18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Sytuacja miała miejsce w moim mieście w czwartek 28 stycznia. Sam później jechałem do pracy autobusem i widziałem "część" tego co pozostało po wydarzeniu.

18-latek wsiadł do samochodu kobiety, kazał wieźć się za miasto, następnie przejął kierownicę, kobieta uciekła z samochodu i zawiadomiła policję, pościg za złodziejem odbywał się w centrum miasta, koleś zabił człowieka na przejściu dla pieszych, jechał pod prąd i zderzył się na końcu ze skodą, pomimo tego dalej uciekał ale już pieszo, złapali go. I teraz najzabawniejsze, a może nie, grozi mu do 15 lat... DO 15 lat. Czyli może dostać mniej. Bez komentarza.

Link do artykułu:
24jgora.pl/artykul,13999

Tutaj macie zapis niedawno co udostępniony z pościgu, w 38 sekundzie nagrania ścigany uderza pieszego z dużą prędkością, wcześniej prawie uderza w autobus miejski.
Zgłoś
Avatar
krzychu805 2016-01-31, 18:04
Heh a jak wracałem z treningów to kolega mówił łoooo dobrze że skończyliśmy później.
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2016-01-31, 18:34
Dzisiaj napisał/a:

ja pierdole ja mam lepsza jakosc w kamerce zakupionej w necie... gdzie meldunki przez radio ? prosba o wsparcie itd ? Dlaczego mi sie wydaje, ze ten radiowoz jechal tak by spalic jak najmniej paliwa ? Czy przypadkiem radiowozy nie powinny posiadac malych potworkow pod maska - tak by dogonic 99.9% samochodow ? czy tylko mi sie wydaje, ze policjant na koncu wyglada jak jakas parodia ?


Jakby zapierdalał jak pojebany po tak zatłoczonym mieście, to na pewno skończyłoby się to dużo gorzej
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2016-01-31, 18:41
Prawdopodobnie nigdy nie był karany, jeśli nigdy nie miał konfliktów z prawem (w co nie za bardzo wierzę) to mogli wziąć go za młodocianego przestępce. Za kradzież odpowie osobno, a za wypadek ze skutkiem śmiertelnym też osobno.

______________

Gardzę socjalistami. Nie stękaj, że inni "mają" tylko rusz dupę do roboty.
Masz łeb i chuj? - kombinuj.
Zgłoś
Avatar
t0malson 2016-01-31, 18:56 1
Policjanci powinni oddać strzał ostrzegawczy w tył głowy zanim go zatrzymali.
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2016-01-31, 19:02
@Siberian_Meat_Grinder taki mądrala z Ciebie, a takie głupoty pierdolisz, profil masz od paru tygodni, a posty napierdalasz jak pojebany, powiedz mi czy twoim postanowieniem noworocznym było zostać gwiazdą sadola? serio masz ponad 30 lat? nie sądzę...,, a jeśli tak to ogarnij sobie jakieś życie
Zgłoś
Avatar
lukaszchyzy 2016-01-31, 19:05
mógł jeszcze kogoś zgwałcić to by mu do 8 lat zrobili

______________

: D
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2016-01-31, 19:09 8
ozarimielin napisał/a:

@Siberian_Meat_Grinder taki mądrala z Ciebie, a takie głupoty pierdolisz, profil masz od paru tygodni, a posty napierdalasz jak pojebany, powiedz mi czy twoim postanowieniem noworocznym było zostać gwiazdą sadola? serio masz ponad 30 lat? nie sądzę...,, a jeśli tak to ogarnij sobie jakieś życie



nie wiem nawet co Ci odpisać ... nie wiem nawet, czy warto ... żesz kurwa zagiąłeś mnie - idę po piwo
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2016-01-31, 19:10
a nie mogli go odjebac ?? tak po prsotu Jelenia góra stan umysłu wkońcu zdolny slunsk
Zgłoś
Avatar
DrAres 2016-01-31, 19:19 1
kaktus83 napisał/a:



Chuja mu zrobią inni osadzeni. Chyba, że jest pedofilem/gwałcicielem/konfidentem.


Tak jak Trynkiewiczowi zrobili. Pedofile/gwałciciele/konfidenci są teraz izolowani od innych więźniów i żyją sobie na koszt społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-01-31, 19:22
Mówcie co chcecie, ale pieszy też niczego sobie. Słyszy syreny z daleka, a wchodzi nie patrząc nawet na radiowóz, bo mu się zielone zapaliło.

______________

:oneko:
Zgłoś
Avatar
GOLOP 2016-01-31, 19:37 1
DrAres napisał/a:


Tak jak Trynkiewiczowi zrobili. Pedofile/gwałciciele/konfidenci są teraz izolowani od innych więźniów i żyją sobie na koszt społeczeństwa.

Niestety smutne to i prawdziwe bo taka pizda dostaje na wejściu przy bramie papierek do podpisania, że chce być izolowany od reszty osadzonych... Jedynie można liczyć tylko na to, że wjedzie na te ochronki a tam pod celą będą kumaci goście (nie pedofile itd), np ci którzy nie spłacali swoich długów za dragi i teraz boją się dostać kose na spacerniaku. Wtedy powinni coś z tym zrobić. Był u nas na oddziale taki jeden pedofil, wiesz po czym go trzasnęliśmy? Nie nie po białku(papierach) tylko po zachowaniu, sam gad powiedział mu, że ma stać w kącie twarzą do ściany bo inni "wiedzą" za co on tu jest i w ten oto sposób zafundował mu niemiłosierny wpierdol na spacerniaku. Pokój z Wami dobrzy ludzie
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2016-01-31, 20:14
no to nie ma co już z "profesorem" Siberian dyskutować - wie najlepiej

______________

miej wyjebane a będzie Ci dane
Zgłoś
Avatar
Novega 2016-01-31, 20:19
Coż... w JG mamy dużo takich debilów >
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2016-01-31, 20:53 1
I znowu muzułmański uchodźca, ciapak i kozojebca narobił gnoju. No bo przecież to nie mogła być robota przaśnego polskiego nastolatka, wyhodowanego na cebuli i wodzie święconej.

Przychodzisz do mnie z siekierą, znaczy, że też nie jestem ci obojętny.
Zgłoś
Avatar
Promek 2016-01-31, 21:55
Ot taki paradoks. Chcesz kogos odjebac nie wyciagaj gnata i nie strzelaj nie zabijaj nozem, siekiera, tluczkiem bo dostaniesz 25 lat lub dozywocie. Usiadz za kolko i go jebnij autem dostaniesz do 15 lat, a najlepiej jebnij se 0,5L wtedy max 12 lat lub 8 jesli to twoj 1 raz.... Takie zjebane prawo mamy. Przyklad Kamien Pomorski skasowal bodaj 6 ludzi po pijaku i smiec dostal smieszna "kare"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów