18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
georgio1025 2022-09-10, 23:07
Jak się połasiło na 40zł za dobę od państwa za każdego ukra, to się teraz ma. Trzeba było wynająć mieszkanie studentom.
Zgłoś
Avatar
bobobson 2022-09-11, 9:07 1
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Nie łykajcie wszystkiego co się w necie pojawi... To może być zwykły FACJ NEWS dla idiotów, którzy wierzą w każde ujrzane gówno w necie. Materiał nie potwierdzony materiałem Policji ani sądu nie jest prawdziwy!



Przecież w lodówce był garnek po barszczu ukraińskim, dowód czarno na białym
Zgłoś
Avatar
Ukrainski_Król 2022-09-11, 9:15
georgio1025 napisał/a:

Jak się połasiło na 40zł za dobę od państwa za każdego ukra, to się teraz ma. Trzeba było wynająć mieszkanie studentom.



przeciez teraz wiekszosc studentow to bracia Ukraincy
Uczelnie dostaja dofinansowanie za Ukrainskich studentow i dlatego przymykaja oko na nasze lewe swiadectwa maturalne. Ja mam 2 swiadectwa maturalne z dwoch roznych szkol Myslalem, ze jedno zgubilem, wiec musialem kupic drugie. Jak sie paowalem na wyjazd do polski to pierwsze sie znalazlo Nie przejmuj sie - niebawem slowo student bedzie oznaczalo tyle samo co Ukrainiec. Nam sie nalezy dostap do edukacji - bo w polsce nie tak latwo kupic papiery a ktos bedzie musial wami zarzadzac w przyszlosci.
Zgłoś
Avatar
rufusso 2022-09-11, 11:14
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Nie łykajcie wszystkiego co się w necie pojawi... To może być zwykły FACJ NEWS dla idiotów, którzy wierzą w każde ujrzane gówno w necie. Materiał nie potwierdzony materiałem Policji ani sądu nie jest prawdziwy!



to jednak prawda... zyja ludzie bez mozgu i do tego potrafia pisac ... zjedz gowno

gabriel0 napisał/a:

puszki ci zostawili żebyś k***a oddał se na złom i zapłacił sprzątaczkę tumanie.



te puszki to kaucja za twoja matke ktora im usługiwała **
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2022-09-11, 18:11
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Nie łykajcie wszystkiego co się w necie pojawi... To może być zwykły FACJ NEWS dla idiotów, którzy wierzą w każde ujrzane gówno w necie. Materiał nie potwierdzony materiałem Policji ani sądu nie jest prawdziwy!



a niech spierdalaja do swojwego kraju walczyc chuje jedne oni tak samo jak bialoruys rosja sa pojebane narody niech putin ich połknie
Zgłoś
Avatar
_Cichy_ 2022-09-11, 19:49 2
Ukrainski_Król napisał/a:

inaczej bedziesz spiewal jak jeszcze 15 milionow moich braci zjedzie do polski... Nie dosc, ze beda nas miliony to mamy jeszcze takich ludzi jak Halman - oni bardziej nienawidza rosji niz kochaja polske dlatego maja wyjebane czy w szkolach nauka bedzie sie odbywac po ukrainsku, maja wyjebane czy jezykiem urzedowym bedzie ukrainski i maja wyjebane czy polak bedzie obywatelem 2giej kategorii we wlasnym kraju - oni zrobia wszystko by siac nienawisc do rosji. Dlatego my przejmiemy w polsce urzedy i lepsze posady a polaki zorientuja sie jak juz bedzie za pozno wiec narazie ciesz sie wolnoscia bo niebawem sie skonczy sielanka
ty glupi czy sie z putinem na łby pozamienial?
Ja sie tylko ciesze, ze polske bedziemy przejmowac, bo tu dobrobyt a ty mnie obrazasz. Brzydze sie rosja i wielbie Ukraine! Nawet jak sie szczerze napisze jaka jest prawda - nie ma to znaczenia nikt nie uwierzy. Czasem zlodziej chwali sie w skradzionymi dobrami, nagrywa filmiki itd. a Ukraincy moga sie pochwalic, ze nie trzeba pracowac bo za wszystko zaplaca polacy. Widzisz problem bo ja nie?
Chwala Ukrainie!



Widze, ze fantazja ponosi
Ukraincy nieczego do tej pory nie osiągneli i nigdy niczego sami nie osiągnął, więc zawsze bedziecie dla nas Polaków jebanymi gównojadami. I całe szczęście ludzie nienawidzą rosji tak samo jak ukrainy i tego waszego "szo szo".
Na każdym kroku Polacy przekonują się, że ukraincy do niczego sie nie nadają.

A te waszę głupie ukrainki myślą ze swoimi waginami zrobią kariere w Polsce, ale na szczescie Polacy wiedzą, że od ukraincow mozna tylko syfa zlapac

Zgłoś
Avatar
Lookas84 2022-09-13, 6:18
Zgłoś