18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ukarano kobitę za wpis na FB.

Cytat:

Na początku września ub.r., kiedy to głośno było o problemach związanych z uchodźcami, Olga K. korzystając z portalu społecznościowego Facebook, dodała komentarz pod jednym z nagrań prezentujących odrzucanie przez uchodźców pomocy. W dosadny sposób wyraziła swoje zdanie na ten temat, dodając także, co należy zrobić z uchodźcami.

Opinia ta nie spodobała się innym użytkownikom internetu, powiadomione zostały też organy ścigania. Policja wszczęła w tej sprawie śledztwo i rozpoczęła ustalanie, kim jest internautka. Pomimo używania przez nią zmyślonych danych mundurowi bez problemu dotarli do kobiety.

Olga K. przyznała się do opublikowania obraźliwego komentarza, za co prokuratura oskarżyła ją o nawoływanie do nienawiści na tle różnic rasowych i narodowościowych wobec imigrantów z Syrii. Kobieta skorzystała z możliwości dobrowolnego poddania się karze. Zaproponowała dla siebie 2 miesiące pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania kary na okres próby wynoszący 2 lata. Dodatkowo ma zapłacić 800 zł grzywny. Taki też wniosek trafił do Sądu Okręgowego w Lublinie.



Komuś chyba podpadła, że akurat ją wyłowili. Cholera, dwa miechy w zawiasach i prawie tysiak grzywny. :/ Strach się odzywać.

lublin112.pl/sadu-komentarz-facebooku-poszlo-imigrantow/
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2016-02-19, 14:52 15
Można sobie zajrzeć na Otwartą i poczytać wyroki. Sporo jest spraw w których prokurator nie dopatruje się przestępstwa. Do tego naprawdę można krytycznie pisać, bluzgać itp. i Otwarta przegrywa w przedbiegach Przegięła ta kobita pisząc o tych obozach, swoją drogą to było prymitywne z jej strony. Kiedyś przeglądałem i tak z ciekawości szukałem czy są jakieś formy dyskryminacji na Polakach zgłaszane, znalazłem jedną. Jak zareagowała otwarta? Zgłosiła prośbę chyba do interi o to aby usunęli komentarz, gdy tymczasem podobne komentarze wysyłane pod kątem czarnych, "emigrantów" wysyła z zapałem od razu do prokuratury.

BTW
kilku użytkowników sadistica też zadenuncjowała ....
Zgłoś
Avatar
Mietek_Krawężnik 2016-02-19, 14:58 61
Spierdolenie umysłowe z tymi donosami. Ludzie dali sobie aż tak wyprać te tik taki które mają zamiast mózgów że naprawdę są jak roboty służące ku chwale lewackiego systemu. I jeszcze są oczywiście dumne ze spełnienia obywatelskiego obowiązku. Aż płakać się chce że te same usta mówią o wolności itp.
Już niech lepiej zaczną robić z nich użytek opierdalając pały imigrantów.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-02-19, 15:59
ehh za stwierdzenie "należy im w pizdu te pontony potopić po zawróceniu ich na prawidłowy (południowy) brzeg Morza Śródziemnego" nikt nie będzie zgłaszał do prokuratury za nawoływanie do nienawiści (no chyba że ktoś naprawdę kocha pontony )

Jest duża różnica między niechęcią a nawoływaniem do zabijania...
Zgłoś
Avatar
bombel076 2016-02-19, 16:02 2
Jebane kapusie poniosą kiedyś kare.
Zgłoś