18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Pawehan 2023-04-02, 12:52 16
Jebać Ukrainców niech wypierdalają z naszego kraju
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-04-02, 12:53 4
Więc mówicie, że Polaczki nienawidzą banderowców ale kacapów nienawidzą jeszcze bardziej? I te dwa narody mordują się nawzajem na wojnie? ...
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-04-02, 12:55 1
Faktycznie, kot maltretowany inaczej wrzeszczy. Głośniej i wysokim dźwiękiem. Tu kot tylko warczy jak podczas marca, albo gdy się go unieruchomi i się wkurwia. Wkurwionego kota ciężko utrzymać. Rzuca się i drapie, atakuje oczy, głowę.

Jak z czarnego kota zrobić rudego? Wodą utlenioną go natrzeć i się przebarwi. Jeszcze fajny numer, jak mu skarpetę, albo rękawiczkę na łeb naciągnąć. Będzie fajnie do tyłu szedł.
Zgłoś
Avatar
Cyborg123 2023-04-02, 13:03 4
Wszędzie są sadyści. Czy ktoś jeszcze pamięta ukraińskich bohaterów serii 2 guys 1 hammer?
Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2023-04-02, 13:10 14
Ukr, jak to ukr - potrafi tyko krzywdzić bezbronnych. Wołyń ciągle we krwi, ale gdy ktoś wypomni, to nagle ruska onuca.

Zaskakuje mnie też to, jak Ukraina z zahivionego, skorumpowanego i wręcz upadłego kraju stała się w mediach ostoją wszelkich cnót i wzoru kraju i społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-04-02, 13:11 1
legionetrangere94 napisał/a:

Jebane gówno banderowsie obyś mały bękarcie zdechł na froncie razem z tatusiem co już pewnie gnije w okopie



Jestem ciekawy czy pochodzisz z rosji
Zgłoś
Avatar
marcos199 2023-04-02, 13:14 1
Do końca czekałem aż gnojkowi oczy wydrapie albo pies go zagryzie
Zgłoś
Avatar
Kurakk 2023-04-02, 13:16 9
I pomyśleć ile tego syfu teraz do nas zjechało. jeżeli już tu są to za najdrobniejsze przewinienie typu kradzież snickersa - na front albo od razu do stepana
Zgłoś
Avatar
skurwielec12 2023-04-02, 13:18 5
Łeb bym rozjebał tej kurwie banderowskiej
Zgłoś
Avatar
Xyz1939 2023-04-02, 13:27
Co za chuje jeszcze piwo za taki filmik daja
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-02, 13:37 9
Xyz1939 napisał/a:

Co za chuje jeszcze piwo za taki filmik daja



Ja dałem piwo, by patrzeć jak obciągacze banderowskiego pęta będą udowadniać, że mały kacap to tak naprawdę moskal a nie rusek z UPAdliny
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-04-02, 13:39 1
Jebacpis69 napisał/a:

Jakieś potwierdzenie że to Ukrainiec, czy po prostu wszystko łykacie jak pelikany? XD



Czyżby słuch i Wzrok ci szwankował?
Zgłoś
Avatar
Hairstreak 2023-04-02, 13:45
Koty to najbardziej obskurwiałe zwierzęta (poza czarnuchami), więcej takich filmików!
Zgłoś
Avatar
czorny711 2023-04-02, 13:53 6
Oby zdechł jak inni banderowcy z całej byłej upadliny
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2023-04-02, 13:54 15
Nawet jakby trafil tutaj filmik jak banderowcy torturują ludzi to i tak znalazłyby się kurwy co by ich bronili. Jeśli nie będzie wojny (w co wątpie) to zobaczycie co się będzie działo w polin. Miliony banderowców już przyjechało i nie wrócą do siebie. Za 10 lat zrobi się ich 2 razy tyle co jest teraz. Tak samo jak arabusów we Francji czy Anglii. Za 20-30 lat banderowców będzie wiecej niż cebulaków i wtedy zaczną sie pogromy. Nie zapominajcie, że te wszystkie ukry to potomkowie ludzi, którzy zabijali bez litości ciężarne kobiety i dzieci. Niektórzy z dziadziusiów banderusiów zapewne żyją do dzisiaj. Narobili dzieci i przekazywali swój światopogląd dalej. Będziecie wszyscy kurwa żałować tego, że wspieraliście nazistów w nieswojej wojnie. Mądry polak po szkodzie. Nawet mi was kurwa nie szkoda jebana polska cebulo. Szkoda mi jedynie tego, że musze kurwa patrzeć na te wasze spierdolenie umysłowe. Będziecie nabijani na sztachety, a wasze dzieci będą ubijane jak świnie za pomocą siekier. 90% ludzi to jebana trzoda chlewna i ostatnie lata to pokazały dobitnie. Najpierw wam w TV wmówili, że macie sie smarować gównem i szczepić, a teraz wam wmawiają żebyście hajs dawali i pały czyścili ukrom. Jesteście kurwa załośni.

Jedyną nadzieją na lepsze jutro jest wygrana Rosji i koniec hegemoni JewSA na świecie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie