18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Riikko 2024-08-02, 16:01
wybili jej lewactwo z glowy w pare sekund
Zgłoś
Avatar
Ketchuptortex 2024-08-02, 17:21 2
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



Gorzej jak ta małpa wyjmie 30 centymetrowy ubogacacz żelaza w żebrach
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-02, 17:23 1
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



U nas nie ma samoobrony. Jeśli cokolwiek zrobisz, zawsze jest uczestniczenie w rozboju.
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-08-02, 17:30
@ProVVe: też tak kiedyś myslam, i obudziłem się na OIOMie z dodatkowymi dziurami od noża
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-08-02, 17:35
Pewnie puszcza się z małpami to dobrze jej tak
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-02, 17:51
wrzesin602 napisał/a:

@: też tak kiedyś myslam, i obudziłem się na OIOMie z dodatkowymi dziurami od noża



I teraz nam powiedz. Czemu się z brudem bujałaś ?. Czego oczekiwałaś ?
Przyjaźni zrozumienia ?
Atencji ? Czy może chciałaś przebita przez czarną dzidę ale niestety kurwa przebili cię kosą
Zgłoś
Avatar
Ghost1991 2024-08-02, 17:52 3
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



ja nie chodzę na siłownie ale za to jestem pojebany i też czekam na taki dzień, będą o tym pisać w gazetach
Zgłoś
Avatar
gusrim 2024-08-02, 17:53
Geniusze małpy od rękawiczek nie odróżniacie xDD
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-08-02, 18:14
bardzo dobrze w ryja dziwkę z nimi tak trzeba
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-08-02, 18:52 1
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



Dostaniesz niem w brzuch od łachmyty i twoje zdrowe jedzonko i siłownia pomoże ci fhuj.
Zgłoś
Avatar
Cantakawah 2024-08-02, 19:07
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



Cierpliwości młody padawanie. już niedługo .
Zgłoś
Avatar
brylski11 2024-08-02, 19:58
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



.... musisz jeszcze przyjmować czosnek w kapsułkach ... inaczej huj z tego.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-02, 20:32
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.

Czemu samoobrony? Świat który się nam klaruje nie wymaga już żadnych reguł. Przy racjonalizowaniu swojego wkurwu można sporo przegapić.
Zgłoś
Avatar
Belivax 2024-08-02, 20:44
Ale ją mocno ubogaciły szympansice.
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-08-02, 21:24
casimus napisał/a:

Oglądam takie rzeczy i krew się we mnie gotuje. Jem zdrowo, chodzę na siłownię i strzelnicę. Kiedyś przyjdzie dzień, że będę mógł się za to odpłacić, tylko w formie samoobrony oczywiście. Czekam cierpliwie na ten dzień.



Po czym dostaniesz 8 lat za przekroczenie granic obrony koniecznej i tyle z tej siłowni ha ha. To co się dzieje w Europie to zaplanowane działanie chyba nikt niema co do tego wątpliwości. Mam w Niemczech koleżankę, ,która jest nauczycielką- mówi, że pracuje wymagane minimum by jak najmniej z jej pracy szło na emigrantów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie