18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Jestemhardcorem_1x1 2024-08-05, 10:32
Moim zdaniem dobrze ze wpierdol dostała bo jak się kurwa głosowało za paktem migracyjnym to z automatu powinno się taki wypierdol dostawac przynajmniej od 5 czarnuchow za którymi się właśnie głosowało aby mogli przyjechać ci najebać
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-05, 20:37 1
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



Pamiętaj, że jak nosisz broń, to w kieszeni noś i stazę. Debile jej nigdy nie noszą, bo myślą, że są nieśmiertelni.
Zgłoś
Avatar
c................s 2024-08-05, 20:45 1
ibrahim napisał/a:

Pamiętaj, że jak nosisz broń, to w kieszeni noś i stazę. Debile jej nigdy nie noszą, bo myślą, że są nieśmiertelni.



Mądrego to i miło poczytać, widzę, że kolega ma pojęcie. Od dłuższego czasu stazę i koc termiczny ma moja kobieta w torebce. Miejsca zajmuje niewiele a nigdy nie wiesz kiedy się przyda. Stazy ratują życie. Myślałem również nad zakupem rękawiczek albo nawet całych rękawów "antyprzecięciowych" są tanie jak woda, ale nie miałem okazji jeszcze ich wypróbować.

[ Dodano 2024-08-05, 20:48 ]
Jestemhardcorem_1x1 napisał/a:

Moim zdaniem dobrze ze wpierdol dostała bo jak się kurwa głosowało za paktem migracyjnym to z automatu powinno się taki wypierdol dostawac przynajmniej od 5 czarnuchow za którymi się właśnie głosowało aby mogli przyjechać ci najebać



To teraz pomyśl, że mogła głosować przeciw, mogłaby być to teoretycznie Twoja córka. Jebać politykę głosować se możesz - ważne kto liczy głosy. Nawet jeśli wpierdol dostanie zjeb z refugeeswelcome, następny możesz być Ty lub Twoja rodzina, nikt nie będzie pytał na co i kiedy głosowałeś.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-06, 11:56
Do : c..................s

Rękawy antyprzecięciowe mieli już rycerze w średniowieczu. Na terenach słowiańskich przetrwały one do dziś, ale w formie ozdoby. Są to po prostu skórzane "nadgarstniki", z dość grubej skóry fantazyjnie wiązane rzemieniem od spodu przedramienia. Najczęściej są długości 15 cm. Świetnie chronią naczynia krwionośne i ścięgna na nadgarstku, przed przecięciem. Nawet maczeta nie da rady. Pod koszulą , nieco luźniejszą nie widać. Pozdrawiam.
Zgłoś