18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
S................x 2012-08-23, 12:02 45
Pan kapitan napisał/a:

Komiks własnego autorstwa stworzony w zajebiście zaawansowanym programie graficznym o nazwie Paint



Ten komiks jest chujowy nie przez brak zaawansowanego programu graficznego, ale przez brak zaawansowania rozwoju intelektualnego autora.

Co ma wspólnego młodzież wszechpolska z okradaniem staruszek? Albo z JP?
Mylnie uznałeś, że dres i wszechpolak to to samo, ale różnica jest spora.
Owszem, z MP zdarzają się troglodyci, którzy psują opinię tego ugrupowania, zresztą ich słychać najbardziej, ale wielu z nich to osoby naprawdę inteligentne o jasnych poglądach, których potrafią bronić, a przy tym naprawdę sympatyczne.
To, że pewien procent zachowuje się tak, a nie inaczej, nie uprawnia cię do wyciągania takich wniosków, jakie przedstawiłeś na obrazku. To nie typowy wszechpolak, tylko typowy debil.

Zupełnie jak z "kibolami" - Większość pajaców widzi tylko to, że zrobili zadymę raz na jakiś czas. Tego, że inni kibole prowadzili zbiórkę charytatywną, by wesprzeć hospitalizację onkologiczną chorego chłopca, już nikt nie raczy zauważyć.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-23, 12:10 1
Slonx napisał/a:



Ten komiks jest chujowy nie przez brak zaawansowanego programu graficznego, ale przez brak zaawansowania rozwoju intelektualnego.



Masz rację. Paint jest głupi.

Slonx napisał/a:


Mylnie uznałeś, że dres i wszechpolak to to samo, ale różnica jest spora.



Mylnie uznałeś, że podpisy pod rysunkami oraz same rysunki są odzwierciedleniem moich poglądów. Pudło kolego.

Bierzesz komiks zbyt dosłownie.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-08-23, 12:32
Pan kapitan napisał/a:

Masz rację. Paint jest głupi.



Zjadłem jeden wyraz, już poprawiłem. Pasuje?

Pan kapitan napisał/a:

Mylnie uznałeś, że podpisy pod rysunkami oraz same rysunki są odzwierciedleniem moich poglądów. Pudło kolego.

Bierzesz komiks zbyt dosłownie.



Może i wyśmiewasz podejście innych ludzi do tematu, w porządku.
Nie chodzi mi o sam komiks, bo on faktycznie mówi o pewnej grupie ludzi. Po prostu źle go nazwałeś.
Zgłoś
Avatar
Sapthor 2012-08-23, 12:49
Było by ciekawsze gdyby było mniej wulgarne.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-23, 12:57
Przekleństwa i prymitywna grafika spłyca przesłanie, czym "dzieło" traci na wartości. Gdyby zrobić super-duper grafikę (albo lepiej! zdjęcia!) i usunąć przekleństwa to... wciaż była by to chujnia z grzybnią

@slonx - Al Capone też uczestniczył w akcjach charytatywnych na rzecz małych dzieci, nie przeszkadzało mu to jednak zlecać morderstwa dziesiątków ojców takich dzieci... Stalin też zwykł pomagać dzieciom w sierocińcach, Hitler był znanym filantropem pomagającym sierotom wojennym - to nie umniejsza tego, że byli skurwielami, tak samo jak ludzie którzy chodzą na mecze tylko i wyłącznie żeby skrzywdzić drugą osobę. Nie róbmy z gówna pozłacanych diamentów tylko dlatego, że raz na ruski rok zrobili jakaś zbiórkę pieniężną
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-23, 13:29
*Zrobiłem literówkę w słowie "wspiera". Aż dziw bierze, że sadolowi puryści językowi się jeszcze do tego nie doczepili
Zgłoś
Avatar
buoba 2012-08-23, 13:54 2
Komiks dobrze przedstawia jak widzą Wszechpolaków osoby, które znają ich wyłącznie z telewizji, gazet oraz innych mediów o poglądobójczej zawartości. Nieścisłości typu noszenie bluz JP na 100%, kradzieże i antysemityzm to też elementy, które są (mimo że w ogóle nie są ze sobą sprzężone!) przypisywane Wszechpolakom.

Zastanawia mnie tylko, czy obecny komiks to rzeczywiste wyobrażenie Wszechpolaków przez autora, czy tylko ma ukazać popularny, stereotypowy obraz tej społeczności wśród mas.
Zgłoś
Avatar
werther 2012-08-23, 14:18 10
Pan kapitan napisał/a:

*Zrobiłem literówkę w słowie "wspiera". Aż dziw bierze, że sadolowi puryści językowi się jeszcze do tego nie doczepili



Nie każdy lubi kopać leżącego.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-08-23, 14:32 4
bloodwar napisał/a:


@slonx - Al Capone też uczestniczył w akcjach charytatywnych na rzecz małych dzieci, nie przeszkadzało mu to jednak zlecać morderstwa dziesiątków ojców takich dzieci... Stalin też zwykł pomagać dzieciom w sierocińcach, Hitler był znanym filantropem pomagającym sierotom wojennym - to nie umniejsza tego, że byli skurwielami, tak samo jak ludzie którzy chodzą na mecze tylko i wyłącznie żeby skrzywdzić drugą osobę. Nie róbmy z gówna pozłacanych diamentów tylko dlatego, że raz na ruski rok zrobili jakaś zbiórkę pieniężną



Po pierwsze, mylisz pojęcia.
Hitler, Stalin, Al Capone - To były działania czysto propagandowe.

Inną zupełnie sprawą są kibole. Niektórzy z nich to tacy, którzy chcą się tylko ponapierdalać, ale zdecydowana większość to po prostu fanatycy drużyny, których bicie innych nie obchodzi, za to wspierają fundacje, prowadzą zbiórki, uczestniczą w wydarzeniach państwowych.
I nie organizują zbiórek raz na ruski rok. Raz na ruski rok to tobie zdarza się pomyśleć, zanim coś napiszesz. Na szczęście to musiało być już dawno temu, więc być może niedługo znowu zdarzy ci się przeanalizować temat.

Zaszufladkowałeś kibiców jako tych złych, bez wyjątku. Jako analogie stosujesz przykłady bandytów i zbrodniarzy i jasno wskazujesz, że każdego ze środowiska kibolskiego traktujesz tak samo.

Powiem ci tyle. Jestem kibolem, chodzę na mecze, wspieram drużynę.
Uczestniczę w zbiórkach, wizytach w domu dziecka itp. chodzę na marsze.

Nigdy nie uderzyłem żadnego kibica przeciwnej czy wrogiej drużyny. Nigdy też nie biłem kogoś za to, że ma przeciwne do mnie poglądy.

Jak już biłem, to w obronie.
Jestem tępym kibolem według ciebie. Proszę bardzo, szufladkuj wszystko i wszystkich na podstawie tego, jak myślą za ciebie lewackie media. Twoja sprawa.
Zgłoś
Avatar
Pajacu 2012-08-23, 16:44 2
Pieprzyć stereotypy. Dresy bardzo często prezentują jakiś poziomu w odróżnieniu od tych brudasów z woodstocku i zasmarkanych metalowców.
Zgłoś
Avatar
marszalek1 2012-08-23, 16:52
Może brutalne, ale i w pewnym stopniu prawdziwe, przynajmniej są jakieś jednostki, które postępują według tego czegoś
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-08-23, 16:53 1
@Kapitan
Zaczynasz trollowac?
Pajacu, czy to aby nie pierwszej wody hipokryzja, a moze glupota? w Jednej sentencji zmagasz sie ze stereotypami, tylko po to aby wplatac sie w absurd. Mysl ty glupi polaczku co piszesz.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-08-23, 16:54 1
Pan Kapitan znów przegrywa dyskusję pod własnym tematem...słodkie
Zgłoś
Avatar
juki 2012-08-23, 17:17
Co to kurwa robi na glownej?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie