18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
jjzz26 2024-08-02, 23:28 1
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



To weź może przeciwdziałaj bo takie Julki jak ta na filmie sprowadzają taką chołotę do Europy ale ty wolisz zgrywać rycerzyka jak już mleko się rozleje zamiast samemu wziąć za kudły i pokazać czym się tu może skończyć dla nas wszystkich.
Zgłoś
Avatar
c................s 2024-08-03, 0:21
jjzz26 napisał/a:

To weź może przeciwdziałaj bo takie Julki jak ta na filmie sprowadzają taką chołotę do Europy ale ty wolisz zgrywać rycerzyka jak już mleko się rozleje zamiast samemu wziąć za kudły i pokazać czym się tu może skończyć dla nas wszystkich.



Namawiasz mnie do czegoś za co w obecnych czasach trafię do więzienia cwaniaczku. Sam to zrób zamiast bycia kąśliwym. Jakim jestem rycerzykiem pokażę, kiedy będzie to samoobrona ale widzę, że albo nie czytasz ze zrozumieniem albo nie umiesz czytac. Pozdrawiam.

[ Dodano 2024-08-03, 00:22 ]
bambinizm napisał/a:

Czemu samoobrony? Świat który się nam klaruje nie wymaga już żadnych reguł. Przy racjonalizowaniu swojego wkurwu można sporo przegapić.



W chwili obecnej grozi za to więzienie.

[ Dodano 2024-08-03, 00:23 ]
brylski11 napisał/a:

.... musisz jeszcze przyjmować czosnek w kapsułkach ... inaczej huj z tego.



Dziękuję oczywiście, że suplementuję.

[ Dodano 2024-08-03, 00:24 ]
Wiewór napisał/a:

Dostaniesz niem w brzuch od łachmyty i twoje zdrowe jedzonko i siłownia pomoże ci fhuj.



Masz prawo do takiej oceny.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-03, 0:25
casimus napisał/a:

W chwili obecnej grozi za to więzienie.


Nie ma tylu więzień ile jest wkurwionych ludzi. Jak więzienie będzie za słowo pedał, to będzie za późno na takie rozkminy.
Zgłoś
Avatar
c................s 2024-08-03, 0:25 1
Ketchuptortex napisał/a:

Gorzej jak ta małpa wyjmie 30 centymetrowy ubogacacz żelaza w żebrach



Przecież też nie będę z gołymi rękami.

[ Dodano 2024-08-03, 00:26 ]
wrzesin602 napisał/a:

@: też tak kiedyś myslam, i obudziłem się na OIOMie z dodatkowymi dziurami od noża



Nie jesteśmy tacy sami.

[ Dodano 2024-08-03, 00:28 ]
bambinizm napisał/a:

Nie ma tylu więzień ile jest wkurwionych ludzi. Jak więzienie będzie za słowo pedał, to będzie za późno na takie rozkminy.



Działaj więc.
Zgłoś
Avatar
CzapajewG 2024-08-03, 0:36 2
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



Wstawaj zesrałeś sie
Zgłoś
Avatar
c................s 2024-08-03, 0:36 2
CzapajewG napisał/a:

Wstawaj zesrałeś sie



Genialna riposta, chwali się elokwencję. widzę 22 posty już masz na tym portalu i każdy przepełniony jadem.
Frustrat.

[ Dodano 2024-08-03, 00:45 ]
Cantakawah napisał/a:

Cierpliwości młody padawanie. już niedługo .



Zdaję sobie z tego sprawę.

[ Dodano 2024-08-03, 00:45 ]
Ghost1991 napisał/a:

ja nie chodzę na siłownie ale za to jestem pojebany i też czekam na taki dzień, będą o tym pisać w gazetach



Prawdopodobnie będę obok Ciebie.
Zgłoś
Avatar
hansuke 2024-08-03, 2:35
Spalił bym to kurewstwo żywcem
Zgłoś
Avatar
Pitok 2024-08-03, 3:04
Mam nadzieję, że głosowała na partie lewicowe.
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-08-03, 5:50
Tak to jest kiedy na zbyt długo uwolni się z łańcucha
Zgłoś
Avatar
Przemo2sb 2024-08-03, 9:06 1
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.


siłownia ani strzelnica nie jest wyznacznikiem tego że umiesz si bić z całym szacunkiem oczywiście bo nie znam Cię osobiście
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-08-03, 11:26
USA, widać po kliblu. Pewnie szkoła, albo jakieś inne miejsce publiczne
Zgłoś
Avatar
c................s 2024-08-03, 11:49
Przemo2sb napisał/a:

siłownia ani strzelnica nie jest wyznacznikiem tego że umiesz si bić z całym szacunkiem oczywiście bo nie znam Cię osobiście



Oczywiście, że masz rację, i z jednym i drugim. Mogę Cię uspokoić - potrafię dać w ryja, i to solidnie. Nie znaczy to oczywiście, że nie trafię na silniejszego, czy z większymi umiejętnościami. W bójkach już tak bywa, że raz lejesz, raz jesteś lany. Norma.
Zgłoś
Avatar
zodwyk 2024-08-03, 12:49
wiadomo o co poszlo?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-08-03, 23:48
wrzesin602 napisał/a:

@: też tak kiedyś myslam, i obudziłem się na OIOMie z dodatkowymi dziurami od noża



Im mniejszy i bardziej lichy brudas tym większa szansa że ma kosę. Nie bój się trochę przeżyłem i widziałem, sam mam "kilka" blizn na mordzie/glowie/rekach/nogach. Wiejskie imprezy kiedyś to była wolnaamerykanka i masowe mordobicia.
Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2024-08-04, 18:16
Ładować na statki i wypierdalać do Afryki do
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie