18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
smc 2024-05-09, 8:09
V.A.L.A.K napisał/a:

Ja to nie wiem, co się dzieje z tą młodzieżą dzisiaj. Wbijasz w taką 8 osobową grupę 15/16 latków i z bluzgami każesz im wyłączyć ten jebany płaczący rap, bo tak napierdalają głośno, że w parku nie idzie nawet przez telefon pogadać... i co? Łby spuszczają, wyłączają muzykę i nawet nie każą ci spierdalać.
Kurwa, a wyglądam tak przeciętnie, że już bardziej się nie da. Żadnej agresji, żadnych emocji i żadnej woli postawienia na swoim w nich nie ma.
Jak tak dalej pójdzie, to na starość ukry będą nas jako seniorów kopać jak tego małolata po łbach w biały dzień.
Jenańce pozują na drillowców, a w życiu jeden z drugim nawet klapsa od starego nie dostał...



No, kiedyś starzy spierdalali na około, jak siedzieliśmy grupą na ławce.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-05-09, 8:30
I bardzo kurwa dobrze, polaczków trzeba napierdzielać po tych głupich mordach przy każdej okazji
Zgłoś
Avatar
i 2024-05-09, 11:46
Dobrze ze te obciagary tam były, bo nasze chłopaki pewnie jak pizdy z boku obserwowali mówiąc 'spolojnje'
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-09, 21:23
Na front chojraków....
Zgłoś
Avatar
Tomf 2024-05-09, 21:23
Takiemu typowi, powiedziałbym, że go dojadę i że jestem pamiętliwy i bym się śmiał jakby nie lał... A potem by się zesrał i przepraszał jakby mnie spotkał... tylko wtedy było by za późno...
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-09, 23:25
Patrzcie jakie bojowe bandersyny-skurwysyny. Takie odważne, że przed kacapami i poborem do nas spierdolili.

Zachód ma czarnych niggerów, my mamy białych niggerów
Zgłoś
Avatar
Kefir30 2024-05-10, 0:22
Ażeby wasze matki zdechły w piekle ukraińskie ścierwa, a wasze babcie, siostry, córki były wielokrotnie rżnięte 24h na dobę. Jesteście dziećmi diabła
Zgłoś
Avatar
SnakePosen 2024-05-10, 1:38
Co za kurwy jebane żeby naszych bili na naszej ziemi pracuje z ukraincami i czują respekt przed Polakami u nas w pracy chociaż jest ich więcej niż nas.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2024-05-10, 6:14 1
Typek dostał słusznie w ryj za jakąś krzywą akcję z laską a sadolowi patrioci już wysyłają taczką ukraińskiego sebixa na front.

Mam nadzieję że nie stosujecie podwójnych standardów wobec Polaków za granicą, bo w takim UK czy Holandii takie akcje ze strony naszych rodaków to codzienność. Ich też wyślijcie na jakiś front wojny z LGBT czy co wam tam jeszcze spokoju nie daje,
Zgłoś
Avatar
KrisXman 2024-05-10, 12:36
Wyjebać te banderowskie urwy na front zabrać zasiłki i tyle jebane qrwy urkowe
Zgłoś
Avatar
Hubert75 2024-05-10, 20:40
Gdzie są ich rodzice po obejrzeniu tego. Zebrać się i ukrów zrównać z ziemią.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2024-05-10, 21:18
Dlatego pytanie gdzie ci wszyscy prawilniacy sebixy kibole? Te qrwy są cwane tylko jak mają nic łebka z szalikiem innej drużyny.
Każdy Polak mężczyzna powinen mieć broń aby w takich sytuacjach wymierzać sprawiedliwość.
Dla banderowskich qrew nigdy litości bo litość to zbrodnia.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-11, 0:56 1
Belzedup666 napisał/a:

Dlatego pytanie gdzie ci wszyscy prawilniacy sebixy kibole?


No jak to gdzie? Tu się prują, na Sadolu.
Zgłoś
Avatar
Cotozafilm 2024-05-11, 8:16
zxd57 napisał/a:

dlatego w tych czasach noszę przy sobie legalnego hdr 68 z amunicją indominus który potrafi zabić z 2 metrów

zawsze nosisz swojego hdra w kapielówkach nad jeziorem?
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-05-11, 17:33
Najdorsze to rosyjskojęzyczne parchy !!!a ich najwięcej tu się osiedliło ,prawdziwe Mykoły giną w okopach na upadlinie !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie