18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bishfinger 2012-08-23, 17:17
znalazł sie ku...a kapitan, chyba miski na pomyje
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2012-08-23, 17:20

Przypadek?
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-23, 17:30
suchy945 napisał/a:

Pan Kapitan znów przegrywa dyskusję pod własnym tematem...słodkie



Mam ci szczawiu przypomnieć jak ci mordę zamknąłem na hardzie w jednym z tematów? Zmarszcz sobie freda chłoptasiu i nie podskakuj, bo za cienki w uszach jesteś na jakąkolwiek potyczkę na argumenty (którymi zresztą podeprzeć się nie potrafisz - i to niezależnie od tematu dyskusji w której nieudolnie starasz się udzielać).



Phallucifer napisał/a:

@Kapitan
Zaczynasz trollowac?
Pajacu, czy to aby nie pierwszej wody hipokryzja, a moze glupota?



Pajaca to sobie w lustrze poszukaj - taka koleżeńska rada...

Phallucifer napisał/a:

w Jednej sentencji zmagasz sie ze stereotypami, tylko po to aby wplatac sie w absurd. Mysl ty glupi polaczku co piszesz.



To jest komiks do kurwy nędzy. Komiks - dodajmy- lekko przesadzony. Nie zmagam się ze stereotypami tylko je CELOWO wykorzystałem. "Rozumisz" czy mam powtórzyć ?

Jak ktoś drwi z Murzynów i przypisuje im (WSZYSTKIM!) przymioty złodzieja, małpy czy robotę na polu bawełny to jakoś nie widać sznurka oburzonych sadoli. Gorzej jak ktoś ruszy jakąś świętość - religię, politykę czy chociażby stereotypy dotyczące łysych dresiarzy (sam nawiasem mówiąc jestem prawie że łysy i często paraduję dumnie w dresie i jakoś nie czuję się własnym komiksem dotknięty).

Hipokryzją jest udawanie kozaka i jeżdżenie po innych nacjach i wykorzystywanie dotyczących ich stereotypów, a oburzanie się gdy ktoś raczy zażartować z Polaków i ich przywar, uderzy w narodowe kompleksy, albo wykorzysta stereotypy nas dotyczące....

Spuście tą parę ludzie, bo się kompromitujecie...

drzymek1906 napisał/a:

Obrazek
Przypadek?





Przypadek?
Zgłoś
Avatar
gregor40 2012-08-23, 17:31 1
Slonx napisał/a:



Owszem, z MP zdarzają się troglodyci, którzy psują opinię tego ugrupowania, zresztą ich słychać najbardziej, ale wielu z nich to osoby naprawdę inteligentne o jasnych poglądach, których potrafią bronić, a przy tym naprawdę sympatyczne.
To, że pewien procent zachowuje się tak, a nie inaczej, nie uprawnia cię do wyciągania takich wniosków, jakie przedstawiłeś na obrazku. To nie typowy wszechpolak, tylko typowy debil.



Zupełnie jak z NSDAP/KPZR/PZPR*. Też się zdarzali troglodyci, ale wielu z nich to były osoby naprawdę inteligentne o jasnych poglądach, których potrafią bronić, a przy tym naprawdę sympatyczne.

To, że pewien procent zachowuje się tak, a nie inaczej, nie uprawnia nas do wyciągania takich wniosków, jak to, że są odpowiedzialni za II Wojnę Światową/Wielki Głód na Ukrainie/Mordowanie żołnierzy AK/ludobójstwo/wieloletnią okupację znacznego obszaru Europy*.

*niepotrzebne skreślić
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-23, 17:37
Wyjątkowa padlina, ale ze względu na własny wkład oszczędzę ci gorzkich słów. Nie idź tą drogą
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-08-23, 17:38 2
Dlaczego ze wszystkiego co tu się wrzuci, czy to komiks, czy to filmik, czy to kawał, robicie od razu temat do wielce poważnej dyskusji i kłócicie się jakbyście walczyli na śmierć i życie? Z każdej pierdoły robicie aferę. Coś jak nasi politycy.


Widzicie co tu jest napisane? Trochę dystansu kurwa!
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-23, 17:43
bishfinger napisał/a:

znalazł sie ku...a kapitan, chyba miski na pomyje



Znalazł się kurwa sadol, co to nawet wulgaryzmy cenzuruje...
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-08-23, 18:00
Pan kapitan napisał/a:



Mam ci szczawiu przypomnieć jak ci mordę zamknąłem na hardzie w jednym z tematów? Zmarszcz sobie freda chłoptasiu i nie podskakuj, bo za cienki w uszach jesteś na jakąkolwiek potyczkę na argumenty (którymi zresztą podeprzeć się nie potrafisz - i to niezależnie od tematu dyskusji w której nieudolnie starasz się udzielać).



Przypomnij bo nie pamiętam

edit : i kto komu zamknął mordę ?

Po tym poście zamknąłeś ryj i z pokorą przyjmowałeś zdanie innych.
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-08-23, 18:03 1
Patrząc na ten „komiks” jak i dyskusję, która się wywiązała mam nieodparte wrażenie, że user „pan kapitan” jest zdrowo pierdolnięty (jakieś pojebane wyzwiska, duża czcionka….) i to pierdolnięty w lewą stronę, co zazwyczaj jest połączone z wrażeniem własnej nieomylności i nieszanowaniem zdania innych
Zgłoś
Avatar
Piromanx 2012-08-23, 18:08
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
wyrwiszmat88 2012-08-23, 18:09 2
komiks jest genialnym dowodem na to,że jesli kogoś podejrzewamy o bycie głąbem to on prędzej czy pózniej sam to udowodni
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-08-23, 18:13 1
Twórca obrazka to chyba jakiś stary spedalony żyd.....
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-23, 18:23
Piromanx napisał/a:

wypierdalaj z tym na kwejka czy inne gimgówno.



Sam wypierdalaj przychlaście. Nic kurwa nie wrzuciłeś na Sadola, a walisz teksty, jakbyś chociaż moda mial... W łeb się pierdolnij i zjeżdżaj na tego swojego zasranego kwejka.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-08-23, 18:25
Główny argument Pani Kapitan - "nic nie wrzuciłeś".
To chyba dobrze że nie wrzucają byle gówna jak Ty.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-23, 18:25
Libertinus napisał/a:

Twórca obrazka to chyba jakiś stary spedalony żyd.....



Zapomniałeś dodać, że rozpylałem mgłę w smoleńsku i należę do loży masońskiej...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie