18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2023-05-12, 14:52 8
Majles napisał/a:

Dobry przykład kto idzie do policji. Fajna podpowiedź dla idiotów głosuja
Masz już ruskie kurwy. Nazywaja sie konfederacja.



Po chuj się rzucasz do ludzi? Wiekszość twoich wysrywów to wycieczki personalne i "walka z prawakami", które nijak się nie odnoszą do komentowanego materiału. Wracaj na wykop czy innego tiktoka dalej prowadzić swoją krucjatę

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-12, 15:05 20
Majles napisał/a:

Sadistic musi zmienić domene na ru. Same ruskie kury komentuja.



Teraz dopiero cię rozpoznałem antypolski elemencie, ty jesteś Miles87, a twoje konto zostało zablokowane w kwietniu 2022. Chujowo się zakamuflowałeś.
Swoją drogą, to ciekawe, że największymi kochankami widlarzy, są osoby, które nienawidzą Polski i Polaków.
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-05-12, 15:56 4
motylekwbrzuchu napisał/a:

Swoją drogą, to ciekawe, że największymi kochankami widlarzy, są osoby, które nienawidzą Polski i Polaków.


Coś w tym jest. Ta ruda pizda z przerostem jąder też nadwyraz kocha upadlińców.
Zgłoś
Avatar
Adrjan77 2023-05-12, 16:12 1
DMT napisał/a:

Czekam na filmik, jak to nasza policja pociągnie za trigger...



i skończy jak inny ...igger
Zgłoś
Avatar
seba1987 2023-05-12, 16:22 3
Wspaniały człowiek ,jest mistrzem ,to jest policjant
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2023-05-12, 16:27 7
MalcolmX napisał/a:

Synek myśli, że jest "twardy".
Ciekawe dlaczego banderowskie ścierwo nie broni ojczyzny pod Bachmutem?



bo te banderowskie pizdy i ruskie psy to bracia od tej samej kurwy matki
Zgłoś
Avatar
stir 2023-05-12, 17:06 2
Sadole już kumają co jest grane z przekrętem ukraińskim ??
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2023-05-12, 17:19 1
Do tej pory ich broniłem. Dzisiaj w nocy miałem "spięcie" z tymi głąbami. To co u nas nazywa się patologią u nich jest normą. Jazda po pijaku, bez ubezpieczenia, kradzione tablice. Jestem stratny koło 10 tysięcy a oni bezkarni.
Zgłoś
Avatar
aluprof 2023-05-12, 17:23
Brawo dla milicjanta! w mundurku mu do twarzy ale raczej w innych nieco bardziej szarych odcieniach. Są polacy i polacy/patrioci/katolicy/dewianci/aalimenciaarze takze drodzy stulejaaze prosze w komentarzach pisac jakim rodzajem scierwa wy jestescie! Pozdrawiam i wracam do ojca Mateusza, hamen!
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-05-12, 18:44
Znowu ktoś puścił śmierdzącego ruskiego pierda na tym portalu ... Wypierdalać onuce, wyskakiwać przez okno, to umiecie najlepiej
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2023-05-12, 18:55 9
Kurde26 napisał/a:

Do tej pory ich broniłem. Dzisiaj w nocy miałem "spięcie" z tymi głąbami. To co u nas nazywa się patologią u nich jest normą. Jazda po pijaku, bez ubezpieczenia, kradzione tablice. Jestem stratny koło 10 tysięcy a oni bezkarni.


Oj biedaczysko , do tej pory pewnie upainska flaga w profilowym na fejsie i każdego Polaka nie kochającego ukrów od ruskich onuc wyzywałeś, dopiero ja sam się przekonałeś że to swołocz zmądrzałeś? trochę za póżno , ty i tobie podobni właśnie w goscine kilka milionów ich przyjęło z 100% pewnością że wyjechać nie będą chcieli geniuszu.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-05-12, 19:54
Polaczki to taki bojący naród
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-12, 20:03 4
PutinToSmiec napisał/a:

Polaczki to taki bojący naród



Twoje czerwono-czarne ruski za to bardzo odważne, szczególnie do kobiet i dzieci. Wracaj na swoją kacapownie.
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2023-05-12, 20:11 3
Taka sytuacja sprzed roku. Nad wodę przyjechali Ukraińcy 2 pary i 2 dzieci. Po godzinie już byli nieźle napierdoleni i właśnie nie wiem kto wracał autem, bo tylko małe dzieci były trzeźwe, chyba. Chlory
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2023-05-12, 20:41 3
Autor napisał/a:

Zaczyna się.
Poczekajcie, aż wprowadzą "mniejszość" upadlińską do sejmu...



Skoncz pierdolic trolu, nigdy to nie nastąpi.

MalcolmX napisał/a:

Synek myśli, że jest "twardy".
Ciekawe dlaczego banderowskie ścierwo nie broni ojczyzny pod Bachmutem?



Kurwa, jak ja nie lubię takiego pierdolenia. Głąbie, wytłumaczę ci. Ten ukr nie walczy pod Bachmutem, bo spierdolił o czasie albo za kasę go przepuścili przez granicę. Myślę, ze niebawem zostanie uchwalony jakiś przepis, żeby takich ignorantów jął ten z merola ustawić do pionu, wszak jest on u nas gościem a nieeleganccy goście są wypraszani z imprezy. My wiemy, Załęski wie i wszyscy wiedzą, że ukry są w tej chwili ochroną zachodniej Europy za sprzęt, który dostali. To tak jak byś ochroniarzowi na cieciówce dał krótkofalówkę albo paralizator i za to by zapierdalał. Nie ma tu przyjaźni czy miłości i nigdy nie będzie. Ukr w merolu się zagalopował i myślę, że niedługo za to beknie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie