18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
"Jemy 5-6 razy dziennie, zazwyczaj mięso i ryby: surowe, solone, gotowane, wędzone. Zabicie rena to wielka radość i uczta dla całej rodziny, a gość dostaje najsmaczniejsze, jeszcze ciepłe, bo przed chwilą wyciągnięte z brzucha renifera kąski: nerki, suto zasoloną wątrobę, szpik. Serca nie można kroić w poprzek, bo będzie bolało serce tego, kto kroił. Koniuszkiem języka trzeba się podzielić z ogniem.
Latem świeżego renifera je się na trawie. Krew zbiera się jak w wazie, w przekrojonym na pół wypatroszonym zwierzaku. Dorośli i umazane krwią dzieci, nawet te najmniejsze, siedzą naokoło i każdy własnym nożem ucina kawałki mięsa. Taki kawałek chwyta się za jeden koniec zębami, z drugiej strony trzyma się w ręku i kroi nożem od spodu, tuż przy samych ustach. W czasie pierwszej takiej uczty wszyscy mnie obserwują i dają dobre rady."



Reszta będzie w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-11-19, 13:07 1
Takie dzikusy będą żyć zdrowiej niż my, cywilizowani ludzie, truci genetycznie modyfikowanym gównem...
Zgłoś
Avatar
Muzz 2012-11-19, 13:11
Przynajmniej wyglądają na szczęśliwych. Nie to co dzieci, które dostaną rosół czy mielone i wybrzydzają... że znowu to samo, że nie smakuje... Kto bardziej potrafi docenić to co ma?
Zgłoś
Avatar
Philosophy 2012-11-19, 13:13 10
Niby mniej rozwinięta cywilizacja, a ja w Polsce takiego odcienia szminki dostać nie mogę.
Zgłoś
Avatar
Gonzoitano 2012-11-19, 13:19
@up no ja własnie też ;/
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2012-11-19, 13:25 1
ta na drugim zdieciu w czerwonej chustce chyba nie jest tak zadowolona...

(przestancie z gadaniem ze oni sa zdrowsi bo to jest glupota)
Zgłoś
Avatar
kamiljot 2012-11-19, 13:43
Dzieciak z ostatniego zdjęcia miażdży
Zgłoś
Avatar
damian5215 2012-11-19, 13:49
I mikołaj do mnie nie przyjedzie, wszystkie renifery zjadły
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-11-19, 13:50
rawpanic napisał/a:

ta na drugim zdieciu w czerwonej chustce chyba nie jest tak zadowolona...

(przestancie z gadaniem ze oni sa zdrowsi bo to jest glupota)



Pacan!
Zgłoś
Avatar
m................y 2012-11-19, 13:59 3
To z nich wyrośnie.

Zgłoś
Avatar
DevlinFriz 2012-11-19, 15:24
Kurwa... chcę tam żyć. to jest prawdziwe życie- nie polujesz nie jesz. i wszustko 100% czyste od chemii i reszty ścierwa jakim nas raczą w każdym sklepie. coś pięknego.
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-19, 15:48 1
DevlinFriz napisał/a:

Kurwa... chcę tam żyć. to jest prawdziwe życie- nie polujesz nie jesz. i wszustko 100% czyste od chemii i reszty ścierwa jakim nas raczą w każdym sklepie. coś pięknego.



Bierz finkę, namiot, śpiwór, latarkę, i wypierdalaj na jakąś pustelnie. Nawet w polskie góry... Będziesz w stanie wytrzymać w takich warunkach dłużej niż tydzień?
Zgłoś
Avatar
kosciur2 2012-11-19, 16:58
Tyle co po imprezie zaraz zdjęcia do neta wstawiają.
Zgłoś
Avatar
Tazarr 2012-11-19, 17:01
Ruchałby... oj ruchałby
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-11-19, 17:30
hogg napisał/a:

Strasznie ciężko się sra po takiej diecie mięsnej. A gdzie błonnik?



Zjesz kawałek z sierścią i nie potrzebujesz błonnika.
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-11-19, 17:37
opierdol porzadnego tatara jak prawdziwy facet i zobaczysz jak to wplywa na organizm i sranie, a nie pierdolisz pederasto w zabek czesany jakies madrosci z bezmiesnej parówki wyssane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie