18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
"Jemy 5-6 razy dziennie, zazwyczaj mięso i ryby: surowe, solone, gotowane, wędzone. Zabicie rena to wielka radość i uczta dla całej rodziny, a gość dostaje najsmaczniejsze, jeszcze ciepłe, bo przed chwilą wyciągnięte z brzucha renifera kąski: nerki, suto zasoloną wątrobę, szpik. Serca nie można kroić w poprzek, bo będzie bolało serce tego, kto kroił. Koniuszkiem języka trzeba się podzielić z ogniem.
Latem świeżego renifera je się na trawie. Krew zbiera się jak w wazie, w przekrojonym na pół wypatroszonym zwierzaku. Dorośli i umazane krwią dzieci, nawet te najmniejsze, siedzą naokoło i każdy własnym nożem ucina kawałki mięsa. Taki kawałek chwyta się za jeden koniec zębami, z drugiej strony trzyma się w ręku i kroi nożem od spodu, tuż przy samych ustach. W czasie pierwszej takiej uczty wszyscy mnie obserwują i dają dobre rady."



Reszta będzie w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-11-19, 9:57
Bo mają noże -100 do ewolucji.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-11-19, 9:57 1
Dawaj resztę
Zgłoś
Avatar
Brzeszczot w dupie 2012-11-19, 9:58 26






Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-11-19, 10:20 4
piją krew, jedzą serca... ja pierdole
Zgłoś
Avatar
preliator 2012-11-19, 10:22 9
I prawidłowo. Gdyby każdy z nas musiał sobie sam upolować zwierzynę i oprawić, to pewnie 90% przeszłoby na wegetarianizm. A kupując wędlinkę zapominamy, z czego tak naprawdę jest zrobiona i w jaki sposób.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-19, 10:35 72
@up Dlaczego tak sądzisz? Nie jadłeś nigdy surowego mięsa (np. "tatar") ? To spróbuj zaręczam ci że odpowiednio przyprawione pieprzem solą i surowym żółtkiem 100 razy lepsze niż jakaś wędlina.

A co do wegetarianizmu. Rozmieszają mnie ludzie którzy są wegetarianami, chcą żyć w zgodzie z naturą nie mając świadomości jak łamią zasady natury. Człowiek z dziada pradziada je mięso i ma to we krwi, nie można ot tak po prostu jeść samą zieleninę bo można dostać niedoboru żelaza. Wegetarianizm jest sprzeczny z naturą, to tak jakby psa nauczyć miauczeć jak kot.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-19, 10:42 8
Zgłoś
Avatar
squ87 2012-11-19, 10:42
zabawa na całego... mocni są.
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-11-19, 10:46 77
Wiecie ile kreatyny jest w czerwonym mięsie, małe koksy z nich powyrastają. Zapewne wiele zdrowsze niż dzieci z cywilizowanych rejonów gdzie co 2 jest uczulony na powietrze
Zgłoś
Avatar
MaKiPL 2012-11-19, 12:33
Mała sadystyczna gówniarzeria.
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2012-11-19, 12:43 1
ja tu głodny a obiadu jeszcze nie ma
Zgłoś
Avatar
myha 2012-11-19, 12:52 1
Oni nie jedzą surowego mięsa dlatego że im smakuje czy nie umieją go ugotować. Jedzą surowe mięso ponieważ w klimacie w którym mieszkają mają problem z niedoborem warzyw, a przez to witamin i minerałów. Jedzenie surowego mięsa i przede wszystkim picie krwi pozwala im te niedobory weliminować

bez sensu wyszło powinno być "Oni jedzą surowego mięso nie dlatego że im smakuje czy nie umieją go ugotować"
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2012-11-19, 13:00 2
PIERWSZE ZDJĘCIE -mysłałem ze to hard i że wpierdalają swoje usta :O
Zgłoś
Avatar
hogg 2012-11-19, 13:02
Strasznie ciężko się sra po takiej diecie mięsnej. A gdzie błonnik?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie