18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ubój rytualny Zakazany
n................e • 2013-07-12, 15:38
Dzisiaj sejm odrzucił projekt uboju rytualnego, oznacza to że szmatogłowi nie będą mogli urządzać tutaj swojego uboju Halal, a żydzi nie będą robili szechity.
Zgłoś
Avatar
AmfaFeta 2013-07-12, 21:30 9
Brawo kurwa , brawo .

Powiem Wam jak jest, bo interesuję się gospodarką , w związku z rodzinnymi tradycjami i przekazywaną działalnością. W dupie mają żydzi czy szmatogłowi to , czy kupią mięso od Czecha , Szweda czy Hiszpana wołowinę czy tam inne mięso obarczone ich standardami , halal itp.
Dla nas , Polaków to cios w ogólną gospodarkę gdyż Polskie mięso jest najbardziej cenionym w calej Europie , ba , może nawet i na świecie dlatego iż właśnie wykonujemy ubój rytualny, oraz bydło które przeznaczone jest na rzeź , nie jest karmione MĄCZKĄ KOSTNĄ która jest w UE legalna wszędzie prócz Polski właśnie. Czym jest mączka kostna, tu odsyłam do wikipedii.
Dążąc do sedna , stracimy ważny rynek zbytu , kwestią czasu są upadki ubojni a co za tym idzie potężne bezrobocie i nieopłacalność hodowli bydła mięsnego . Dotknie to wszystkich w kraju gdyż naturalnym następstwem tego będzie rzadkość towaru , a co za tym idzie wzrosną ceny , kiedy ceny wzrastają nasz rynek będzie musiał nastawić się na import . Import gorszej jakości towaru , oczywiście gorszej jakości , z państw ościennych ( Czechy , Niemcy )
Koło się zamyka.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-12, 21:42 4
@up - zakaz był od jakiegoś czasu. Tylko go podtrzymali. Gdzie to bezrobocie w sektorze mięsnym?

Są setki gałęzi gospodarki, dziesiątki tysięcy produktów eksportowych [i mięso dla żydów nie było największym] - Polska przez to nie upadnie.
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-07-12, 21:54 1
Państwo nigdy nie będzie się rozwijać jeżeli rząd będzie się wtrącał życie prywatnych firm. W tej sprawie nie ma się z czego cieszyć bo jak ktoś wcześniej napisał wiele firm upadnie z powodu tej decyzji. Z drugiej strony może ludzie w końcu przestaną głosować na to złodziei.
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-07-12, 22:03 1
Niebanalna napisał/a:

No tak, chuj z tym, że ludzie stracą pracę, że rolnicy stracą jakąś część dochodów, ważne, żeby biedne zwierzątka nie cierpiały.



Jacy ludzie stracą pracę debilko jak ten żydowsko-muzułmański rytuał nie był u nas legalny ? Co tatuś-wieśniak w PSL nie ma pieniędzy na wódę ? Tak ważne żaby zwierzęta bezsensownie nie cierpiały bo jakiś żydek czy kozojebca sobie obzdurał że muszą mieć poderżnięte gardło, żeby je można było wpierdolić. Może jeszcze kurwa zaczniemy wszystko koszerne robić dla pieniędzy ?
Zgłoś
Avatar
kymyk 2013-07-12, 22:28
Mam nadzieje że zdechną z głodu
Zgłoś
Avatar
Niebanalna 2013-07-12, 22:30
@2up
tak, nie ma.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-12, 22:43 2
Atreyu napisał/a:

@up - zakaz był od jakiegoś czasu. Tylko go podtrzymali. Gdzie to bezrobocie w sektorze mięsnym?

Są setki gałęzi gospodarki, dziesiątki tysięcy produktów eksportowych [i mięso dla żydów nie było największym] - Polska przez to nie upadnie.



Z jednej strony dlatego bo czekali na wynik ustawy i nie zaczęli zwalniać ludzi "na zaś" z drugiej dlatego, że rynek zawsze reaguje opóźnieniem a może po prostu mieli do tej pory ten zakaz w dupie?
Zgłoś
Avatar
Einkillahertz 2013-07-12, 23:16 2
Gówno wiesz, oznacza to że zamiast u nas kupią u Pepiczków i my dostaniemy kolejnego chuja w dupę a oni swoją gospodarkę będą napędzać. Wystarczy wjechać do Czech i na każdym kroku widzi się jakąś fabrykę tylko w odróżnieniu od Polskich one dizałają...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-07-12, 23:18
I bardzo dobrze! Biznes biznesem, ale przede wszystkim trzeba kierować się CYWILIZOWANYMI zasadami, a nie jak jakieś dzikusy! Chcą kupić mięso? To niech kupią sobie przyrządzone po ludzku, a nie chcą to niech spierdalają do oszołomów co z wywieszonym jęzorem będą im robić koło dupy jak im zagrają!
Zgłoś
Avatar
DANG3RZ0N 2013-07-13, 0:07 1
przypomina mi sie firm "kariera nikodema dyzmy"
ktoś na tym dobrze zarobi
"ubuj rytualny" ktoś dojebał tytułem by pojebać ludziom w głowach że to niby modły jakieś są odprawiane ala satanistyczne obrzędy lub co innego ku czci allacha , nie wiem jak wam ale mi się to tak kojarzy , czyli przy mordestwie świnki świadkiem jest rabin i sprawdza czy świnka jest poświęcona ? o chuj chodzi?
Czy taki żyd jest w stanie poznac czy taki stek to rytualny czy nie ? jak dla mnie to jebac im na export padline nazwac ją "super ekstra koszerna czy tam rytualna de luxe" co jest prawdą świnka zdechła ze starości humanitarnie w domu starości dla świnek " to mógł by być hit exportowy - szczególnie dla ekologów i weganów " świnka przecież nie cierpiała miała szczęśliwe życie wpierdalała wesoło pomyje i doczekała sie prawnuków
Zgłoś
Avatar
PA66 2013-07-13, 0:46 1
Masakra, ale każdy z was pierdoli od rzeczy.

1. PO głosowała za ubojem rytualnym, ale już się ktoś dojebał, że Polska zniknie z mapy przez Rudego.
2. Jakby ustawa przeszła, to jechalibyście, że żydki i ciapaki będą sobie po swojemu krowy zabijać.
3. Zakaz jest od 01.01.2013 i zakłady jakoś nie upadły (zatrudnienie w nich się nie zmniejszyło).
4. Tylko procent gospodarstw zajmował się takim ubojem.
Zgłoś
Avatar
rybzon 2013-07-13, 1:29 1
Najwięcej "posrało" się ludzi którzy gówno wiedzą o uboju zwierząt
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-07-13, 9:28
Co wy pierdolicie? Żadne pieniądze nie są warte zadawania takich cierpień zwierzętom, przez to,że jakiś naćpany prorok( któremu spadł kamień z księżyca pod nogi) coś powiedział.
Zgłoś
Avatar
konik3d 2013-07-13, 13:12 3
Czasami jak czytam komentarze to az dziw bierze jak wąskie spojrzenie ma opinia publiczna. Własnie oddalismy dobrze prosperujaca gałąż przemysłu Niemcą , Francuza i innym . Za darmo prezent od upadajacej Polski. Dziwie sie jak emocje w takich sprawach biora góre , te zwierzeta beda nadal ubijane w ten sposob tylko nie przez naszych przedsiebiorcow, czyli nic nie zyskuja organizacje ekologiczne absolutni nic. Poza tym ze PKB spadnie i ok 20000 ludzi moze stracic prace, pozatym tak znienawidzeni przez sadoli szmatoglowi i zydzi glodaowac raczej nie beda ... beda za to cierpiec Polskie rodziny i przedsiebiorcy ...BRAWO...!!! Swoja droga ciekaw jestem ilu z was widzialo kiedys jak sie ubija zwierzeta prądem po kilkanascie razy bo nie zawsze za pierwszym zdycha i jak wyglada uboj rytualny ,i jakie sa dowody ze wlasnie on przynosi cierpienie zwierzętom ??? Tak naprawde wypowiadacie sie w materi o ktorej nie macie pojecia
Zgłoś
Avatar
wich3r 2013-07-13, 16:32
Oznacza to także że kilkaset lub kilka tysięcy ludzi straci pracę ale kij z tym bądźmy trendi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie