18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
L................Z 2021-04-25, 14:30 2
Jak już widzę taką miniaturkę i tytuł to w ogóle tego nie ogladam. Szkoda nerwów i czasu na patologię.
Zgłoś
Avatar
Ronin026 2021-04-25, 14:37 3
hamusq napisał/a:

Mialem napisana rozprawke na temat komunalow przez Ciebie wyskrobanych. Ale uznalem, ze z debilem nie nalezy polemizowac. Napisze, Ci tylko, ze jak Ci tak zle w naszym pieknym kraju to jedz tam gdzie bedziesz szczesliwy.



Nie mowie ze mieszkanie komunalne jest złe.
A co powiesz na przykład z mojego podwórka?
Gość prosi pracodawcę o to aby mu dal na papierze jak najmniejsze zarobki. Gościu kombinuje i dostaje komunalne mieszkanie. Po roku dostajemy do podpisania aneksy do umów na wyższa stawkę a ten nasz socjalista z pyskiem , że co co za umowa , niska stawka i jaka z niej będzie emerytura.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-04-25, 15:00 2
Nie ma ich za dużo, pracują,
o co się pruje ten debil
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-04-25, 15:17 8
Nienawidzę blmów, czarnych co zachowują się jak małpy, ciapatych, ale... nienawidzę też jak ktoś bezsensownie ubliża normalnym ludziom. Co oni mają wspólnego z tymi kradnącymi, kwiczącymi małpiszonami?
Zgłoś
Avatar
0to 2021-04-25, 15:19
trochę śmiechłem
Zgłoś
Avatar
Gazownik 2021-04-25, 15:23 7
Nie wiem, nie znam typa, ale coś napisze. Akurat Ci ciapaci pracują i niech tak zostanie. Nawet w Polsce jest miejsce dla każdego. A jak ich tak bardzo nie lubi niech się zaciągnie do chrześcijańskiego YPG i z nimi walczy. Każdy jest cwany u siebie. Gdy jest pokój
Zgłoś
Avatar
pijecia 2021-04-25, 15:29 1
Hajna hajna hajna...kebaba proszę haha pojeb dobry
Zgłoś
Avatar
tomus79 2021-04-25, 16:00
Kupujac kebeba osiedlasz araba
Zgłoś
Avatar
longfly 2021-04-25, 16:09 6
Xaka napisał/a:

I dobrze im powiedział, u siebie zrobili rozpierdol i teraz do Europy przyjechali też robić rozpierdol.



idz sie zutylizuj w szambie wiejski myslicielu
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-04-25, 16:24 8
Dlaczego tak nie szczeka pod takim mopsem, gdzie ustawiają się cygany.
Zgłoś
Avatar
KissMyAsthma91 2021-04-25, 17:14 3
Xaka napisał/a:

I dobrze im powiedział, u siebie zrobili rozpierdol i teraz do Europy przyjechali też robić rozpierdol.



Rozpierdol to ty masz w bani cepie
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2021-04-25, 17:14 2
Niedaleko pada jabłko od jabłoni. W tym wypadku Janów Lubelski od Kraśnika
Zgłoś
Avatar
a................p 2021-04-25, 18:15 4
Następny zjeb, co wyżywa się na uczciwie pracujących ludziach. Pewnie myśli, jaki on jest zajebisty patriota bo nabluzgał przypadkowemu kebabiście. Niech pójdzie w piątek do meczetu nabluzgać. Ale najlepiej gdzieś w Berlinie, Paryżu albo Londynie, bo w Polsce ich mało.
Zgłoś
Avatar
Zuni 2021-04-25, 22:31 1
Co za kurwa łeb
Zgłoś
Avatar
atomboy 2021-04-25, 22:32 2
w Krakowie byłem świadkiem czegoś podobnego, odebrałem jedzonko swoją drogą zacne i nie pokłamane i ne na gównie z makro. Sobie konsumuję na spokojnie i wpada taki na oko 30 latek i zaczyna to samo napierdalać coś tam coś bum bum alahhu. Chłop w barze pracuje tam od kąd pamiętam dobre 20 lat jak nic.

Po Polsku mówił znacznie lepiej niż on, bez swojego akcentu. Poprawna Polszczyzna (wiem rzadkość). Chłop mu tłumaczy o co kaman, że on w ogóle to Chrześcijaninem jest i prowadzi biznes x lat jak on latał jeszcze w pieluchach. No i się zaczęło, zawinął krzesełko i w plexi uderzył. Chwile poskakał jak pawian a potem taki gość ze stolika obok wypłacił mu taką bułę, że aż mnie zabolało a byłem dobre 6m dalej .

Odziwo nie zezgonował, wstał chwiejnym krokiem wyszedł ale nie to - bo miał żarcie w ręce i je nie wypuścił, rozmymłało się w imen ale te resztki zabrał XD hahaha debili nie sieją, sami się rodzą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie