18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Parchol 2012-06-22, 16:32 44
a mnie to bawi, jeśli komuś się nie podoba ich poczucie humoru to trudno. Żyjemy w wolnym państwie (w odróżnieniu do Ukrainy)
Zgłoś
Avatar
Towdi 2012-06-22, 16:34 80
A mnie Ci dwaj wkurwiają, na siłę starają się być śmieszni, a gdy im to nie wychodzi prowokują właśnie w taki sposób. Ciule.
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-22, 16:34 50
Głupie skurwysyny. Od nadmiaru kasy im się w dupach poprzewracało, zapomnieli co to znaczy zarobić na chleb. Celebryci od siedmiu boleści.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-06-22, 16:43 19
Jakby pierdolce zarabiali po 1200 na rękę to szybciutko nabraliby szacunku do ludzi. Nie byłoby lamborghini i kontraktów, sponsorów i przygłupich dziwek za darmola.
...a może zwyczajnie żaden z nich nie oberwał po swoim wypudrowanym ryju od prostego człowieka, który wie co to ciężka robota i honor. Wcale bym nie rozpaczał, jakby któryś z Ukraińców spuścił porządny wpierdol tym cycom, co w życiu nie skalali się ciężką pracą.
Zgłoś
Avatar
ODkarzacz 2012-06-22, 16:49 2
oskiboski napisał/a:

Głupie skurwysyny. Od nadmiaru kasy im się w dupach poprzewracało, zapomnieli co to znaczy zarobić na chleb. Celebryci od siedmiu boleści.



A wszystko przyszło z niczego Swoje wypracowali, przez 20 lat aż udało im się zacząć zarabiać większe pieniądze.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-06-22, 17:20 5
ODkarzacz napisał/a:



A wszystko przyszło z niczego Swoje wypracowali, przez 20 lat aż udało im się zacząć zarabiać większe pieniądze.



Stary wojewódzkiego, ex-prokurator, na pewno psiknął mu samostartem w karierkę, w tematach w których mógł. Nie gadaj że nie, jakbyś miał dzieciaka i techniczne możliwości, robiłbyś podobnie... Ja z resztą też.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-06-22, 17:36 16
Zazdrość, zazdrość, zazdrość czuje:)

Ja am ich lubie Ukraina sie niepotrzebnie spina
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-22, 17:37 4
Przecież wojewódzki się wybił na chamskich i debilnych tekstach. Wystarczy sobie przypomnieć czasy rozkwitu jego kariery, czyli idola. Gość który nigdy nie miał nic ciekawego do powiedzenia, tylko starał się na siłę wybić chamskimi i idiotycznymi tekstami. Następny był jego program, który jak na owe czasy, wybijał się po przez kontrowersje, oraz chamstwo. Teraz już by się tak nie wybił, patrząc jakie gówna lecą w tv, ale kiedyś takie gówno było czymś innym, więc ludzie oglądali to. Ani ten gość nie jest specjalnie twórczy, ani ciekawy, ani śmieszny, pierdoli po prostu te swoje "żarciki", ale skoro ludziom się to podoba to niech go oglądają.
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-06-22, 18:18 1
Już przepraszali za te słowa o ukrainkach w eterze więc??hmm po huj to było pierdolić ??
Zgłoś
Avatar
gacek216 2012-06-22, 18:33 13
Ta część Europy przez najbliższe kilkanaście lat nie będzie trawić czarnego humoru. Zawsze będą tematy typu: Smoleńsk, Żyd, dokonania naszego poprzedniego prezydenta, sex, dzieci itp. Trochę dystansu i trzymajcie swoje Ukrainki z daleka od klawiatury
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-06-22, 19:04 3
@up
no co ty ,żydzi są śmieszni
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2012-06-22, 19:24 4
Nie podoba się??

Nie oglądać/słuchać. Proste jak konstrukcja cepa...

Piwo leci za materiał.
Zgłoś
Avatar
gacek216 2012-06-22, 19:36 1
@kaiel
Zgodzę się, że Żydzi są śmieszni ale powiedz to Amerykanom to deportują do Hameryki i osądzą ponieważ 55% z nich ma poprzycinane napletki
Zgłoś
Avatar
Heniut 2012-06-22, 20:06
Boże czy ty to widzisz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie