18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
tolek01 2023-04-02, 11:58 20
mam nadzieje ze go odstrzelą w ten sam sposób , banderowskie scierwo
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-04-02, 11:58 2
Czego się dziwicie, tak wygląda psycha dzieciaka, który ma do czynienia z wojną i przemocą, mało to filmów z Afryki, Ameryki Pd, albo bliskiego wschodu? W Polsce to co, ostatnio dzieciak widłami psa tresował. Naogląda się gówniarz przemocy w internecie i rośnie mały psychol
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-02, 12:00 11
Więcej banderowskiego gówna, Polska wytrzyma.

Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-04-02, 12:01 25
robsonx79 napisał/a:

Ale zlot kacapskich trollkont w komentarzach, zarejestrowanych w ciągu kilka miesięcy, aż się na wymioty zbiera. A nawet jeśli to ukraiński gówniak - to o czym to świadczy? O niczym, bo dzieciaki mają kiełbie we łbie na każdej szerokości geograficznej. Ale ruskim kurwom z farm trolli to wystarczy żeby w Polsce dolewać oliwy do ognia.



Jebniety jesteś, jak ta mała kacapska kurwa. Fajnie się bawiłeś w dziecinstwie. Pewnie odreagowywales sprutą przez starego dupę.
Każda kurwa z za wschodniej granicy to dalej jebana kurwa wychowana w kulturze bizantyjskiej. Jesteśmy ostatnią ostoją kultury i normalności, czy to na wschód , czy ma zachód.
Zgłoś
Avatar
krozy 2023-04-02, 12:07 35
Jebacpis69 napisał/a:

Jakieś potwierdzenie że to Ukrainiec, czy po prostu wszystko łykacie jak pelikany? XD



taa bo to że mówi po ukraińsku nic nie świadczy... każdy dzieciak kacapski świetnie mówi po ukraińsku... kurwa ale ci rusofobia jak gangrena z robakami wyżarła mózg.. wszystko co ci nie pasuje to fejki i ruska propaganda ale ukrowska propaganda jest ok...!
Zgłoś
Avatar
jawox 2023-04-02, 12:12 4
DO ADMINISTRACJI!!! Proszę o usunięcie tego materiału w trybie NATYCHMIASTOWYM!!!

adderwlkp napisał/a:

Było ale miło się ogląda drugi raz



Jak ci tak przyjemnie to wsadź sobie w dupę tę wiatrówkę i uzupełnij braki żelaza w organizmie kretynie.
Zgłoś
Avatar
slavcis 2023-04-02, 12:17 2
Jebacpis69 napisał/a:

Jakieś potwierdzenie że to Ukrainiec, czy po prostu wszystko łykacie jak pelikany? XD



Na WTV było podpisane że to Ukrainiec
Zgłoś
Avatar
Rick83 2023-04-02, 12:31 10
jawox napisał/a:

DO ADMINISTRACJI!!! Proszę o usunięcie tego materiału w trybie NATYCHMIASTOWYM!!!
Jak ci tak przyjemnie to wsadź sobie w dupę tę wiatrówkę i uzupełnij braki żelaza w organizmie kretynie.



Nie zesrajta się, już myślałem że na końcu strzeli mu w łeb. Jestem zawiedziony. Niestety to nie jest portal dla pisdusiów z yorkami i kotkami w łóżku. Powiem Ci jak twoja stara do starego gdy cie ,,tworzyli,, WYJDŹ

Zgłoś
Avatar
Saw 2023-04-02, 12:34 3
JustMuller1337 napisał/a:


Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił



Tak ruskie kur*wy wrzucacie to już 20x . Razem z zalewem kacapskiego spamu. Bez jakiegokolwiek dowodu, że to faktycznie ukr. Podobnie jak sfingowane filmy z paleniem koranu i wieszaniem, krzyżowaniem i strzelaniem do ludzi z Donbasu.
Zgłoś
Avatar
legionetrangere94 2023-04-02, 12:36 26
Jebane gówno banderowsie obyś mały bękarcie zdechł na froncie razem z tatusiem co już pewnie gnije w okopie
Zgłoś
Avatar
marcin1988r8 2023-04-02, 12:38 5
Z tego gówna już nic nie wyrośnie... Za to na jego truchle które zapewne użyźnia ukr glebę na pewno coś urosnie
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-04-02, 12:45
Kurwa ludzie, nawet nie widać, do czego on strzela. Ja pierdolę. Po pierwszym strzale kot by spierdolił, nawet gdyby dostał w oko, to by przebiegł jak kura bez łba chociaż trochę. I tutaj taka podpowiedź dla sadolowych inteligentów:
TAK, dźwięk jest podłożony. Nabrał was ośmiolatek. Stare kurwa dziady siedzą tu i dyskutują o polityce, ja pierdolę Dzieciaczek okazał się inteligentniejszy od was wszystkich. I jak tu traktować poważnie te komentarze o "ruSSkich" i "upadlinie"? Widać, jaki odpad najchętniej się na ten temat wypowiada. Bo przecież propaganda ani w jedną ani w drugą nie istnieje

Gdyby dzieciak serio chciał odjebać kota i to uwiecznić, to by ustawił na niego kamerkę, a nie kurwa strzelanie do piaskownicy.
Zgłoś
Avatar
Sawran 2023-04-02, 12:47 4
"Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił" wrzucił czy wyrzucił ? Chodzi o tego ukra ? czy ktoś już go do pieca wrzucił ? Mam nadzieję że tak. Na marginesie typowy ukrainiec bez serca i duszy.
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote 2023-04-02, 12:48
Nie wiem czy ktoś już tutaj to wrzucił

Wrzucił? Już dwa lata to tu kurwa wrzucacie.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2023-04-02, 12:50 3
A już myślałem że w tym tygodniu nie zobaczę na sadolu żadnych kotków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie