18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Uczeń technikum
Z................z • 2013-09-29, 23:10
Przypomniało mi się dziś jak ojciec opowiadał jak za młodości w technikum jego był taki as przepytywany przez profesora, koleś kompletny dekiel, baran jakich mało ale że syn jakiegoś partyjnego aktywisty, to "cudem" się dostał i zaliczał, oczywiście, głąb nie znal odpowiedzi na żadne pytanie, wiec Profesor by się z nim zabawić jeszcze przed wystawieniem dwójki zadał mu pytanie:

Profesor: "Jak ma Pan prąd stały, to jak wygląda jego sinusoida" Uczeń: "No prosta linia"
P: "A prąd przemienny"
U: "No falowany"
P: "To jak Pan położy przewody pod prąd stały w ścianie?"
U: *rysuje palcem prostą linię na ścianie*,
P: "A przemienny?"
U: *Rysuje palcem falowaną linię na ścianie*.

Oczywiście była z tego potem niezła chryja. Tekst zasłyszany od ojca, możliwe że to jakieś urban legend, ale nie jestem pewien, jeśli coś pokręciłem to przepraszam
Zgłoś
Avatar
Jan_Himmilsbach 2013-09-29, 23:15 2
"Przypomniało mi się jak dziś..." Oo
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-09-29, 23:17 8
Jan_Himmilsbach napisał/a:

"Przypomniało mi się jak dziś..." Oo



Rozumiem że sztuka czytania z zrozumieniem nie została jeszcze do końca opanowana?
Zgłoś
Avatar
WolferZmc 2013-09-29, 23:18 61
Oczywiscie gimnazjalna czesc uzytkownikow sadola nie wie o co chodzi
Jebane atechniczne debile.
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-09-29, 23:21 3
widze tomasz ze masz same zyciowe historie, albo jak to nasrales na dywan albo co ci ojciec opowiadal, albo po prostu jestes bajkopisarzem
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-09-29, 23:23
Converter napisał/a:

widze tomasz ze masz same zyciowe historie, albo jak to nasrales na dywan albo co ci ojciec opowiadal, albo po prostu jestes bajkopisarzem



Albo po prostu masz ból dupy, znajomy na shoutboksie tego forum mi przypomniał że kiedyś tą historię opowiadałem, więc postanowiłem ją wrzucić na forum, niestety, widzę że niektórzy mają czasami potężny butthurt

O, tutaj masz - sadistic.pl/sb/2013/09/29/2450
Zgłoś
Avatar
K................t 2013-09-30, 0:02 8
Jak zwykle musi odezwać się kilku pajaców, którzy dopieprzą się do CZEGOKOLWIEK, byle tylko wtrącić swoje trzy grosze i grać eksperta.

Dobra historia! Ehh wtedy to byli nauczyciele...
Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2013-09-30, 0:54 3
Haha dobre my kiedyś na budowie wkręciliśmy gościa miał fajny nowy samochód kupiony a że gościo nieogar no to spoko. Raz przyniósł nam spalone żarówki i spytał co z nimi to powiedzielismy mu aby szedł do kierownika i powiedział żeby oddał do renowacji, pajac poszedł i powiedział.... niezła beka była

a wracając do samochodu to się chwali jaki silnik i ble ble ble więc kolega podchodzi i pyta ej a masz w nim komplet kluczy? bo powinni ci dać klucz wiolinowy weź poszukaj, szukał chyba z 5 min. Wiem ze jak się opowiada to tak sucho ale w realu niezła polewa
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-09-30, 2:01 1
@up... te wasze budowlane poczucie "humoru"...
Zgłoś
Avatar
slig01 2013-09-30, 8:18
"Prąd stały - jak wygląda jego sinusoida"...... Widać, że własne bo autor musiał pisać z pamięci.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-09-30, 10:05 5
Akurat to podstawowe pytanie potrafiące odróżnić debili od ludzi myślących

A takich idiotów jest więcej, jak student 3 roku energetyki pytający na egzaminie czy linia 5kV jest 1 czy trójfazowa
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-09-30, 10:20 7
To ja wypowiem się obiektywnie. Byłem na tym egzaminie z ojcem Tomasza_Zaganiacza. To właśnie jego ojciec rysował te bzdury, apotem pewnie opowiedział synowi,że to ja (bo byłem synem partyjnej szychy). Dziękuję, dobranoc, koniec imprezy.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-09-30, 13:15
A tam, u mnie kumpel zapierdalał na zaplecze (było za ścianą gdzie wisiała tablica), sprawdzać z której strony wpływa i wypływa prąd
Zgłoś
Avatar
djpolb 2013-09-30, 14:05 1
Gdyby pokazywał wysokie napięcia to pewnie by sobie rękę zwichnął.
Zgłoś
Avatar
Kaznox 2013-09-30, 14:41
Tomasz_Zaganiacz, Piwko za dziadka aktywiste a Dla starego za material wlasny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie