18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Uliczna bójka
d................r • 2013-07-18, 23:31


Koleś postawił się trójce przeciwników i pochwalił się niezłym skokiem na plecy
Zgłoś
Avatar
ciasny_wiesiek 2013-07-19, 15:47
Murzyn chciał ukraść koszulkę
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-07-19, 16:40
Kuriki napisał/a:


Nie mając kosy również można od niej zginąć. Mając pluszowego misia też możesz zginąć od kosy.
Wyciągając broń raczej zwiększasz szanse na wyjście cało z opresji, a nie strach przed tym, że jak ty wyciągniesz broń to ktoś też (jeśli o to ci chodziło).

Oj, to zdanie o bredzenie zahacza. Parę razy przed takimi pijanymi dresami spierdalałem, kilka razy ich połamałem ale takie zabawy ZAWSZE są poważne- wyjątek występuje, gdy dres jest chuderlakiem, sam, bez broni i się bić nie potrafi ani nie ma kolegów, którym się poskarży.


Można tak bez przerwy przerzucać się argumentami, wszystko "zależy". Wyciągając broń zamieniasz zamiar pobicia Ciebie u napastnika na chęć zajebania Cię na amen, jak się uda - Twoim własnym scyzorykiem. Tylko raz mnie (nas) bydło z nożami napadło (wyciągnęli je już po bójce) ale udało się skurwysynów nie sprowokować i nikomu nic się nie stało. Gdyby któryś z ostro najebanych idiotów, z którymi się wtedy włóczyłem, wyciągnął coś ostrego w czasie walki, to pewnie by nas zajebali. Na marginesie - byli całkowicie trzeźwi o 3h rano, czekali pod siedzibą pisu (obok monopolowego) na ludzi pod wpływem komentujących tą wspaniałą partię. Nas zwyzywali od tych pedałów - palikotów (nikt o poglądy nie pytał) i zwyczajnie chcieli zajebać - no kurwa klaskać. Nie ma jak giertychowe (?) ścierwo z łbem wypranym przez jeszcze głupszych od siebie, do dziś życzę chujom dożywocia, jeśli jeszcze nie siedzą.
U mnie w okolicy nie ma już klasycznych dresów, chowają się gdzieś po blokach w patologicznych dzielnicach. Na sportowo tylko warszawka biega albo ochrona z klubów, a jeśli "sportowiec" się awanturuje, to zwykle tak najebany, że tylko poprawia ludziom humor.
Zgłoś
Avatar
b00mba 2013-07-19, 17:08
Nie wiem jak wy, ale ja w ogóle nie dostrzegam tej walki 3 vs 1. W prawdzie na początku było widać że panowie coś się tam spinają, ale trzeba zauważyć że całą walkę koleś miał z 1 osobą, (drugi coś się tam kręcił, ale widać że się nie wtrąca//a koleś sam walkę oficjalnie zaczął kasując jednego z przeciwników). Inna sprawa jest taka że nie wiadomo o co poszło i czy tamci kolesie chcieli się bić. Jak widzę tak agresywnego człowieka jak koleś na filmie to mam wątpliwości czy on coś nie od jebał a ci go uspokajają.
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-07-19, 17:10
Nihilista napisał/a:


Może masz rację, w dzisiejszych czasach na honorowe zagrania mogą sobie pozwolić tylko sprawni i pewni swoich możliwości ludzie, reszta chodzi po ulicach w strachu z zabawkami po kieszeniach. Wiem jedno, wyciągając kosę na tej "wojnie", sam od niej możesz zginąć, a tego nie życzę.
Ps - starcia z pijanymi dresami rzadko bywają poważne.



100% racji masz w tym, że ludzie "ćwiczący" liczą na honorowość. Szkoda, że taki honor to pewna śmierć/pokaleczenie w bójce. Popatrz sobie na to jak wygląda obrona przed tzw. prison yard rush (podpowiedź - 10 czarnych pasów chuja da, lepiej mieć pistolet).

Przed dresami (chociaż ludność nowohucką powinno się poprawnie nazywać Hutasami) i spierdalałem i wyciągałem na nich nóż. W tym drugim przypadku jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby zaatakowali - albo odgrażali się i odchodzili, albo przepraszali (jak było mniej niż 3) i odchodzili.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-07-19, 17:35
Pewnie większość z tych co mówią, że honor jest nic nie wart, ciągle powtarza "Bóg, Honor...", maże po blokach "White Honor", albo należy do grupy "Blood and Honour". To słowo już tak zostało wyświechtane, że szkoda gadać. Prawdą jest, że krowa co głośno muczy, mało mleka daje. Kiedyś dla ludzi zginąć, ale honorowo to była norma...
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-07-19, 17:47
Widzal ze typ wstaje a ma przed soba jeszcze 1 wiec doprawil go soczystym susem jesli to oni chcieli go napierdalac od poczatku to prawidlowo zrobil ^^
Zgłoś
Avatar
bolec777 2013-07-19, 21:03
Znów się naleciało hipokrytów... biały napierdolił czarnym, a wy dyskutujecie czy dobrze zrobił...?
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-07-19, 22:08
bolec777 napisał/a:

Znów się naleciało hipokrytów... biały napierdolił czarnym, a wy dyskutujecie czy dobrze zrobił...?



Czarny czarnemu nierówny. To, że czarni mają genetycznie zakodowane mniejsze IQ to obiektywna prawda, ale zachowanie i wychowanie człowieka zależy znacznie bardziej od jego otoczenia, niż od rasy. Czarny wychowany w getcie najprawdopodobniej zostanie dilerem, gangsterem albo złodziejem. Czarny wychowany w sferze klasy średniej najprawdopodobniej będzie normalnym, szanującym prawo obywatelem - od takich wara, dają przykład o asymilacji.

Oczywiście czarnuchów kradnących co popadnie, szturmujących KFC i gwałcących co tylko ciepłe należy regularnie odstrzeliwać, ale nie bądźmy hipokrytami (patrz jak się gimbaza na sadolu oburza jak jakiś obcokrajowiec mówi, że wszyscy Polacy to alkoholicy, albo gimbaza ciśnie po ciapatych, a jak ktoś wytknie JP2 że krył pedofili, to olaboga lament, ból dupy i długa przerwa w szkole publicznej).
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-07-19, 23:12
ginx2666 napisał/a:



Jak wyciągniesz nóż na kogoś z pięściami, to w 9 na 10 przypadków spierdoli albo się podda, a o to chodzi. Ile ty masz lat, że potrafisz jedynie obelgami rzucać?



Co ma wiek do tego? Jak widac np w twoim wypadku wiek nie laczy sie z tym by trzymac sie swego slowa. Najpierw piszesz o tym, ze idziesz najebac komus z nozem, a teraz mowisz, ze ma sie on poddac? Logika niczym u kobiety, pozdro.
Zgłoś
Avatar
J................t 2013-07-20, 17:55
A moim zdaniem zrobił dobrze, bo jeśli go zaczepili, jak typowe cwaniaczki, to przynajmniej trafiła kosa na kamień. Jak kolesiowi na glebie trzasnęły żebra, to następnym razem pomyśli, zanim będzie próbował wystartować do kogoś z łapami. Poza tym nie narzekajcie, że nie honorowo postąpił, bo trzech na jednego też mija się z honorem szerokim łukiem, a jeśli koleś broni sam siebie, to kombinuje, jak zaatakować, by już nie wstali.
Zgłoś