18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
woytasw 2018-05-20, 20:48 1
Baza wirusów została zaktualizowana
Zgłoś
Avatar
Cezz999 2018-05-20, 21:28 16
Się możecie śmiać, ale naprawdę udało się 12minut... czyli nie przekroczył limitu 20min, po którym albo dopłacasz 50e za następne 20 albo nara... znam z autopsji, chociaż jeszcze kilka lat temu stawka była za numer.Dla tych co twierdzą, że ruchanie dziwek to chujnia polecam filmik poglądowy

Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-05-20, 21:58 1
Ja tam nic do tego nie mam - wyjebane totalnie. Koleś chciał sobie poruchać i wziął dziwkę na pierwszy raz i chuj komu do tego. Od razu przykleja się jakieś łatki. Może nie miał dlugo laski i nie ma z zwyczaju chodzić po klubach gdzie jest takie samo kurestwo i patologia. Po za tym podobno seks na przykład, z dziewicą jest gorszy od seksu z kurwą (sam nie miałem takich doświadczeń ale słyszałem od paru ludzi) Ludzie się tak w ten pierwszy raz wczuwają. Po za tym, mam znajomych co za małolata przeżyli swój pierwszy raz z dziwką i byli z tego zadowoleni. Co najważniejsze, nie byli ani nie są przegrywami - później już rucali wiele normalnych dup a teraz mają dobrą pracę, rodzine i poukładane życie. Po prostu potraktowali to z dystansem i nikt z nich nie miał żadnej beki ani nic.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-20, 23:01 3
Cytat:

Po za tym podobno seks na przykład, z dziewicą jest gorszy od seksu z kurwą


Nawet nie wiem jak to skomentować aby ci nie pocisnąć ale mnie rozbawiłeś
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-05-21, 0:01
@up nie możesz się wysrać - nie męcz dupy
Zgłoś
Avatar
B................k 2018-05-21, 0:06 1
Sunday napisał/a:



Gość ze stoperem też dobry.



Dlatego że jest rudy? Ciągnie swój do swego

Mom and Death napisał/a:

@up nie możesz się wysrać - nie męcz dupy


Lata mucha koło gówna. Dlaczego?

Zgłoś
Avatar
e................2 2018-05-21, 0:06
kurwa jakim trzeba być pustakiem żeby dziwke dotknąć fuj
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-05-21, 4:28
@up wystarczy być grubym
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-05-21, 12:07
bigkaban1 napisał/a:

@Konrad1230 zawsze mogl zwalic konia jak ty.


No ale 150 zaoszczędzi
Zgłoś
Avatar
Tudeski 2018-05-21, 12:52
darex99 napisał/a:



Z tym akurat ja także się zgadzam, co to za problem wyrwać laskę w klubie, tylko, że obecnie sporo tych klubowiczek, prawie niczym się nie różni od zwykłych kurewek. Co nie zmienia faktu, że nie trzeba płacić



To sobie ruchaj te nastoletnie 'klubowiczki'. Chętniej bym na dziwkę poszedł.
Zgłoś
Avatar
jan.rzut 2018-05-21, 15:59 1
Od kilku lat regularnie chodzę burdeli, nigdy nie złapałem żadnego syfa, obsługa zawsze pierwsza klasa.
W Amsterdamie na Red Light District też byłem dwa razy, jednak 50Euro za 15minut to trochę drogo.
Powiem Wam, że kurewki z dobrych burdeli są mniej "wenerycznie niebezpieczne" niż jakaś szmata z dyskoteki, co obciąga byle komu.
Nie, nie jestem jakimś spasionym przegrywem, po prostu lubię dupczyć, a kobieta na stałe to nie moja bajka.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-05-22, 14:34
co jak co ale dobre tam Panny stoją
Zgłoś