18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Ukrainski Strażak
djted • 2021-06-23, 19:15


"Agresywny mężczyzna chciał w poniedziałek przejechać 7-letniego chłopca, który szedł ze swoim ojcem po chodniku w Warszawie. Gdy nadjechała policja, 36-letni Ukrainiec zaatakował mundurowych, spryskując ich gaśnicą. Zatrzymanie sprawcy trwało kilka minut, a w kulminacyjnym momencie trzymało go ośmioro policjantów. W szpitalu zerwał krępujące go pasy. Policja czeka na wynik badań toksykologicznych."

Ta babka powinna grac w reprze Polski . Biega i kopie
Zgłoś
Avatar
Machol 2021-06-23, 22:28 5
Prawie ameryka, szybko nadjechało więcej do trzymania
Policja to ma u nas przejebane, jak by nie było, to będzie źle. Wyciągnie broń albo sklepie gościa jak Najman matę, to policyjna brutalność, uuu, następna będzie kobieta, starzec i niepełnosprawny a w ogóle to narzędzia w rękach władzy, MO i w ogóle. Jak się cackają żeby dojechał na komendę w jednym kawałku to ośmiu z jednym sobie nie radzi itd.
Zgłoś
Avatar
gogi9 2021-06-23, 22:46 3
Misia w paszport i wypierdolić z powrotem na wschód. Szkoda czasu i kasy na sprawy w sądzie. Zakaz wjazdu do PL nauczy ich porządku.
Zgłoś
Avatar
Swooniak 2021-06-23, 22:47 1
Zawsze jak widzę filmik z interwencji polskiej policji, wiem że będzie kurwa długi XD
Zgłoś
Avatar
grabuzzi 2021-06-23, 23:02 6
co by nie mowic... to laska dala rade :] lamala typa i nawet wyprowadzila kopniaka . Nie mozna tego powiedziec o jej pizdowatym partnerze. Az dziwo , ze nie wyjal telefonu i nie zaczal krecic
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2021-06-24, 0:07
remi1982 napisał/a:

To w jakim celu PP posiada broń, bo za chuja tego nie ogarniam. Jeśli mam klamke a koleś mnie psika gaśnicą, chuj wie czy noża nie ma. Odpierdalam go profilaktycznie. Pizdowate czasy, pizdowate prawo, pizdowata policja.



Ogólnie to chuj wie czy każdy na ulicy noże nie ma i co z tego?
Zgłoś
Avatar
twentyfree 2021-06-24, 0:36 6
35i napisał/a:

Profilaktycznie wyjebać całe to ścierwo z Polski. I Czeczenów też.



Ukrainki mogą zostać
Zgłoś
Avatar
Bl3BL3 2021-06-24, 0:37 1
co jak co ale kurwa nie rozumiem czemu nasza policja jaka chujowa by nie byla ale nie budzi ani jednego punktu respektu kurwa. W ameryce taki chlop by od razu kulkę zarobił ew. 5 a u nas policja boi się użyć 1 naboju no kurwa !!!!
Zgłoś
Avatar
MordaWKubełSzmato 2021-06-24, 1:29
a w usa to by kulke zarobił i mele na ryj
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2021-06-24, 2:48 1
Bl3BL3 napisał/a:

co jak co ale kurwa nie rozumiem czemu nasza policja jaka chujowa by nie byla ale nie budzi ani jednego punktu respektu kurwa. W ameryce taki chlop by od razu kulkę zarobił ew. 5 a u nas policja boi się użyć 1 naboju no kurwa !!!!



Bo takie zjebane prawo narosło przez lata w tym kraju że więcej praw ma ten zjeb z gaśnicą który dostał by kulkę niż policjant !!!
Zgłoś
Avatar
KrystekKrystek 2021-06-24, 3:46 4
Angevil napisał/a:

A będziesz mi siedział na kasie w biedrze czy podawał piwa w barze? Jeśli tak to pomogę ci wypędzać.



Dać pińcetplusy, ale w nieco innej formie i już problem rozwiązany. Masz np 3 dzieci to z wypłaty płacisz o 1500 zeta podatku lub zusu mniej. Swoją inteligencje już pokazałeś swoim komciem, więc opinie o Tobie zostawie dla siebie.
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2021-06-24, 5:20 1
Angevil napisał/a:

A będziesz mi siedział na kasie w biedrze czy podawał piwa w barze? Jeśli tak to pomogę ci wypędzać.



w biedrze od ponad roku nie pracuje nawet jeden Ukrainiec, a na kasie to może co najwyżej twoja stara siedzieć
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-06-24, 7:34 2
remi1982 napisał/a:

To w jakim celu PP posiada broń, bo za chuja tego nie ogarniam. Jeśli mam klamke a koleś mnie psika gaśnicą, chuj wie czy noża nie ma. Odpierdalam go profilaktycznie. Pizdowate czasy, pizdowate prawo, pizdowata policja.



Za dużo filmów się naoglądałeś.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-06-24, 8:44 1
35i napisał/a:

Profilaktycznie wyjebać całe to ścierwo z Polski. I Czeczenów też.


Racja ! I jebanych cyganów oraz szmatogłowycch!!!!
Zgłoś
Avatar
JMWagner 2021-06-24, 11:12
35i napisał/a:

Kto Ci każe w biedrze kupować? Ja bojkotuje sklepy i inne lokale, gdzie jest upaińska obsługa. Poza tym pracodawca, nie mając alternatywy w postaci taniej siły roboczej ze Wschodu powinien wyskoczyć z większej kasy, żeby znaleźć pracownika.



To wtedy nie zostanie mu kasy na socjal dla twojego bombelka
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-06-24, 14:18
35i napisał/a:

Profilaktycznie wyjebać całe to ścierwo z Polski. I Czeczenów też.



Ciekaw kto wtedy zarobi na twój zasłużony socjal bo Polaków do roboty się nie da znaleźć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie