18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:44
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2022-01-08, 9:34 4
BLM, BLM! Koniec uciskania czarnych w USA! Musimy walczyć o prawa „człowieka” dla nich! Więcej takich materiałów
Zgłoś
Avatar
Zarejestruj 2022-01-08, 9:35
Chyba było kiedyś z komentarzem że dostała oklep od znajomków za to że ich sprzedała.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-08, 10:22
Zarejestruj napisał/a:

Chyba było kiedyś z komentarzem że dostała oklep od znajomków za to że ich sprzedała.


Zaprezentuj proszę dowód dubla
Zgłoś
Avatar
lolaxxdd 2022-01-08, 16:43 2
bydło zawsze będzie bydłem
Zgłoś
Avatar
k................o 2022-01-08, 16:55 6
Zgłoś
Avatar
pentlik 2022-01-08, 17:06 2
W pierwszej chwili wydawało mi się, że to zawody sportowe, bieg uliczny, jakieś niecodzienne wydarzenie bo wszyscy w ubraniach do tego przeznaczonych. Ale nie, dzień jak co dzień.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2022-01-09, 9:23
Czyżby Trans dostaje rady od małpiej rodziny?
Zgłoś
Avatar
P................x 2022-01-09, 13:55
Równouprawnienie wersja BLM
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów