18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
voodoo_16 2021-07-10, 21:39 26
czy to jakis kibel dla pedałow ze wszystkie sracze obok siebie?
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2021-07-10, 21:44 5
Jak dla mnie to szpilka vs szpilka, obaj blokują ciosy głową.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-07-10, 21:46 1
Że też czarni noszą białe koszulki, przecież to rasizm i KKK też chodziły na biało.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2021-07-10, 22:01 6
Sracze do wspólnego wyciskania balasa !!! Trzymając się za ręce .
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-07-10, 22:10 5
na moje oko to albo sracz w zakładzie psychiatrycznym albo zoo ewentualnie więzienie czyli małpy w swoim żywiole.
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-07-10, 22:29
Artur Szpilka jest dobrym mordobijem, po prostu trener odurza go zawsze narkotykami przed walką za zgodą pierdzioszka, tzn. jego kobiety, dlatego potem wychodzą te walki jak wychodzą
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-07-10, 23:43
Szpilka vs Pudzian
Szpilka vs Popek

To jeszcze bym obejrzał
Zgłoś
Avatar
jimiq 2021-07-11, 0:13 3
Klasyczna pozycja boczna łokciowa
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-11, 3:42
voodoo_16 napisał/a:

czy to jakis kibel dla pedałow ze wszystkie sracze obok siebie?



próba cywilizowania; kible dla zwierząt...
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2021-07-11, 6:33 5
Ja naprawdę nie rozumiem czego się ludzie Szpilki uczepili. Jego model biznesowy jest genialny w swojej prostocie. :
1. Wyjść na ring,
2. Przyjąć parę strzałów.
3. Upaść na ring w miarę szybko zanim go przeciwnik zbytnio uszkodzi.
4. Skasować szmalec.

Jeśli by tak policzyć ile razy dostał w łeb i ile kasy za to dostał. To pewnie za każdą lepe na ryj skasował tyle ile wynosi roczna pensja pracownika Biedronki.
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-07-11, 6:54
Chyba chciał strzelić z łokcia jak z bazuki.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-07-11, 7:29 1
Pan_Cernik napisał/a:


"Jeśli by tak policzyć ile razy dostał w łeb i ile kasy za to dostał. To pewnie za każdą lepe na ryj skasował tyle ile wynosi roczna pensja pracownika Biedronki".



I za kilka lat zobaczysz Szpilę reklamującego jakieś tanie gówno bo kasa się skończyła a nie wygląda na kogoś kto potrafi dobrze zalokować zarobiony szmal. I stawiam, że jego baba odejdzie z pokaźną częścia jego majątku.
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2021-07-11, 9:32 1
bercisko napisał/a:

I za kilka lat zobaczysz Szpilę reklamującego jakieś tanie gówno bo kasa się skończyła a nie wygląda na kogoś kto potrafi dobrze zalokować zarobiony szmal. I stawiam, że jego baba odejdzie z pokaźną częścia jego majątku.



Nie napisałem że plan biznesowy Szpilki obejmuje inwestowanie zarobionych pieniędzy

Ale on nie pierwszy i nie ostatni tak skończy.
Weź na ten przykład Tysona. Przez jakiś czas był najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie. A teraz co? Bankrut.

A tak poza tym. To raczej nikt nie bierze Szpilki do gali za jego wartości sportowe, tylko właśnie za jego medialność.
Każdy wie że i tak on dostanie wpierdol, a pomimo to i tak ludzie chcą to zobaczyć. No i za to płacą organizatorowi.
A przecież o to chodzi. Kasa musi się zgadzać
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2021-07-11, 10:15
no i standardowo...ale tam musi jebać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie