18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
cz0pek 2024-08-27, 9:23
jakby ich na wiejską wpuścił to by się nawpierdalali dopiero
Zgłoś
Avatar
K. 2024-08-27, 9:46 1
To powinno być raczej na Hardzie, ale z racji wyjątkowych walorów dydaktycznych dobrze, że trafiło na główną. Może młodzież zajarzy, kogo don Aldo chce do nas z Paryża sprowadzić w odwiedziny.
Zgłoś
Avatar
CiapaTy_dydol 2024-08-27, 10:30
To jakiś festyn na Haiti?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-27, 10:50
Bul_od_bytu napisał/a:

Już wróciłeś z kampusu? Zaśpiewasz nam coś?



Zawsze jest śpiewane. Muszę przyznać, że wszystkim strasznie się pocą dłonie. Na pewno stopy także, stąd ten dziwny zapach.

Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2024-08-27, 11:30
Dzielenie się hivem idzie pełną parą
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-27, 11:35
smc napisał/a:

Zawsze jest śpiewane. Muszę przyznać, że wszystkim strasznie się pocą dłonie. Na pewno stopy także, stąd ten dziwny zapach.



To nie siedź pod stołem. Może jakoś inaczej zasłużysz na awans społeczny
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-27, 11:43
Bul_od_bytu napisał/a:

To nie siedź pod stołem. Może jakoś inaczej zasłużysz na awans społeczny



Chyba sobie jakieś kurwa jaja robisz. Co Ty sobie myślisz, że co? Że jestem jakiś głupi? Za kogo mnie masz?

To się dowiedz, że gdyby była inna scieżka, to bym nią podążał. To jest partia wodzowska, każdy przechodził taka ścieżkę. Błaszczakowi najbardziej się pocą ręce i czoło. On się jąka, jak widzi z daleka szefa. Przy mnie skomle jak pies. Tu nie ma lepszych i gorszych, wszyscy mają tak samo.
Czyli jest po prostu uczciwie. Za to ich cenię i lubię. Za uczciwość.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-08-27, 11:48
smc napisał/a:

To też są politycy. Byli przeciwko, ale ich wpuszczali. Wałęsa też mówił: "nie chcemy ale muszem".
To czyni PiS najwybitniejszą partią polityczną naszej sceny w tym stuleciu. Mechanizmów ich działania nie rozumje nikt i wszyscy myślą, że oni kradli. A tak naprawdę zabezpieczali majątej jak Pinior, żeby nie wpadł w łapy komunistów. Większość tych milionów i tak trafiało do partii. Teraz jest zakaz wyprowadzenia majątku, więc nikt niczego tak naprawdę nie ukradnie.
Genialne.



Z jednym się nie zgodzę - te mechanizmy są znane i stosowane od lat, w różnej formie.
Ale możemy pozostać przy swoich zdaniach.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-08-27, 12:02
żmij napisał/a:

Niech nie pierdolą, że to tacy sami ludzie, jak my.
Niech w ogóle nie pierdolą, że to ludzie.
Jebane małpy.



tylko tak gadasz, ale w glebi duszy czujesz, ze zjadlbys kawalek-zeby tylko sprawdzic czy to prawda ze smakuje jak kurczak.
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2024-08-27, 12:06
co tam się dzieje na tej granicy, biedaki już sami siebie wpierdalają.
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-08-27, 13:07
Posiłek regeneracyjny zawodników NBA?
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2024-08-27, 18:08
@żmij: niech nie pierdolą że oni plyna do Europy
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-27, 18:23
ColinFarelka napisał/a:

@: niech nie pierdolą że oni plyna do Europy



Spora częś z nich już jest w Europie, na szczęście głównie Zachodniej.

Zgłoś
Avatar
outline 2024-08-28, 21:26
Idealnie zasymilowani z Europejczykami, dawać ich na ponton i do brukseli niech się tam osiedlą
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-08-29, 8:02
pazuzu napisał/a:

Ale wiesz że tusk zagłosował przeciwko paktowi migracyjnemu ? Wiec przestań powtarzać jakieś głupoty



Co zrobił hahahahahahahahah? Powiedział Ci pare kocopołów pod publiczkę jak to zawsze robi hahahaha. Mówi co innego a dyma Cie w czoko .
Wczoraj coś podpisał ale KURWA sam nie wie co hahahahahaha i on tak ciągle się tłumaczy hahahah lewactwo JEBANE
A TY MU WIERZYSZ POJEBIE
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie