18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Sytuacja miała miejsce w moim mieście w czwartek 28 stycznia. Sam później jechałem do pracy autobusem i widziałem "część" tego co pozostało po wydarzeniu.

18-latek wsiadł do samochodu kobiety, kazał wieźć się za miasto, następnie przejął kierownicę, kobieta uciekła z samochodu i zawiadomiła policję, pościg za złodziejem odbywał się w centrum miasta, koleś zabił człowieka na przejściu dla pieszych, jechał pod prąd i zderzył się na końcu ze skodą, pomimo tego dalej uciekał ale już pieszo, złapali go. I teraz najzabawniejsze, a może nie, grozi mu do 15 lat... DO 15 lat. Czyli może dostać mniej. Bez komentarza.

Link do artykułu:
24jgora.pl/artykul,13999

Tutaj macie zapis niedawno co udostępniony z pościgu, w 38 sekundzie nagrania ścigany uderza pieszego z dużą prędkością, wcześniej prawie uderza w autobus miejski.
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-01-31, 22:03 1
no to nic ide zajebac sąsiadowi bryke i lece po 4 lata w zawieszeniu, a co,........... suka nie bedzie mnie zdradzać !
Zgłoś
Avatar
Detal45 2016-01-31, 23:13
Moje miasto, takie piękne. A co jest kurwa najbardziej absurdalne? Jakby rodzina faceta co zginął przez tego śmiecia poszła zajebać go to dostaliby zapewne 25 lat, no absurd.
Zgłoś
Avatar
Lanric 2016-01-31, 23:21 1
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:


na 90% gość miał służbę sam - tak, Ruch Drogowy właśnie w ten sposób pełni ponad 50% służb, szczególnie w nocy.



W sumie ze wszystkim co napisałeś mogę się zgodzić, ale ten fragment to akurat bzdura.
Zgłoś
Avatar
ssaved 2016-01-31, 23:52
Widać jak jadę autem w 37 sekundzie, jak bym w tą kurwę przyjebał to dzieciak by żył, ale kto wiedział. Odstrzelić śmiecia na miejscu!!
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2016-02-01, 3:37
Obraz przeskakuje, a kogut ciagle wyej tak samo Podstawiony To nie lepiej juz bylo jakas muze wrzucic?

@eunstachy
Sam ? Nigdy policjant sam nie jezdzi, zwlaszcza w nocy!
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2016-02-01, 10:04
Lanric napisał/a:

W sumie ze wszystkim co napisałeś mogę się zgodzić, ale ten fragment to akurat bzdura.



Nie - nie bzdura. Wiem, że ciężko to zrozumieć, ale tak właśnie jest ... ludzie się buntują, ale statystyki przy małych zasobach ludzkich mają się zgadzać.

pierwszy z brzegu LINK

dla leniwych cytat:

Cytat:

Jeden policjant w patrolu? W Białymstoku jest to ostatnio normalny widok. Zdaniem niektórych policjantów z ruchu drogowego takie patrole to narażanie ich na niepotrzebne ryzyko kosztem dobrych statystyk i "widzimisię" przełożonych.



to artykuł z 2012 roku - a takie pomysły bardzo szybko łapią inne komendy - dla poprawy statystyk oczywiście. Nawet w Zarządzeniu nr. 768 KGP z dnia 14 sierpnia 2007 r. została zmieniona definicja słowa "patrol":

Cytat:

§1. ust. 2) służba patrolowa (patrolowanie) - wykonywanie zadań służbowych przez policjanta lub grupę policjantów w patrolu pieszym lub z wykorzystaniem środka transportu służącego do przemieszczania się w określonym rejonie zagrożenia, na wyznaczonej trasie patrolowej lub w określonym miejscu zagrożonym;



wcześniej było TYLKO przez "grupę policjantów" - w zamyśle "co najmniej dwóch". Także ustawa pozwala, a przełożeni chętnie z niej korzystają.
Zgłoś
Avatar
Lanric 2016-02-01, 20:56
@Siberian Meat Grinder

To, że gdzieś tam w Polsce kiedyś miały miejsce takie sytuacje, nie znaczy, że jest to zjawisko powszechne do dziś w całym kraju. Nie byłem w Białymstoku i nie wiem jakie tam panują zwyczaje, ale nigdy nie widziałem jednoosobowego patrolu interwencyjnego czy też WRD (nie liczę dzielnicowych).

Cytując przywołane 768:

Cytat:

2. Wykonywanie zadań w patrolu jednoosobowym może być realizowane wyłącznie:
1) przez policjantów posiadających odpowiednie doświadczenie zawodowe, a zwłaszcza pozostających w służbie stałej;
2) w porze dziennej, od świtu do zmroku;
3) przy zapewnieniu w rejonie służby stałej obecności patrolu wspierającego;
4) przy ograniczeniu możliwości samodzielnego podejmowania interwencji domowych, w pomieszczeniach zamkniętych oraz w stosunku do więcej niż dwóch osób.

Zgłoś
Avatar
marcin3184 2016-02-01, 23:44
"Pościg" w terenie zabudowanym na światłach drogowych?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów