18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Paprykarz88 2024-05-08, 21:25 4
Rozpierdoliłbym temu chłopaczkowi z UPAdliny łeb o chodnik
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2024-05-08, 21:36 3
Mam nadzieję, że te kurwy banderowskie już w drodze na awdijewke
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-05-08, 21:38 2
steeeeefciooooo naszz bandera! SStefcio nasz bandera! całe szczescie te gnidy przegrają te wojne.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-08, 21:39
baronturbina napisał/a:

Legendarny, chciałbym cię poznać bliżej i legalnie. Napisz na PW.



Ja to cię znam aż za dobrze. Pisałeś mi kiedyś na PW, że jesteś tu największą szychą i zapraszałeś do niewidzialnej ekipy gorola.
Zgłoś
Avatar
cytruss 2024-05-08, 22:02
To chyba jeziorko Czerniakowskie
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-05-08, 22:08
Kurwy brudne
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-05-08, 22:13
***** tych skurwysynów
Zgłoś
Avatar
dantee 2024-05-08, 22:14
niech ich wywiozą na front, mam nadzieję że zdechną w jakimś okopie
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2024-05-08, 22:27
Hallo !!! Pan Żałeński mamy tu kilku pana ziomków, jutro ma być transport od was do zabrania na waszą stronę!!. I wódeczka ma być zimna.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-05-08, 22:29 3
silwerbalk napisał/a:

Kurwa aż mi wstyd kurwa .... Paru szoszonów wygania ludzi na ich terenie a ci zamiast się postawić to łeb w pizde i długa .... lool i jeszcze że też chcesz wpierdol ja pierodle Sasza ja wyjdę i wrócę z 20 chłopakami ale ty już nie wyjdziesz z rzeki ......



Właśnie to ostatnio dzieciakom na placu zabaw tlumaczyłem którzy chcieli grać ze mna i moim mlodszym synem w piłke bo ich wygonili ukraincy z boiska. Mowie im "kurwa chlopaki jaja wam odpadly? Gdzie Wasi koledzy? To sa Wasze boiska, Wasze place zabaw! Nie pozwolcie wyganiac sie bo jestescie u siebie. Idzdcie po kolegow i wygoncie ich Wy. Nie mozecie sobie na to pozwolic." Ehhh wzruszyli ramionami i poszli do domu. Inne czasy kurwa....
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-05-08, 22:31 2
Na sadolu połowa z tych, którzy najgłośniej szczekają to też takie leszcze na strzała, zupełnie jak ten Polak w filmiku.
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2024-05-08, 22:37 2
Swołocz jebana banderowska ale jeszcze z jedna wiosna i te banderowskie ścierwo zniknie z mapy świata, raz na zawsze.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-08, 22:50
Lukaszet83 napisał/a:

Mam nadzieję że Putin ich dojedzie


A potem do nas przyjdzie. Dzisiaj zacznij smarowac i rozciagać dupę bo niedlugo możesz poznać co to prawdziwy czerwonoarmista.

dżonyłojlker napisał/a:

Ja to cię znam aż za dobrze. Pisałeś mi kiedyś na PW, że jesteś tu największą szychą i zapraszałeś do niewidzialnej ekipy gorola.


Zapraszam cie do egzotarium w sosnowcu. Niestety sam musisz za bilet zaplacić. Potem skoczymy do macka obok i wyprawimy ci urodziny z Ronaldem Mc Donaldem.. Cale spotkanie zwieńczy kolacja u mnie, po której pokażę ci jak byc prawdziwym mężczyzną. Wszystko to bezie cię kosztować jedynie 40pln (tyle co za bilet do egzotarium)

Co do ekipy gorola to nie mozna zapraszac do grupy otwartej. Wpadnij kiedy chcesz, znajdziesz tu takich samych anonimowych homoseksualistow oraz otrzymasz wsparciez. Jestes gotowy na pierwszy krok, w ktorym przyznasz sie do bezsilnosci wobec swojej orientacji seksualnej i zapragniesz zaprzestac być krypto-gejem?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-08, 22:53 2
Quassar napisał/a:

Na tym filmie nie rozpędzał bym sie z wybielaniem Polaków możliwe że swój trafił na swego....


Roskosmos napisał/a:

Kurwa rzucić wam jakiś pedalski filmik i sracie się jak pojebani, że upaina to że upaina tamto, nie ważne czy polak czy szwed jak zasłużył na listwę to zasłużył i tyle w temacie.


darek1234 napisał/a:

A może koleś powiedział, że ukraińscy ludzie to debile? Też bym mu wtedy wjebał


Tu, na Sadolu siedzi masa aspołecznych gówniarzy, których nie insteresują takie niuanse. Ukrainiec bije Polaka? Nie ważne za co. Ważne, że jest okazja żeby pokozaczyć i dojebać Ukrom. Wirtualnie dojebać, bo oczywiście w realu każdy jest pizdusiem i jak przyjdzie co do czego, obskoczy wpierdol jak ten na filmie.

A co do filmu, chyba się o kobietę leją. Gostek coś odjebał. Ten mały, wkurwiony pyta go "szto ty zdjełał?" Więc pewnie słuszny wpierdol.

biegu86 napisał/a:

Właśnie to ostatnio dzieciakom na placu zabaw tlumaczyłem którzy chcieli grać ze mna i moim mlodszym synem w piłke bo ich wygonili ukraincy z boiska. Mowie im "kurwa chlopaki jaja wam odpadly? Gdzie Wasi koledzy? To sa Wasze boiska, Wasze place zabaw! Nie pozwolcie wyganiac sie bo jestescie u siebie. Idzdcie po kolegow i wygoncie ich Wy. Nie mozecie sobie na to pozwolic." Ehhh wzruszyli ramionami i poszli do domu. Inne czasy kurwa....


Poszli do domu walczyć z "banderowcami" na Sadolu. Myślisz, że kto tu pisze tej hejterskie posty?
Zgłoś
Avatar
Mewa27 2024-05-08, 22:53
Jak powiedział kiedyś mój stary
-ręce w łokciach wam kirwy popękają !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie