18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Uliczna bójka
d................r • 2013-07-18, 23:31


Koleś postawił się trójce przeciwników i pochwalił się niezłym skokiem na plecy
Zgłoś
Avatar
Hereticus 2013-07-19, 0:05 9
Ale skurwysyn, ten skok w 1:05 był całkowicie bez honoru. Powinni mu za to spuścić porządny wpierdol...
Zgłoś
Avatar
robcios 2013-07-19, 1:23 129
ta a walka 3 vs 1 jest z honorem? -.-
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-07-19, 2:35 10
dobrze nie pierdoli sie w tancu
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-07-19, 7:28 33
Hereticus napisał/a:

Ale skurwysyn, ten skok w 1:05 był całkowicie bez honoru. Powinni mu za to spuścić porządny wpierdol...



Dobra ale zamknij mordę, koles rozpierdala 2 innych ktorzy maja z nim problem, malo co nie polozyl 3ciego. A Ty mowisz o honorze.

ps.Chudy cos trenowal bo niezle ich porobil
Zgłoś
Avatar
kyk 2013-07-19, 10:27 2
Jak zwykle kurwa pionowo nagrywane...
Zgłoś
Avatar
wedzio 2013-07-19, 10:35 3
mógł mu zrobić krzywde...
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-19, 10:35 18
"ps.Chudy cos trenowal bo niezle ich porobil " - chyba picie albo ćpanie. Nikt tu nikogo nie "porobil". No i jakim cudem ktoś tu zauważył, że to 3 na 1? Bo ja z tego co widzę, to raczej 1 debil nawalony się rzuca na 3. Dupków, też pewnie nawalonych. I trzeba być chujem zwykłym, żeby patrzeć, kamerować zasranym srajfonem jak ktoś po kimś skacze. To jest "porobienie"? Przypadkowym wiatrakiem trafił a jak gość leży sztywny to mu na łeb skoczyć? To ci się podoba? To to już nie jest sadistic, to choroba psychiczna.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-07-19, 10:49 8
Jaki skok na plecy? Typ ewidentnie chciał typowi złamać kark bo skoczył mu na łeb... powinni zakatować tego skurwiela i uciąć mu łeb bo osoba która sie broni tak nie postępuje, postępują tak własnie tylko porobione skurwysyny które nie maja żadnych zahamowań.
Zgłoś
Avatar
MaskAmOtion 2013-07-19, 10:52 1
wedzio napisał/a:

mógł mu zrobić krzywde...



Kurwa na hardzie się śmieją a tutaj łapie was sumienie jak ktoś komuś mocniej jebnie...
W sumie oni byli czarni więc się z tego wyliżą, niestety.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-07-19, 10:52
^Tak, chciał go oskalpować a potem pokroić na kawałki. Widać, że obiadki w KFC czarnuchom/latynosom nie pomogły
Zgłoś
Avatar
Armstrong 2013-07-19, 10:52 6
Z tego filmiku to wynika, że ten jeden idiota startował do nich a oni nawet nie reagowali. Reasumując za ten skok powinien dostać wpierdol tysiąclecia
Zgłoś
Avatar
TheTriangle 2013-07-19, 11:01
Jeśli to oni pierwsi mu chcieli wjebać, to niech się typ broni jak chce. Chyba że to on pierwszy zaczął to należy się jemu wpierdol za takie skoki. W samoobronie nie ma "ciosów honorowych", to kwestia zdrowia własnego.
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2013-07-19, 11:07 4
"Hereticus" ja pierdole koleś rozjeb-uje 3 a ty pierdolisz ze skacze a chyba ty widzę nigdy się nie napierdalałeś nie wiesz co to kurwica a chuj z tobą gimbazo albo emosie ja pierdole i pierdoli o honorze kurwa nie no nie kurwa 3vs 1 no nie kurwa napierdalasz żeby jak najszybciej unieszkodliwić napastnika żeby zając się następnym a nie padnie wstanie i dalej możne się napierdalać...
Zgłoś
Avatar
gerst 2013-07-19, 11:11 3
Nagar1 napisał/a:

"Hereticus" ja pierdole koleś rozjeb-uje 3 a ty pierdolisz ze skacze a chyba ty widzę nigdy się nie napierdalałeś nie wiesz co to kurwica a chuj z tobą gimbazo albo emosie ja pierdole i pierdoli o honorze kurwa nie no nie kurwa 3vs 1 no nie kurwa napierdalasz żeby jak najszybciej unieszkodliwić napastnika żeby zając się następnym a nie padnie wstanie i dalej możne się napierdalać...



Kurwa, kolejny wyszkolony fajter.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie