nauki, albo do piachu.. I dzisiejsze problemy, tj. przeludnienie, głód, ubóstwo skończy się jedną decyzją. 7 miliardów to zdecydowanie za dużo.. 500mln to dużo, a i tak nie każdy miałby swoją rolę w świecie przyszłości.. Skończmy z "poprawnością polityczną" i zacznijmy coś w końcu robić, żeby gatunek ludzki stał się jednością i skupił się na rozwoju.. Bo to, że mamy iPhone, nie znaczy, że jesteśmy rozwinięci...
Zgłoś
Avatar
piotrszymek 2021-01-20, 20:40 1
smutna ta Brazylia.Chyba policja tam nic w ogole nie robi.Wsiadasz na motor,zakładasz kask i mozesz zabic człowieka pewnie bez zadnych konsekwencji.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-01-20, 23:28
W każdym kraju poziom obywateli determinuje dbałość o populacyjny wskaźnik na swój sposób...
Zgłoś
Avatar
octave25 2021-01-20, 23:35 4
Tranquillum napisał/a:

Dlatego jestem w pełni za depopulacją ludzkości, jakimkolwiek sposobem.. Począwszy od wszystkich tych krajów dziesiątego świata, przez nie pracucjących białych, na mniej rozgarniętych kończąc... Jak ktoś nie wnosi nic do społeczeństwa, tylko "żyje" bo się urodził, to eutanazja przymusowa i chuj z nimi.. Zostawić garstkę pospólstwa, bo ktoś jednak na fabryce jebać musi, a reszta albo do nauki, albo do piachu.. I dzisiejsze problemy, tj. przeludnienie, głód, ubóstwo skończy się jedną decyzją. 7 miliardów to zdecydowanie za dużo.. 500mln to dużo, a i tak nie każdy miałby swoją rolę w świecie przyszłości.. Skończmy z "poprawnością polityczną" i zacznijmy coś w końcu robić, żeby gatunek ludzki stał się jednością i skupił się na rozwoju.. Bo to, że mamy iPhone, nie znaczy, że jesteśmy rozwinięci...



Zacznij od siebie i swojej rodziny Dzbanie.
Zgłoś
Avatar
23456789 2021-01-21, 21:53
Tranquillum napisał/a:

Dlatego jestem w pełni za depopulacją ludzkości, jakimkolwiek sposobem.. Począwszy od wszystkich tych krajów dziesiątego świata, przez nie pracucjących białych, na mniej rozgarniętych kończąc... Jak ktoś nie wnosi nic do społeczeństwa, tylko "żyje" bo się urodził, to eutanazja przymusowa i chuj z nimi.. Zostawić garstkę pospólstwa, bo ktoś jednak na fabryce jebać musi, a reszta albo do nauki, albo do piachu.. I dzisiejsze problemy, tj. przeludnienie, głód, ubóstwo skończy się jedną decyzją. 7 miliardów to zdecydowanie za dużo.. 500mln to dużo, a i tak nie każdy miałby swoją rolę w świecie przyszłości.. Skończmy z "poprawnością polityczną" i zacznijmy coś w końcu robić, żeby gatunek ludzki stał się jednością i skupił się na rozwoju.. Bo to, że mamy iPhone, nie znaczy, że jesteśmy rozwinięci...



octave25 napisał/a:

Zacznij od siebie i swojej rodziny Dzbanie.



500+ zabolało.
Zgłoś
Avatar
octave25 2021-01-21, 23:46
23456789 napisał/a:

500+ zabolało.



Nie mam dzieci, o ile mi wiadomo.

Zgłoś