18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Znawca_Cipek 2022-04-28, 22:12 35
Przeciez oni mowia po ukrainsku! Do tego barwy metra typowe dla metra w Kijowie. Lepiej sprawdzic, nim bedzie sie chcialo byc trollem.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-04-28, 22:16 5
Znawca_Cipek napisał/a:

Przeciez oni mowia po ukrainsku! Do tego barwy metra typowe dla metra w Kijowie. Lepiej sprawfzic, nim bedzie sie chcialo byc trollem.



Tak czy inaczej, leje na sankcje zachodu
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2022-04-28, 22:33 2
I to jest kultura a nie to co u nas. Jeszcze musimy sie wiele nauczyc o tej kulturze wschodu!
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-04-28, 22:37 12
lokal.szczecin napisał/a:

I to jest kultura a nie to co u nas. Jeszcze musimy sie wiele nauczyc o tej kulturze wschodu!



Uczmy się szybko, bo już niebawem u Nas będzie to samo
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-04-28, 22:51 1
niedługo u nas w metrze
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-28, 23:48 4
Dot napisał/a:

niedługo u nas w metrze


A mamy tego metra kurwa tyle że ooooo hoo hoooo. Prędzej w Autosanie z Białegostoku. Czekaj tam tak robią tylko pod siebie.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-04-28, 23:57 1
baronturbina napisał/a:

A mamy tego metra kurwa tyle że ooooo hoo hoooo. Prędzej w Autosanie z Białegostoku. Czekaj tam tak robią tylko pod siebie.



nie wiem co ci stara robi pod siebie lub na ciebie ^ jak to lubisz nie mam nic przeciwko tobie ! jeszcze my przyjedziemy tobie dolejemy lubisz to suczko ?

baronturbina napisał/a:

A mamy tego metra kurwa tyle że ooooo hoo hoooo. Prędzej w Autosanie z Białegostoku. Czekaj tam tak robią tylko pod siebie.



jesteś na tyle głupim kidoskiem że nic nie rozumiesz z mojej wypowiedzi zaraz będziesz pisać że jestem ruskim trollem .Poproś mamę jak nie jest głupia na tyle co ty może ci jakoś to wytłumaczy co mam na myśli.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-29, 0:00 1
djpyza napisał/a:

nie wiem co ci stara robi pod siebie lub na ciebie ^ jak to lubisz nie mam nic przeciwko tobie ! jeszcze my przyjedziemy tobie dolejemy lubisz to suczko ?



Zanim z podlasssja furmankami dojedzjjjecje, to twoja matka zdąży obluzyc polowe wsjii oraz twoich przygranicznych białoruskich bracijjjii i ci się brat urodzi.
Jak ty jesteś djpizda to on będzie jak?

A sorry za dialekt bo nie umijjeeee po podlasku pisać. Jedynie po polsku.
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-04-29, 1:09 2
baronturbina napisał/a:

A mamy tego metra k***a tyle że ooooo hoo hoooo. Prędzej w Autosanie z Białegostoku. Czekaj tam tak robią tylko pod siebie.



ale nie kazdy z sosnowca jak ty, z reszta co to zmienia 1,2,3,50 linii jak zesrasz sie czy poszczasz przy innych, jakbys nie siedzial w tym swoim sosnowcu to bys widzial jak te ameby sie zachowuja
Zgłoś
Avatar
35i 2022-04-29, 3:47 4
djpyza napisał/a:

jesteś na tyle głupim kidoskiem że nic nie rozumiesz z mojej wypowiedzi



Dot napisał/a:

ale nie kazdy z sosnowca jak ty, z reszta co to zmienia 1,2,3,50 linii jak zesrasz sie



Teleturniej "Mistrzowie intelektu"? Jeżeli tak, to jeszcze Zbysława brakuje do kompletu.
Zgłoś
Avatar
michal257 2022-04-29, 8:24 3
Zmień tytuł, bo Ci nie wyszło. To typowy ukraiński kacap w drodze do naszego kraju
Zgłoś
Avatar
leho 2022-04-29, 14:18
Ukraińcy go sprowokowali.
Zgłoś
Avatar
UkrainskaOnuca 2022-04-29, 15:14 2
Wygląda raczej na Ukraińca
Zgłoś
Avatar
namate 2022-04-29, 15:50
Ale w spodnie się nie zlał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie