18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ubój rytualny Zakazany
n................e • 2013-07-12, 15:38
Dzisiaj sejm odrzucił projekt uboju rytualnego, oznacza to że szmatogłowi nie będą mogli urządzać tutaj swojego uboju Halal, a żydzi nie będą robili szechity.
Zgłoś
Avatar
Nihil 2013-07-12, 20:18
Owszem, ubój zakazany, ale pewnie nie import. Mięsko z importu, produkować w PL i git.
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-07-12, 20:25 3
Jedna sprawa to niepotrzebne cierpienie zwierząt a druga sprawa to wpierdalanie kultury ŻYDOWSKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ do naszego prawa i naszego kraju ! Jak ktoś odnośnie tej sprawy pierdoli o pieniądzach to rzygać mi się chce.
Zgłoś
Avatar
Strark 2013-07-12, 20:27
A jak to widzi "pokrzywdzona strona"?
Jakaś durna strona

A dla ciebie wiekie piwo, bo dawno takiego banana na mordzie nie miałem jak po tym kiedy usłyszałem, że kaczyński ukarze tych co głosowali przeciw zakazowi uboju
Zgłoś
Avatar
freaky 2013-07-12, 20:28 2
Normalne głosowanie- Wydawałoby się nic nadzwyczajnego. Widać natomiast ilu mośków realnie zasiada w polskim Sejmie, bo trzeba mieć chyba jakiś wyższy interes w tym, by nalegać na "niehumanitarną" metodę uboju zwierząt.
Zgłoś
Avatar
orzeszq 2013-07-12, 20:43 1
Jednego jestem pewniem aborcja powinna być legalna. Dlaczego? Bo jeżeli matka nie chce dziecka bądz nie ma warunków na wychowywanie go, bądz wie, ze jego ojciec jest kretynem etc.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-07-12, 20:47 3
Czyli, że kurwa co?!
Nie mogę zgodnie z rodzinną tradycją pomiędzy lipcem i sierpniem przy użyciu miecza półtoraręcznego ubić rytualnie szmatogłowego?!!!!

Co za kurwa kraj... nie o taką Polskę walczyli moi dziadowie...
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-07-12, 20:48 2
@orzeszq: WTF? Tu mowa o uboju rytualnym, a nie o aborcji...
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-07-12, 20:52
orzeszq napisał/a:

Jednego jestem pewniem aborcja powinna być legalna. Dlaczego? Bo jeżeli matka nie chce dziecka bądz nie ma warunków na wychowywanie go, bądz wie, ze jego ojciec jest kretynem etc.



Chyba Ci się tematy pojebały
Zgłoś
Avatar
Niebanalna 2013-07-12, 20:53 9
No tak, chuj z tym, że ludzie stracą pracę, że rolnicy stracą jakąś część dochodów, ważne, żeby biedne zwierzątka nie cierpiały.
Zgłoś
Avatar
zavalistyzaval 2013-07-12, 20:54 10
Kolejna głupota. To żadne wprowadzanie kultury szmatogłowych dla nas, a zwykły biznes. Zakaz ten spowoduje spadek cen bydła o jakieś 40% oraz przeniesienie się firm (miejsc pracy) do niemiec i czech. Zajebiście kurwa popierdoleńcy, zajebiście. Prawda że lepiej jak zarabiają niemcy jak my?
Zgłoś
Avatar
welbik 2013-07-12, 20:57 10
Generalnie te zwierzęta i tak zostaną zabite tylko w innym kraju i żaden polski rolnik ani przedsiębiorca na tym nie zarobi. Ponadto szereg ludzi straci pracę. Sami wyeliminowaliśmy swój eksport na rynki muzułmanów i żydów. Zwierząt to jednak nie uratuje.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-12, 21:17 4
@welbik

Tak jak napisałeś - te same krówki pojadą do krajów gdzie można je niehumanitarnie zabijać i tam zostaną zabite. Sam lubię zwierzęta, zawsze jakieś w domu miałem, ale stawianie interesu zwierząt ponad interes ludzi jest słabe.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-12, 21:19
@welbik - i Polacy mają przynajmniej czyste sumienie. To że inni tak robią, nie znaczy że my powinniśmy dla pieniędzy. Pieniądze nie są najważniejszą wartością w życiu.

Masa ludzi straci pracę? Do tej pory był zakaz. Kto miał stracić to stracił pół roku temu, nie dziś - a jakoś ich płaczu i obrony tych już zwolnionych nie słychać.
Zgłoś
Avatar
901 2013-07-12, 21:23 2
Już teraz wywożone są opasy za granicę i tam ubijane dla ciapatów, a w Polsce w mięsnych jak zwykle pozostanie chabanina z wyeksploatowanych 6- 10 letnich krów mlecznych. To był dobry biznes, a tak pozbyliśmy się zajebistych pieniędzy, nic tylko czekać na nowy podatek w ramach rekompensaty.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-12, 21:29
ta wiadomość diametralnie zmienia moje dotychczasowe życie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie