18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W najnowszym odcinku „Kto zatrzyma islam?” Kolonko mówił o demograficznym wymieraniu Europy – Polski, Niemiec czy Szwecji. Jak mówi Do 2027 r. Francja stanie się republiką islamską (…), Niemcy krajem islamskim do 2050 – ten film i wiele innych został pokazany uczniom IIf z I LO w Sieradzu.

Ten fakt oburzył dziennikarzy gazety Wyborczej. Dziennikarze zadzwonili do szkoły z interwencją. Przestraszony dyrektor liceum Grzegorz Pietrucha przyznał, że po tym incydencie „boi się o bezpieczeństwo uczniów” i musi „skontaktować się w tej sprawie z kuratorium i Ministerstwem Oświaty” Dodał również, że to wyróżniający się i aktywni uczniowie, ale bardziej zasługują na naganę niż pochwałę.

Źródło: parezja.pl/uczniowie-w-sieradzu-ogladali-film-o-islamie-mariusza-max-k...
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-06-07, 23:05 4
I bardzo dobrze zrobili! Kolonko na Prezydenta!
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-06-07, 23:06 15
Szechter pewnie kurwicy dostaje i dobrze, niech spierdala żyd jeden
Zgłoś
Avatar
doob888 2013-06-07, 23:07 1
wypierdalać z religią ze szkół!!! każdą!
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-06-07, 23:11 2
kto czyta papier toaletowy?
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-06-07, 23:11 3


Zgłoś
Avatar
pkh 2013-06-07, 23:58 1
Ja pierdolę! Czy ja dobrze zrozumiałem, że dziennikarzy wkurzył fakt że uczniowie obejrzeli film Maxa?

Kurde, przecież chyba każdy powinien wyrobić sobie własną opinię poprzez zapoznawanie się z różnymi punktami widzenia?
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-06-08, 0:04 2
Co się Gazeta Wybiórcza wpierdala w nauczanie w szkołach? I za co niby u licha uczniowie mieliby dostać naganę? Za to, że oglądają na lekcji dziennikarza mówiącego prawdę? W dupie się poprzewracało tym maluczkim, żałosnym dziennikarzynom od chorobliwego włażenia w dupę obcym nacjom w naszym kraju.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-06-08, 0:15
pkh napisał/a:

Ja pierdolę! Czy ja dobrze zrozumiałem, że dziennikarzy wkurzył fakt że uczniowie obejrzeli film Maxa?

Kurde, przecież chyba każdy powinien wyrobić sobie własną opinię poprzez zapoznawanie się z różnymi punktami widzenia?



Kurwa nie widzisz hipokryzji w swoim stwierdzeniu?
A co jakby ich "karmili" na lekcji vlogiem Biedronia?
Trzeba przecież wyrobić sobie opinię, przez zapoznawanie się z różnymi punktami widzenia. Na lekcji kurwa. Bo nauczyciel puszcza.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-08, 0:43 2
@Roszp

Włączą tv i mają biedronia do zarzygania więc głupot nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
Indyman 2013-06-08, 0:57
A co Nas obchodzi wyborcza??? To jakaś wyrocznia czy co? Jebac tych komuchów!!! kurwy i chuje cała Polska was nie żałuje!!! Śmierć frajerom!!!
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-06-08, 1:22 3
dziennikarzom gazety wyborczej kozi chuj w dupę
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-06-08, 1:48
Japierdole rzygam tym wszystkim. To wszystko co my robimy to jest to co islam chce, zebysmy po nich jezdzili i zeby oni wygladali na dobrych i niewinnych w pizdziec a na koncu to ja mialem racje i nie wiem czy sie bede z tego cieszyl czy plakal. Maja dobry plan nie powiem.
Zgłoś
Avatar
katalogfirm 2013-06-08, 8:41
Max robi dobrą robotę bo nie unika niewygodnych tematów.
WyBiÓrcza jak zwykle się zbulwersowała. Należy Jebać to lewackie gówno!

<zgodnie z art 5.2 regulaminu mój post nie nawołuje do nienawiści, a jest tylko indywidualną opinią na temat istniejącej frakcji politycznej>
Zgłoś
Avatar
PrsDBW 2013-06-08, 15:01 8
Ulubiona gazeta nie jednego sadola (a właściwie jej internetowa odsłona) znalazła nowe źródło faszyzmu, a mianowicie Pana Mariusza, który mówi jak jest.
"Max Kolonko nie jest już dziennikarzem żadnej stacji i żadnego pisma. Odnalazł swoje miejsce na portalu YouTube, gdzie jako niezależny dziennikarz, niczym samotny kowboj, toczy wojnę z islamem. I – co więcej – triumfuje, bo gromadzi coraz większą armię czy też – jak sam nazywa swoich widzów – coraz większy ruch społeczny –"

Zaciekawionych odsyłam do artykułu na ten temat.
antymedia.net/2013/06/06/gazeta-pl-wydzwania-do-szkoly-bo-uczniowie-og...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie