18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Galala 2020-05-12, 0:16
Zero kurwa instynktu zachowawczego, leży i nic nie robi. nie wierzga nogami, nie łapie za włosy, nie próbuje uciec.
No cusz.
Zgłoś
Avatar
Markosz 2020-05-12, 0:23 26
Galala napisał/a:

Zero k***a instynktu zachowawczego, leży i nic nie robi. nie wierzga nogami, nie łapie za włosy, nie próbuje uciec.
No cusz.



A co ma robić? osłania twarz żeby te idiotki nie powybijały jej zębów uszkodziły oczu etc.
Bierna postawa jest czasami najlepsza w takich sytuacjach...
Zgłoś
Avatar
jajcu111 2020-05-12, 2:03 3
Markosz napisał/a:

A co ma robić? osłania twarz żeby te idiotki nie powybijały jej zębów uszkodziły oczu etc.
Bierna postawa jest czasami najlepsza w takich sytuacjach...



Ja tam nie wiem, czy bierna postawa jest najlepsza w takiej sytuacji... Jakbym już wiedział, że cokolwiek bym nie zrobił, to będę miał poobijany ryj, to raczej włączyłbym tryb psychola i się po prostu na nie rzucił, w najgorszym przypadku by mnie może znokautowały, a jak nie, to same też by z tego całe nie wyszły. Tak na serio, to właśnie z psycholami najgorzej się napierdalać, bo nawet jak gościa uziemisz, to w najmniej oczekiwanym momencie ten znajdzie jakiś nawet kamień i będzie napierdalał po twarzy. Widziałem na żywo takich gości i powiedzieć mogę, że jako bierny obserwujący, mimo że rozkład sił był nierówny, to psychol największy strach budził. Brak najmniejszego przejawu emocji, ot próba za wszelką cenę uszkodzenia przeciwnika w jak największym stopniu, nawet jak ma to kosztować jeszcze większe obrażenia u niego.
Zgłoś
Avatar
Markosz 2020-05-12, 2:17 10
jajcu111 napisał/a:

Ja tam nie wiem, czy bierna postawa jest najlepsza w takiej sytuacji... Jakbym już wiedział, że cokolwiek bym nie zrobił, to będę miał poobijany ryj, to raczej włączyłbym tryb psychola i się po prostu na nie rzucił, w najgorszym przypadku by mnie może znokautowały, a jak nie, to same też by z tego całe nie wyszły. Tak na serio, to właśnie z psycholami najgorzej się napie**alać, bo nawet jak gościa uziemisz, to w najmniej oczekiwanym momencie ten znajdzie jakiś nawet kamień i będzie napie**alał po twarzy. Widziałem na żywo takich gości i powiedzieć mogę, że jako bierny obserwujący, mimo że rozkład sił był nierówny, to psychol największy strach budził. Brak najmniejszego przejawu emocji, ot próba za wszelką cenę uszkodzenia przeciwnika w jak największym stopniu, nawet jak ma to kosztować jeszcze większe obrażenia u niego.



Tylko raczej tutaj masz już dwie psycholki, które już ją napierdalają
Zgłoś
Avatar
Hefajstos78 2020-05-12, 2:28 4
Powód? Bo ruda!
Zgłoś
Avatar
Sadol~ 2020-05-12, 2:30 2
Wpuszczać więcej...
Zgłoś
Avatar
V8ROG 2020-05-12, 6:04 1
Hefajstos78 napisał/a:

Powód? Bo ruda!



Jesteś dnem jak ta patola. Przegryw swojego losu. Katolicki śmieć
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-12, 6:10
Za moich czasów mówili dwóch na jednego to banda łysego. Kurwa jaki ja stary jestem, świat idzie do przodu!
Zgłoś
Avatar
Kali111 2020-05-12, 6:43 37
V8ROG napisał/a:

Jesteś dnem jak ta patola. Przegryw swojego losu. Katolicki śmieć



Uuuuuu widze mamy rudego na sali
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-12, 7:48 1
Niech tych azjatów koronka wykończy....
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-05-12, 8:32 5
jajcu111 napisał/a:

Ja tam nie wiem, czy bierna postawa jest najlepsza w takiej sytuacji... Jakbym już wiedział, że cokolwiek bym nie zrobił, to będę miał poobijany ryj, to raczej włączyłbym tryb psychola i się po prostu na nie rzucił, w najgorszym przypadku by mnie może znokautowały, a jak nie, to same też by z tego całe nie wyszły. Tak na serio, to właśnie z psycholami najgorzej się napierdalać, bo nawet jak gościa uziemisz, to w najmniej oczekiwanym momencie ten znajdzie jakiś nawet kamień i będzie napierdalał po twarzy. Widziałem na żywo takich gości i powiedzieć mogę, że jako bierny obserwujący, mimo że rozkład sił był nierówny, to psychol największy strach budził. Brak najmniejszego przejawu emocji, ot próba za wszelką cenę uszkodzenia przeciwnika w jak największym stopniu, nawet jak ma to kosztować jeszcze większe obrażenia u niego.



Są same, trzy na jedną w jakimś lesie, pokopią, pobiją i sobie pójdą, jak będzie dobrze osłaniać twarz to nie straci nawet jednego zęba i skończy się na siniakach. Jak "włączy jej się tryb psycholki" to jakie ma szansę wygrania z trzema na raz, 0,5%? 0,1%? To nie jest film z Brusem Li karate mistrzem, pojedynków trzech na jednego się nie wygrywa. Przegra walkę to w najlepszym razie wybiją jej parę zębów i złamią żebra czy rękę wtedy do końca życia przegryzając jakiś kawałek mięska, schylając się albo w deszczową pogodę będzie sobie wypominać "a mogłam leżeć płasko jak cipa a nie zgrywać kozaka, teraz bym mogła normalnie gryźć, nie bolałyby mnie żebra przy schylaniu i nie łupało mnie w ręku jak zanosi się na deszcz". To najlepszy raz, przypominam, że są sami w lesie więc w najgorszym razie mogą ją zostawić ciężko pobitą, nie przyjdzie pomoc na czas i umrze. Czasami lepiej nie zgrywać kozaka tylko dać się jak pizda obić
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-05-12, 8:58 4
bloodwar napisał/a:

Są same, trzy na jedną w jakimś lesie, pokopią, pobiją i sobie pójdą, jak będzie dobrze osłaniać twarz to nie straci nawet jednego zęba i skończy się na siniakach. Jak "włączy jej się tryb psycholki" to jakie ma szansę wygrania z trzema na raz, 0,5%? 0,1%? To nie jest film z Brusem Li karate mistrzem, pojedynków trzech na jednego się nie wygrywa. Przegra walkę to w najlepszym razie wybiją jej parę zębów i złamią żebra czy rękę wtedy do końca życia przegryzając jakiś kawałek mięska, schylając się albo w deszczową pogodę będzie sobie wypominać "a mogłam leżeć płasko jak cipa a nie zgrywać kozaka, teraz bym mogła normalnie gryźć, nie bolałyby mnie żebra przy schylaniu i nie łupało mnie w ręku jak zanosi się na deszcz". To najlepszy raz, przypominam, że są sami w lesie więc w najgorszym razie mogą ją zostawić ciężko pobitą, nie przyjdzie pomoc na czas i umrze. Czasami lepiej nie zgrywać kozaka tylko dać się jak pizda obić



Też tak uważam i zacytuję Ci jedno zdanie na które kiedyś natrafiłem: "czasami lepiej pozostać pizdą niż martwą pizdą"

Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-05-12, 9:12 1
Dokładnie, a okazja do zemsty z zaskoczenia zawsze się znajdzie
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2020-05-12, 9:28 2
Widłami kurwa, jak dziadowie...!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie