18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
U-Krajna i Prawda Histryczna
S................y • 2013-02-24, 14:50


Co wkaladaj do glow mlodym u-krajncom , i jak Polska na tle tego wyglada w ich oczach .
Zgłoś
Avatar
o_co 2013-02-24, 18:26
http://wolyn1943.eu.interii.pl/artykuly.html

polecam przeczytać..
dziadek nie raz opowiadał mi o skurwysynach z UPA w czasie II wojny, jak robili z dzieci "wianki" (czyt. przybijali głowami wokół pnia drzewa)
Zgłoś
Avatar
banshee 2013-02-24, 18:40 1
Teraz pewnie żaden z naszych pizdowatych politykierów nie kiwnie palcem, żeby całe to kłamstwo wyjaśnić... Kaczyńskiego nie lubiłem, bo miałem go za oszołoma, ale jak by żył to by przynajmniej coś powiedział, a ta ruda pizda i jego bezwąsy przydupas nawet się nie zająkną na ten temat.
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-02-24, 18:40 1
Squbany napisał/a:

Bacutil sam jestes debilem i ignorantem , sam z siebie nie potrafisz przedstwic nic tylko wytnji wklej .



Sam pisałem męczyłem nad tą pracą więc mam święte prawo ją kopiować i wklejać jebany palmusie.

Cytat:

Ukraina istnieje od 1991r przed tym byl tam tylko jebany motloch , ktory byl tak glupi ze niepotrafil sie zorganizowac. Sami historycy u-kraincy nie potrafia ustalic kiedy i skad sie wzieli.



Może kurwa spójrz na mapę i sam się zastanów jakie jest położenie geopolityczne Ukrainy i co z tego faktu zawsze wynikało. Historyków ukraińskich mi tutaj będzie przywoływał. Sam żeś historyk jak z koziej dupy trąba

Cytat:

Teraz wystawiaja na piedestaly postac Bandery i robia z niego bohatera ukrainy stawiaja pomniki , a prawda taka ze zabijal on rownierz ukraincow ktorzy nie chcieli mordowac Polakow w straszych torturach
nie wiem czy czytales kiedys o mordach na wolyniu i czy wiesz co ta sa wianuszki. I szerza na ukrainie propagane niespojna z historia i szef obecnego UPA domaga sie od Polski zwrotu pra-ukrainskich ziem.



Uczepiłeś się tego Bandery jak podeszwa gówna. Wiem kim był i co wyprawiał - jasne, był bezsprzecznie pierdolonym zbrodniarzem. Wiem również rzecz jasna co działo się na Wołyniu. Mamy się więc teraz mścić? Zajebać ich wszystkich? Zabrać im ziemie, zgwałcić kobiety? Taką politykę chciałbyś prowadzić? Należy jednak zrozumieć jedną pewną prawidłowość, że historia zawsze jest zależna od punktu widzenia i nigdy nie będzie taka sama dla wszystkich stron. To nie jest matematyka. Tak samo jak dla nas Piłsudski jest wielkim wodzem to znów Litwini go nienawidzą. Nikogo nie zmusisz do swojej wersji historii. Srasz się o jakąś propagandę ultraprawicowych ugrupowań ukraińskich jakby od ich istnienia zależała nasza racja stanu. Poza tym jeszcze bredzisz o tym żeby Ukraińcy oddali nam Lwów. Nie wiem czy żartujesz a czy co gorsza to są twoje prawdziwe poglądy. Czy uważasz się za poważnego człowieka? Apeluję o trochę rozsądku i powagi.
Zgłoś
Avatar
zorax 2013-02-24, 18:41
To co bandy UPA robiły ludności mieszkającej na dawnych wschodnich kresach Polski przechodzi ludzkie wyobrażenie. Masowe mordy całych rodzin były powszechnością. Kobietom w ciąży wycinano z brzucha nienarodzone dzieci po czym brzuch zaszywano drutem a płód nabijany był na sztachety. Osobom zainteresowanym polecam książki: "W obronie Przebraża i w drodze do Berlina" "Czerwone Noce" "Gdy poświęcono noże". Książki te dokładnie na relacjach świadków któży to przeżyli opisują w niektórych fragmentach dość sadystycznie wydarzenia mające tam miejsce. Niestety w podręcznikach do nauki historii w szkołach brakuje tego, szkoda że pamięć o tamtych wydarzeniach zanika.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-02-24, 18:43
Wychowałem się niedaleko granicy Polsko Ukraińskiej. Dziadek opowiadał jak to z ukraińcami było.
Nie było skrupułów, nie było pokoju miedzy Polską i Ukrainą. Ukraińcy mordowali Polaków a Polacy Ukraińców.
Prawie zamordowali mojego dziadka kiedy ten wracał z zabawy z kuzynem który pijany zaczął śpiewać piosenki antyukraińskie.
Ukraincy wzięli się nie wiadomo skąd, kuzyn w porę się skapnął, że coś się kroi i zaczął uciekać.
Dziadek zaś stwierdził, że on nie śpiewał i szedł normalnym tempem ale też w porę zaczął logicznie myśleć, że może być nieciekawie.
W ostatniej chwili, kiedy się do niego zblizyli, przeskoczył przez rów, w tym samym momencie ukrainiec machnął się na niego nożem, który przejechał po jego głowie. Parę centymetrów i dziadek by nie żył.

Nie można też zapomnieć o Ukrainskim podręczniku napisanym przez Aleksandera Sołżenicyna który wymienił ponad 50 metod tortur stosowanych na Polakach.
W tym zawierało się międzyinnymi, otwieranie brzucha ciężarnych polskich kobiet i zaszywanie żywych kotów.
A. Kubasik wymienia w swojej książce również takie tortury jak choćby:
przybijanie niemowląt do ściany z podpisem "polśkij oreł",
obdzieranie ludzi ze skóry i posypywanie solą,
wbijanie dzieci na kołki w płocie,
rozdzieranie dzieci na pół,
duszenie drutem kolczastym,
zakopywanie żywcem w ziemi lub tylko po szyję tak by można było głowy kosić kosą itd.
Czasami, rozwieszali jelita ofiary na ścianie wewnątrz izby z ukraińskim napisem - `Polska od morza do morza". Częstokroć, po dokonanej rzezi Polaków jeździli banderowcy powozem po wsi śpiewając i wiwatując przy akompaniamencie harmonii.

Takich rzeczy raczej nie powinno się zapominać.
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-02-24, 19:04
Bacutil nie oto chodzi aby ich zabjiac ale o to aby przyznali sie i przeprosili za to co rozbili, teraz nawet rodziny ofiar z wolynia nie moga przeprowadzic ekshumacji aby bliskich z godnoscia pochowac. a ukraincy sami podrzucaja do pieca oglaszajac Bandere bohaterem narodowym. Propaguja klamstwa w ktorych my wychodzimy na oprawcow , wiec dla nich predzej czy pozniej zle sie to skonczy ,a Polacy o swoje sie upomna.
Zgłoś
Avatar
jahaja1906 2013-02-24, 19:12
Ukraińcy to naturalny wróg Polski. Może w mniejszym stopniu niż Niemcy i Rosja, ale jednak wróg.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-24, 19:31 1
jahaja1906 napisał/a:

Ukraińcy to naturalny wróg Polski. Może w mniejszym stopniu niż Niemcy i Rosja, ale jednak wróg.



Nie ma czegoś takiego jak naturalny wróg Polski. Wrogów tworzy wojna i popierdolone ideologie. Dla Polski, a także dla całej Europy będzie najlepiej jak narody przestaną się zwalczać i połączą siły. Europa jest podzielona na całą masę krajów, które są słabe i nic nie znaczą w konkurencji dla USA czy Chin. Tylko we wspólnocie Polska jako malutki pryszcz na mapie Europy może coś znaczyć. Takie jest moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-02-24, 20:03
Koniec Świata napisał/a:



Nie ma czegoś takiego jak naturalny wróg Polski. Wrogów tworzy wojna i popierdolone ideologie. Dla Polski, a także dla całej Europy będzie najlepiej jak narody przestaną się zwalczać i połączą siły. Europa jest podzielona na całą masę krajów, które są słabe i nic nie znaczą w konkurencji dla USA czy Chin. Tylko we wspólnocie Polska jako malutki pryszcz na mapie Europy może coś znaczyć. Takie jest moje zdanie.



Po twojej wypowiedzi to pryszczem jestes TY. oczywiscie ze sa wrogowie Polski widze u ciebie brak wiedzy geopolitycznej i historycznej.Narody zawsze beda konkurowac na roznych plaszczyznach .A na mapie europy jesesmy jednym z wiekszych Panstw , gdyby nasi politycy po 89 roku upomniejli sie o kresy to byli bys my jeszcze wieksi.A Polska gdyby kierowala sie swoim interesem a nie europejskim to byli bys my jeszcze bogadsi i rozwjiali by my sie szybciej jak teraz.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-24, 20:25 1
Squbany napisał/a:



Po twojej wypowiedzi to pryszczem jestes TY. oczywiscie ze sa wrogowie Polski widze u ciebie brak wiedzy geopolitycznej i historycznej.Narody zawsze beda konkurowac na roznych plaszczyznach .A na mapie europy jesesmy jednym z wiekszych Panstw , gdyby nasi politycy po 89 roku upomniejli sie o kresy to byli bys my jeszcze wieksi.A Polska gdyby kierowala sie swoim interesem a nie europejskim to byli bys my jeszcze bogadsi i rozwjiali by my sie szybciej jak teraz.



Człowieku, ale ty jesteś głupi i naiwny. Myślisz, że jak ktoś się o coś upomni to dostanie? Myślisz, że ktoś coś nam odda bo mamy na to chcicę? Chcesz wojny, bezsensownego przelewu krwi dla kawałka ziemi. Pojebało cię całkowicie? Jak chcesz to walcz o to i zgin. Beze mnie. Będziesz miał biały krzyż na zielonym trawniku, frajerze.
Zgłoś
Avatar
Amol.the.Herbal.Liquor 2013-02-24, 20:38
"Polskie obozy koncentracyjne"- tyle na ten temat
(kto ogarnia te tematy ten wie)

Smutek.
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-02-24, 23:08
Koniec Świata napisał/a:



Człowieku, ale ty jesteś głupi i naiwny. Myślisz, że jak ktoś się o coś upomni to dostanie?



A jak sie nie bedziesz upominal to co dostaniesz?

Myślisz, że ktoś coś nam odda bo mamy na to chcicę? Chcesz wojny, bezsensownego przelewu krwi dla kawałka ziemi.



czemu zaraz wojny i przelewu krwii , na poczatku wystarszy wyglosic roszczenia



Pojebało cię całkowicie? Jak chcesz to walcz o to i zgin. Beze mnie. Będziesz miał biały krzyż na zielonym trawniku, frajerze.



W mojej rodzinie ludzie gineli za ojczyzne , czuje wobec nich zobowiazanie za dalsze losy Polski , aby ich walka nie byla glupia i bezcelowa.Widze ze Prawicowe i Patriotyczne postawy sa ci obce.jestes poprostu osoba ktora chce sie ulozyc z byle kim ,aby zyc wygodnie.Sprzedal bys wlasna matke jak by ci dobrze zaplacili?
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-02-24, 23:16
NSZowiec napisał/a:

O ile mi wiadomo do Niemców przyłączali się bandyci z UPA, którzy byli dobrymi pacyfikatorami polskich wsi na kresach. Nie słyszałem nigdy o polskim SS, słyszałem natomiast o ukraińskim SS. Były to największe bestie tej wojny i nawet Niemcy byli wstrząśnięci akcjami jakie wykonywali na kresach na ludności polskiej oraz żydowskiej.
Jeśli się mylę to mnie poprawujcie. Ale jestem niemal pewien, że ukraincy współpracowali dość szeroko z Niemcami przeciwko sowietom



U nas to trochę bardziej skomplikowane, bo na Pomorzu i Śląsku ludzie regularnie wcielani byli do Wermachtu z powodu 'pochodzenia'. SS? możliwe że również. Ale fakt, 'nasi' aż tak się chyba nie 'wsławili'.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-24, 23:40
Squbany napisał/a:


W mojej rodzinie ludzie gineli za ojczyzne , czuje wobec nich zobowiazanie za dalsze losy Polski , aby ich walka nie byla glupia i bezcelowa.Widze ze Prawicowe i Patriotyczne postawy sa ci obce.jestes poprostu osoba ktora chce sie ulozyc z byle kim ,aby zyc wygodnie.Sprzedal bys wlasna matke jak by ci dobrze zaplacili?



W takim razie skoro te PHRAWICOWE i patriotyczne idee nie są ci obce i nie chcesz zmarnować walki przodków to sam zrób coś sensownego w polskiej sprawie. Myślisz, że twoi przodkowie chcieli, żebyś pierdolił głupoty w jakichś LYBERALNYCH ynternetach? Co teraz zrobisz? Przecież nie będziesz się chciał wysadzić z tymi świniami w sejmie jak ten kretyn "brunonka"? Możesz zawsze założyć partię polityczną lub przyłączyć się do istniejących np. "phrawdziwie pholskiego" PiS, albo Nowej Phrawicy Korwina-Mikke.

Taaak. Strasznie dużo mi zapłacili. Mam w chuj hajsu. MYLIONY. Dlatego z braku lepszego zajęcie napierdalam posty na forum. Kurwa, człowieku, kto ci tak mózg wyprał, że cierpisz na taką paranoję?
Zgłoś
Avatar
ptaq666 2013-02-25, 20:16 1
NSZowiec napisał/a:

O ile mi wiadomo do Niemców przyłączali się bandyci z UPA, którzy byli dobrymi pacyfikatorami polskich wsi na kresach. Nie słyszałem nigdy o polskim SS, słyszałem natomiast o ukraińskim SS. Były to największe bestie tej wojny i nawet Niemcy byli wstrząśnięci akcjami jakie wykonywali na kresach na ludności polskiej oraz żydowskiej.
Jeśli się mylę to mnie poprawujcie. Ale jestem niemal pewien, że ukraincy współpracowali dość szeroko z Niemcami przeciwko sowietom



Masz rację, właśnie tak było. Dywizją SS, w której skład wchodzili Ukraińcy było bodaj SS Galizien. Generalnie Ukraińcy nie tyle współpracowali z Niemcami przeciwko Sowietom, to współpracowali z Niemcami i Kacapami przeciwko ludności Polskiej. Armia ruska rozbrajała naszych cywilów tak, aby ci nie mogli się bronić, a ukraińskie skurwiele napadali na wioski, najlepiej o 4 nad ranem i wyrzynali wszystkich mieszkańców. Robili to w taki sposób, że gdybyśmy mieli z tego filmiki, to nawet na Hardzie ciężko byłoby znaleźć im miejsce. Zwykli mawiać "jeden Polak = jeden metr samostijnej Ukrainy".
Zgłoś