18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Mordobicie w banderlandzie zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Ukraiński pierdolnik...
Halman • 2024-06-23, 4:29

opis kopiuj wklej:
Cytat:

Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu, kiedy kierowca karetki pogotowia udał się do Centrum Rekrutacji Wojskowej Okręgu Kijowskiego, aby zaktualizować swoje informacje. Funkcjonariusze zajmujący się rekrutacją postanowili nie pozwolić mu odejść. Kierowca, który źle się poczuł z powodu wysokiego ciśnienia krwi, wezwał pogotowie. Gdy na miejsce przyjechała załoga karetki pogotowia, oni również zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

W odpowiedzi na miejsce przybyły inne załogi ambulansów, aby pomóc swoim kolegom, co doprowadziło do gwałtownej konfrontacji. W bójce brał udział personel medyczny, oficerowie werbunkowi oraz niezidentyfikowane osoby ubrane po cywilnemu, uzbrojone w kije.

Jak relacjonuje „Strana UA”, ta chaotyczna scena w Odessie nasiliła się, gdy funkcjonariusze werbunkowi odmówili wypuszczenia medyka lub umożliwienia udzielenia pomocy karetce.

Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-23, 4:37
Tacy cierpiętnicy z powodu wojny,a tak się lubią naparzać!😁Atakujących bym zgarnęła prosto w okopy,pod rosyjskie drony!😡
Zgłoś
Avatar
Kukuszka 2024-06-23, 5:22 5
My im pomagamy, a sami robią wszystko żeby pokazać że nie warto
Zgłoś
Avatar
Kowalski892 2024-06-23, 5:22 2
Tylko debile im pomagają to to samo co Ruscy mam nadzieję że upadną.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-06-23, 5:27
za niedługo będą w Polsce
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2024-06-23, 5:34 2
U siebie kurwy są, to niech się tam napierdalają, byle reszta tego gówna wypierdoliła już z Polski, bo się rzygać chce jak się ich darcie pysków słyszy.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2024-06-23, 7:49 1
Chyba były dwa filmy z innego ujęcia

Ale ciekawi mnie opis. Obwód kijowski w odessie?
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-06-23, 8:09
Kurwa rekrutowac do wojska slużby medyczne to juz jest krótka droga do końca tej wojny
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-06-23, 8:10
mygyry napisał/a:


Ale ciekawi mnie opis. Obwód kijowski w odessie?


Jak napisalem: orginalne tlumaczenie translatora google
Zgłoś