18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
U jubilera
~_Yarko_ • 2020-12-20, 21:01
Z jakiegoś powodu przycisk alarmowy nie zadziałał.


Radzę trochę przyciszyć dźwięk.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-12-20, 21:07 2
wisiorki z kolczykami zajebali, pedały jakieś...
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2020-12-20, 21:14 9
Szacun dla rabusiów zero ofiar tylko dwie przestraszone kobity i jeden zesrany achranik
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-12-20, 21:35
Chłop jest w szoku.

Zgłoś
Avatar
Noside 2020-12-20, 22:13 1
_Yarko_ napisał/a:

Z jakiegoś powodu przycisk alarmowy nie zadziałał..



A jak taki przycisk z cichym alarmem działa? Natychmiastowo paraliżuje napastników?
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-12-20, 22:17 6
Ale jakies kurwa baniaki niedoruchane xd
Jest napad to wpadasz po towar i lota raczej chyba a nie napierdalasz pałą klienta i sprzedawcę xd
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-12-20, 22:48 3
Zwyczajne ludzkie ścierwo do wsadzenia na dożywocie do obozu pracy. A że to kacapowo, to tak sięstanie, tam obozy pracy istnieją.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-12-20, 23:25 2
jestem ekspertem psychiki ludzkiej, facet i suka brali w tym udzial, facet chowa sie pod lada co on tak biżuterie wyciąga i chowa do JEBANEGO worka? xD potem jak otwieraja drzwi suka podryga sie zanim facet nawet zareaguje cofnieciem sie lub krzykiem, widac ze go nawet nie bija tylko udaja xD suka ucieka praktycznie wejsciem do jej stanowiska "za lada" a ak typ udaje ze ja goni to niby sie klinuje xD ogólne napad dobry na pewno cos zajebali ale czuje ze "ochroniarz" i "kasjerka" sie znali i znali tych co napadali xD

na bank to kurwa wiedział i z nimi ustalał żeby u niego napasc na zmianie HAHAHAAA beka w ujjj kacapska oficierka moze sie na to złapie ale nie ja !! widac jak chuj ze to byl wrestling, nawet widze po mimice na koncu ze gosc sie cieszy, jak kasjerka wraca to schyla sie chyba zeby powstrzymac wybuch śmiechu przed szefową żeby kasjerka nie zauważyła beki na jego ryja i sama nie zaczeła się śmiać. jestem ekspertem w poznawaniu się na ludziach
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2020-12-21, 1:24 1
Yuma. Tak polskie świnie robili w Niemczech.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2020-12-21, 13:34
Szał świątecznych zakupów.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-12-21, 13:55
Kepeszek napisał/a:

Ale jakies kurwa baniaki niedoruchane xd
Jest napad to wpadasz po towar i lota raczej chyba a nie napierdalasz pałą klienta i sprzedawcę xd



No nie, to jest wlasnie idealny przyklad dobnrej jumy: sterroryzowani sklepikarze w panice kompletnie zastygli i właczył im się instynkt walki/ucieczki/zastygniecia, z tym ze w walce nie mili zadnych szans. Najbardziej bezpieczny sposob dla napadanych i napadajacych.

Troche slabo mieli temat wybadany, bo zbierali jak leci rupiecie spod lady, ktore zazwyczaj maja nizsza wartosc, niemniej nadaja sie do zawodu.

Jestem ekspertem, ogladalem kilka filmow ze Stiwenem Sigalem.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-12-21, 15:15
PsikutaBezS napisał/a:

Yuma. Tak polskie świnie robili w Niemczech.



jeśli robili to w Niemczech, to odbierali odszkodowania za 2WW Swinie to byli Niemcy zgadali się z Ruskimi i napadli na Polskę.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-12-22, 19:21 1
Ten koleś co jest niby bity to ich wspólnik jak nic
Zgłoś
Avatar
djted 2020-12-24, 2:38
Ten bity sie patrzy chwile wczesniej na kamere... I on nie jest bity tylko klepany
Zgłoś