18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
edgar_2 2010-11-13, 14:31 57
Każdy uważający nacjonalistów za nazistów powinien się rozpędzić i przypierdolić głową w mur, najlepiej kilka razy... polecam też jakąś encyklopedie, sprawdzić znaczenie słów nacjonalizm, faszyzm i nazizm (nie, to nie to samo ). Patrioci są źli, wiem, gdyby nie oni kurwa to nie byłoby dziś Polski, niebyłoby komu walczyć, każdy by miał na to wyjebane bo przecież pod zaborami też jest fajnie, no i tych wstrętnych polskich nazistów by nie było, nikt by nie pamiętał że było coś takiego jak Polska. Ale co wy lewaki możecie wiedzieć o miłości do kraju, blokujecie manifestacje patriotyczną stojąc na ulicy w kolorowych ciuchach, grając na bębenkach i wygwizdując narodowy hymn, waszym priorytetem jest tolerancja dla homo i nie dla rasizmu, w dupie macie własną ojczyznę, kraj w którym żyjecie. Żenada.

ps. nie zamierzam polemizować na forum publicznym więc w razie czego PW
Zgłoś
Avatar
Lodówka Turystyczna 2010-11-13, 14:34
ludzie co to za "dziadek patriota" który zapomniał co nazole robiły polakom
Zgłoś
Avatar
tobol07 2010-11-13, 14:38 3
Pan_PL ... ten baner co trzymają ci NeoFaszyści to po angielsku jest -.- ... czyli raczej niebyła to akcja na polską antife ... wiec nadal jest 1-0 xD ... swoja drogą z obu gówien to już wole Antife ... mniej śmierdzi LPR-em i młodzieżą wszechpolską . i ich fałszywą patriotycznością ... którą prezentują miedzy innymi posługując się pozdrowieniami typu zieg hail na swoich alkoholowych libacjach, i nie oszukujmy się rasizm jest zły i tylko człowiek ograniczony umysłowo nie potrafi tego zrozumieć . Jakoś nigdy nie rozumiałem tych waszych faszystowskich teorii o wyższości rasy itd ... a nadmierny nacjonalizm do tego prowadzi , zobaczcie co się dzieje w rosji studeci z innych krajów boją się chodzić po ulicach bo są zabijani tylko dlatego że mają ciemniejszą karnację..
Zgłoś
Avatar
Matuus 2010-11-13, 14:44 28
edgar@
Oj, tragicznie pierdolisz.
Polskę uwielbiam, miasta w, którym mieszkam po dniu nieobecności mi brakuję i na prawdę ciężko (o ile będę to robił) będzie mi się z niego wyprowadzać. Tylko, że swój patriotyzm objawiam nie tym, że nienawidzę brudasów, obcokrajowców, lewaków, żydów, masonów, nie drę ryja "chwała bohaterom (i "rzymskie pozdrowienie") a po prostu robię to, co faktycznie może wspomóc ludzi żyjących w naszym kraju - jak robię zakupy, to staram się wybierać polskie produkty, nie kupuję szlugów z mety, systematycznie oddaję krew, płacę podatki, gdy są inicjatywy, zbiórki na coś to i pieniążek rzucę, ale nie muszę do kurwy nędzy bawić się w jakiś nacjonalizm (który oprócz bycia głośnym nic nie robi).

Tylko ,że według Twoich kategorii jestem lewakiem, bo nie mam nic przeciwko brudasom, rumunom, żydom, masonom i wszelakim innym osobom, które określenia mają pejoratywny wydźwięk w ustach nacjonalisty. Nie chodzę na marsze, a ten marsz ONR'u czy czego tam innego też bym blokował. Bo jeżeli ktoś musi manifestować swój patriotyzm w taki a nie inny sposób, to jest po prostu śmieszny.
Zgłoś
Avatar
Apiro 2010-11-13, 15:08 11
brawo kurwa barany. Widać, że media już wam przerobili mózgi. Teraz doszła jeszcze jedna teoria - ci, którzy świętują niepodległość państwa są jeszcze nazistami.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Styku 2010-11-13, 15:11 2
Freaqs napisał/a:

edgar@
Oj, tragicznie pierdolisz.
Polskę uwielbiam, miasta w, którym mieszkam po dniu nieobecności mi brakuję i na prawdę ciężko (o ile będę to robił) będzie mi się z niego wyprowadzać. Tylko, że swój patriotyzm objawiam nie tym, że nienawidzę brudasów, obcokrajowców, lewaków, żydów, masonów, nie drę ryja "chwała bohaterom (i "rzymskie pozdrowienie") a po prostu robię to, co faktycznie może wspomóc ludzi żyjących w naszym kraju - jak robię zakupy, to staram się wybierać polskie produkty, nie kupuję szlugów z mety, systematycznie oddaję krew, płacę podatki, gdy są inicjatywy, zbiórki na coś to i pieniążek rzucę, ale nie muszę do kurwy nędzy bawić się w jakiś nacjonalizm (który oprócz bycia głośnym nic nie robi).

Tylko ,że według Twoich kategorii jestem lewakiem, bo nie mam nic przeciwko brudasom, rumunom, żydom, masonom i wszelakim innym osobom, które określenia mają pejoratywny wydźwięk w ustach nacjonalisty. Nie chodzę na marsze, a ten marsz ONR'u czy czego tam innego też bym blokował. Bo jeżeli ktoś musi manifestować swój patriotyzm w taki a nie inny sposób, to jest po prostu śmieszny.



Masz za to wódkę, co najmniej 0,7.
Bo w naszym kraju brakuje umiarkowania, w każdej dziedzinie życia. W religii, w polityce, wszędzie.
Każdy taki głos podnosi na duchu, że są jeszcze Polacy nie popadający w skrajności i rozumiejący, co znaczy patriotyzm. Zwłaszcza patriotyzm w stanie pokoju, kiedy nie wystarczy się między sobą napierdalać, a trzeba żyć godnie.

Jak widzę "patriotów" na każdym kroku kaleczących język ojczysty, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Banda hipokrytów, ot co.
Zgłoś
Avatar
Rafcior 2010-11-13, 15:20 5
pedaly gdzie sie pchacie ? narodowcy manifestuja w swieto niepodleglosci zeby pokazac znaczenie tego swieta a wy sie do nich pchacie, po jaka cholere idioci ? po jaka cholere ?
Zgłoś
Avatar
Dariu$H 2010-11-13, 15:34 1
Nawet nie chce mi się czytać tych komentarzy, tylko się wkurwię. Ludzie zacznijcie odróżniać Narodowych Socjalistów(czyli można powiedzieć Nazistów żebyście wiedzieli o co chodzi) od narodowców(onr, nop) którzy gdzie się nie pojawią dostają wpierdol. Tak samo dobrze by było jakbyście odróżniali Faszyzm od Nazizmu i Nacjonalizmu. Wiedzy lepiej nie czerpać z wikipedi.
Zgłoś
Avatar
Bendar 2010-11-13, 15:37 3
kurwa, ludzie ogarnijcie się. Aż nóż się w kieszeni otwiera jak czytam takie wypowiedzi. To, że paru debili z wypaczonym światopoglądem szło w tym marszu nie znaczy, że każdy patriota jest od razu rasistą. Idioci, którzy jarają się faszyzmem są tak samo do odstrzału jak pedały i inne niedojeby, którym się we łbach poprzewracało. Trochę jednak poszanowania dla symboli narodowych i bohaterów się należy.
Zgłoś
Avatar
Azizi1926 2010-11-13, 15:37 14
Jak bardzo trzeba mieć nasrane w głowie, żeby kojarzyć Romana Dmowskiego z faszyzmem ? Jak można mylić faszyzm z nazizmem ? Jakim debilem trzeba być, żeby uważać że elementem faszyzmu jest teoria o wyższości ras ? Sam żadnej z tych ideologi nie popieram, wręcz się brzydzę, ale przynajmniej znam podstawowe pojęcia. Banda kretynów z mózgami wypranymi przez tvn i gw.

A tych debili co trzymają zdjęcie Romana Dmowskiego do góry kołami to bym za cipki powiesił (bo jaj to oni na pewno nie mają). Postudiować trochę historię gimbusy jebane. Dmowski, Korfanty, Witos i wielu innych, którzy budowali ten kraj zasługują na szacunek. Kurwa dokąd ten kraj zmierza, jeśli patriotyczny marsz jest atakowany przez tęczowe oddziały gejów, hymn jest wygwizdywany, a ludzie zasłużeni dla historii Naszego kraju są opluwani ?

Podoba mi się komentarz Kukiza :

Cytat:

(...) To środowiska lewackie, gejowskie i anarchistyczne postanowiły zrobić kontrmanifestację, chociaż nie przypominam sobie, żeby o niepodległość Polski walczył jakiś pułk pod tęczowym sztandarem. (...) Mam poglądy prawicowe i ten marsz był dla mnie swoistego rodzaju odtrutką na ...bezideowość i skundlenie obyczajów, jakie widzę w SLD i, niestety, w mojej - kiedyś - Platformie Obywatelskiej, która coraz bardziej mentalnie do SLD się upodabnia.



A antifa jako nazwa to tylko przykrywka. ładnie brzmi nieprawdaż ? Ja sam jestem antyfaszystą, jak i większość z Nas, więc ta nazwa pozwala ludziom się z nimi utożsamiać. Tak na prawdę to są rewolucyjni komuniści i czczący Lenina anty patrioci. Szambo i gnój.
Zgłoś
Avatar
Borek91 2010-11-13, 15:40 2
Pierdolicie... Sieg hail to w szeregach MW czy ONR rzadkość, jeżeli coś takiego ma miejsce to możecie być pewni, że takich ludzi się po prostu usuwa, tak przynajmniej jest w oddziale działającym w moim rejonie. Nauczcie się w końcu odróżniać nacjonalizm od faszyzmu/nazizmu! Fakt coraz częściej idea nacjonalizmu jest wypaczana w stronę nazi, ale co to kurwa ma do rzeczy? Chuja macie o tym pojęcie, a każdy najmądrzejszy. Gdybyśmy nie byli nacjonalistycznym krajem to mielibyśmy to samo co zachodnia europa: meczet na każdym kroku, zamieszki bo mniejszością zachciało się więcej praw etc.

Jako ciekawostkę jełopy powiem wam, że RNR Falanga (protoplaści dzisiejszego ONR'u) byli zagorzałymi przeciwnikami hitlera, więc nie pierdolcie.
Zgłoś
Avatar
Tworas 2010-11-13, 15:48 5
Ostatnio wasz żydolewacki guru tzw. michnik nazwał narodowców faszystami a nie przyczepił się do czerwonej hołoty, która zakłóciła LEGALNĄ manifestację. Ja pierdole, co w tej Polsce się teraz wyrabia. Z flagą narodową nie można już wyjść na ulicę, bo zaraz faszysta, antysemita etc etc.

Jestem narodowcem i chuj mnie to obchodzi co te lewarki mówią, ale jeżeli już coś to
"lepiej być faszystą niż pedałem", rzekła A.Mussolini. Faszyzm to nie nazizm, lewackie cioty.
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2010-11-13, 16:05 1
edgar_2 napisał/a:

Każdy uważający nacjonalistów za nazistów powinien się rozpędzić i przypierdolić głową w mur, najlepiej kilka razy... polecam też jakąś encyklopedie, sprawdzić znaczenie słów nacjonalizm, faszyzm i nazizm (nie, to nie to samo ). Patrioci są źli, wiem, gdyby nie oni kurwa to nie byłoby dziś Polski, niebyłoby komu walczyć, każdy by miał na to wyjebane bo przecież pod zaborami też jest fajnie, no i tych wstrętnych polskich nazistów by nie było, nikt by nie pamiętał że było coś takiego jak Polska. Ale co wy lewaki możecie wiedzieć o miłości do kraju, blokujecie manifestacje patriotyczną stojąc na ulicy w kolorowych ciuchach, grając na bębenkach i wygwizdując narodowy hymn, waszym priorytetem jest tolerancja dla homo i nie dla rasizmu, w dupie macie własną ojczyznę, kraj w którym żyjecie. Żenada.

dzisiejsi nacjonaliści w większości wywodzą się z subkultury nazi-skinheadów, która jako moda z zachodu przyszła do nas w latach 80. wtedy jawnie hajlowali, uważali hitlera za autorytet i nazywali siebie narodowymi socjalistami. ale w biegiem czasu zamarzyła się niektórym głowom kariera polityczna i przypomnieli sobie, że polska ma romana dmowskiego i tradycję nacjonalistyczną, więc wygodniej będzie nie nazywać siebie nazistami.
określenie "nazista" w stosunku do nacjonalisty bierze się właśnie stąd, że większość z was to kibole i skini, którzy nie raz krzyczeli "heil hitler". ile jest u was ludzi w średnim wieku?
ruch narodowy w polsce to:
1. stare dziadki pamiętające czasy przedwojenne
2. starzy komunistyczni działacze (jak np. Maciej Giertych - współpracownik Jaruzelskiego), którzy po '89 przypomnieli sobie, że są narodowcami
3. subkulturowcy - czyli łysa reszta

a tak btw. jeśli tak bardzo chcesz rozróżniania nacjonalizmu od nazizmu, to czy potrafisz wskazać różnice pomiędzy: trockizmem, demokratycznym socjalizmem, leninizmem, anarcho-syndykalizmem, anarcho-komunizmem, demokracją uczestniczącą i socjaldemokracją?
czy wszystkich, którzy się z tobą nie zgadzają nazywasz po prostu lewakami i komuchami?

Cytat:


ps. nie zamierzam polemizować na forum publicznym więc w razie czego PW

jebie mnie to

Tworas napisał/a:

Ostatnio wasz żydolewacki guru tzw. michnik


Michnik nie jest moim guru. to że teraz mieliśmy wspólnego wroga, nie czyni nas przyjaciółmi.

prawda jest taka, że ta cała Gazeta Wyborcza i elity rządzące z nią związane przez 20 lat polskiego kapitalizmu wyrządzili temu krajowi więcej szkód niż jacyś zjebani naziole w śmiesznych koszulkach paradujący raz do roku z pochodniami.
odcinam się od GW, nie chcę mieć z nią nic wspólnego, nie czytam tego gówna
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-11-13, 16:07
Spokójnie radze, bez wyzwisk. To nie jest forum o charakterze politycznym. Jeszcze pare postów z wyzwiskami to zamkne temat a wszystkich wyzywających sie nagrodze czerwonym kolorem.
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2010-11-13, 16:13 2
Co tu się kurwa dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie, napinajcie się upolitycznione cioty z każdej strony lewa, czy prawa na nk lub wp, ale nie na sadisticu, nie wchodzę tu codziennie żeby czytać wasze brednie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie