18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Kolejny Brazylijczyk, który dostarczył temat na sadola



Ten przynajmniej ma buty

2018-04-20, 18:11
Skarpetka. Można uratować nogę. Można do niej zwalić.

2018-04-20, 21:00
W skarpetkę najlepiej się wali. Tylko trzeba pamiętać aby ją wyciągnąć spod łóżka bo po tygodniu twardnieje.

2018-04-20, 21:46
banerr napisał/a:

W skarpetkę najlepiej się wali. Tylko trzeba pamiętać aby ją wyciągnąć spod łóżka bo po tygodniu twardnieje.

twój wiek i komentarz grają ze sobą

2018-04-20, 23:30
ale zj***l... tą skarpetkę trzeba było na szyje założyc temu kolesiowi... jednego mniej by bylo :homer:

2018-04-21, 11:13
skarpetka w brew pozorom ma wiele zastosowań
czasem rozlane piwo się nią zetrze, ehh wiele tego zastosowania

-_..........._-
2018-04-21, 23:44
Możecie się ze mnie śmiać, ale ja zawsze mam przy sobie przybornik z opaską elastyczną - i to nieważne, czy idę po zakupy, czy jadę na żagle. Zawsze, jak wychodzę z domu, noszę przy sobie ten jeden przedmiot oprócz firestasha, papierosów, kompasu, noża, jodyny, saszetki glukozy i kilku innych statystycznie przydatnych przedmiotów.

2018-04-22, 12:45
Dzisiaj napisał/a:

ale zj***l... tą skarpetkę trzeba było na szyje założyc temu kolesiowi... jednego mniej by bylo :homer:


po co przecież to nie polak(którego ojciec byl winny holocaustu) wiec mozna sie zachowac to niego jak do czlowieka

2018-04-22, 20:53
ale po co tej pomocy udzielać ? nie czaje ....

2018-04-23, 10:24
banerr napisał/a:

W skarpetkę najlepiej się wali. Tylko trzeba pamiętać aby ją wyciągnąć spod łóżka bo po tygodniu twardnieje.



Dzięki temu można ich więcej zmieścić pionowo pod ścianą.