18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Jestem ciekaw waszej opinii na temat zdjęć dotyczących ukraińskich ochotników przygotowujących się na wojnę. Nie mogę wstawić linków więc poprosiłbym aby ktoś je wstawił:
Onet (Z Majdanu prosto do Gwardii Narodowej. Ukraina rozpoczęła ćwiczenia wojskowe)
Interia (Ukraińscy ochotnicy szkolą się na wojnę).

Na onecie zdjęcia przedstawiają biedę z nędzą. Interia pokazuje to w jaśniejszym świetle.

Temat nie stał koło sadystycznego ale warty komentarza.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-03-18, 19:35 1
Machanie szabelką i chwytanie za serca zachodu, który już myśli jak by tu z twarzą skończyć ten konflikt, bo biznes cierpi.
Zgłoś
Avatar
buer2008 2014-03-18, 19:42
Właśnie ukraiński MON wydał wojsku pozwolenie na użycie broni. O miesiąc za późno, oddawali jednostki wojskowe jedną po drugiej. Nawet sami Ukraińcy nie chcą walczyć o ten Krym. Skończy się na zaklinaniu rzeczywistości. Ukraina będzie twierdzić, że Krym jest jej częścią tak jak Janukowycz twierdzi, że jest jedynym prawowitym urzędującym prezydentem.
Zgłoś
Avatar
Lucius 2014-03-18, 20:19
będzie wojna! biegnijcie do marketów kupujcie cukier wodę i suchary(ew dział kawały) następnie zamknijcie się w piwnicy i śledźcie na bieżąco co piszą na onecie wp i interii - zawsze najświeższe i rzetelne informacje.
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-03-18, 21:16
Ach ci Ukraińcy. Teraz pewnie tęsknią za czasami gdy byli częścią Polski.
Zgłoś
Avatar
b................k 2014-03-18, 22:33
Jebać ukraińców, tak jak oni jebią Polaków mieszkających na kresach. Kiedyś jak byłem na wycieczce we Lwowie obok Cmentarza Orląt to podeszła do nas starsza kobiecina i rozpłakała się jak usłyszała, że rozmawiamy po polsku. Bardzo tęskniła za czasami jak Lwów był nasz.
Zgłoś
Avatar
Linneus 2014-03-19, 18:43
A co mają robić? Jeśli Ci wróg zajmuje kawałek kraju to mobilizujesz się choćby i po to, żeby nie opłacało mu się zajmować nic więcej. Oczywiście, nie ma mowy o jakimś odbijaniu Krymu, to by się dla Ukraińców skończyło wyniszczającym konfliktem na własnym terytorium.
Zgłoś