18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Brona_Talerzowa 2013-04-24, 22:08 6
Rzeczywiście honorowo rozjebane szyby w POLSKICH pociągach, oszpecone napisami ściany POLSKICH budynków, napierdalanki między POLAKAMI, a pedały robią manifestacje kiedy chcą i jakie chcą. Tacy patrioci, że swoje gniazdo osrywają, a jeszcze jak trzeba rozgonić pedalstwo to chętnych mało.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-24, 22:08 1
Wrzucić do okratowanej dziury w ziemi i zalać pomyjami.
Zgłoś
Avatar
d................i 2013-04-24, 22:14 6
za tych zjebów piwa nie ma
Zgłoś
Avatar
baton142 2013-04-24, 22:35 1
Jak dla mnie Kibole mogą się napierdalać między sobą ale w jakichś odosobnionych miejscach żeby nie narażać innych ludzi którzy z dziećmi przyszli na mecz. Na samym meczu jak dla mnie flary, flagi, śpiewanie i cała otoczka graficzna to zajebiste uzupełnienie.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-04-24, 22:37 5
Mówicie debile, a ja widzę w nich potencjał. Za parę lat jak i w naszym kraju dojdzie do sytuacji gdzie wykres mieszkańców Polski będzie wyglądał mniej więcej tak 33musli/33inni/33polacy i a nóż widelec dojdzie do sytuacji że będzie się trzeba bronić przed terrorem ze strony tych o których mowa, to jak myślicie? Kto będzie dobra siłą do zwerbowania za 4ropak leszka. Przede wszystkim oni już to robią, już nieświadomie bronią nas przed napływem różnobarwnej masy. Brak tolerancji raczej zniechęca do przyjazdu do nas. Dzięki temu nie ma u nas 1000 meczetów na miasto i nie wprowadzimy szariatu. Fakt, robią syf o bzdurę, ale gdyby ich siłą zwerbować do wojska, utworzyć formacje barbarzyńskich berserkerów, trenować ich w walce na proste narzędzie i dać możliwość głupienia, bez syfienia. Zawsze znajdzie się jakiś błąd czy ale, ALE żaden plan nie jest ultra doskonały. W każdym mieście po jednej jednostce świrów, co msc walki jednych z drugimi i każdy zadowolony, w razie W mamy dobra opcję. A tam co ja gadam...
Zgłoś
Avatar
Aarox37 2013-04-24, 22:40 4
pierdolicie bez sensu.. co prawda kibole kibolami za nimi nigdy nie byłem.. ale jak będzie trzeba obalić ten syfny rząd w sejmie to jedynie z ich pomocą bo 3/4 polski to będą tylko hejtować na portalach i marudzić na lewackie kurwy zamiast wziąść dupy w troki i pójść na ulice.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2013-04-24, 22:44
zaraz powiedzą że to rząd zwinie Ci telefon albo wpier.. tylko dla tego że idziesz po 22:00, prawda jest taka że trzeba być genetycznie upośledzonym żeby jarać się bójkami, niszczeniem m.in. stadionów nie mówię o nayebanych kibolach którzy idą przez miasto roz**dalając wszystko co jest... Faktycznie, rząd nam robi ciągle pod górkę.. gdyby ta banda kretynów (tzw. kibole) skończyli chociażby gimnazjum i faktycznie zainteresowali się Polską to może mohery by nie miały większości głosów w wyborach... tyle ode mnie. Pis joł
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-04-24, 22:47 2
Jakim trzeba być ograniczonym żeby wylewać frustrację w Internecie w dodatku na grupę, która jest piętnowana za wymyślone fakty? Quo vadis Polsko?
Zgłoś
Avatar
MehooW 2013-04-24, 22:54 6
To dobre chłopaki są, a wy sie prz*pierdalacie... W nich cała nadzieja gdy wyjdziemy na przeciw temu zjebanemu systemowi i tym którzy naszą Ojczyznę sprzedają. Jestem ciekaw ja wy hejterzy się zachowacie w tym wielkim dniu...
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-04-24, 22:55
A ode mnie będzie krótko:
Chuj Wam w zatłuszczone dupska, internetowi władcy świata. Kibole na meczach zawsze będą się świetnie bawili, a psy zawsze będą szczekały, bo taka ich natur.
Uważacie ich za tępych osiłków, nie dostrzegając nawet własnego ograniczenia i zaściankowości. I żyjcie tak dalej, na pewno będziecie wiedli ciekawe życie, bez marnowania go przed monitorem.

A co do samego filmu: kompilacja akcji ultrasów ze zwykłymi huliganami. Autor kibolem (czy też kibicem, jak kto woli ) nazywać się nie powinien.
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-04-24, 23:00
co to za nuta?
Zgłoś
Avatar
Pan_Prokurator 2013-04-24, 23:17 3
gdzie tutaj siła? gdzie tutaj honor? gdzie tutaj pasja?
Zgłoś
Avatar
JądroChaosu 2013-04-24, 23:48 1
Można honorowo zajebać 17-latka sztachetami, albo rozpierdolić nowy stadion... Kwiat narodu, karwasz...
Zgłoś
Avatar
heniu_sikor 2013-04-24, 23:56 6
Aż tutaj musze coś napisać.

Po pierwsze fajny montaż i dobrze się ogląda, nie będe faworyzował, ale koleś robie dobrą robote.

Po drugie, trzecie, i czwarte i kolejne ..

Co Wam tak dupy rozrywa, wielcy sadole, przeciwnice ciapatych, spuszczacie sie pod ten serwis, gdzie większość materiału jest z dalekiego neta. Tutaj macie własne podwórko, ludzi z pasją patriotyzmem, honorem, zasadami, i całym workiem rzeczy, których Wy nawet w książkach nie mieliście.

Chcą to będą rozwalać, zrobi się bojkot, wojna ktoś Ci zdyma siostre Oni pewnie obronią a nie Wy płaczki, jacy Oni to źli i, że " potrzebnie będą ".

Kibol nie jest nikomu nie posyłke, cieszy się i ma zajebistą frajde z tego co robi za darmo, bez żadnych spin i płaczów do mamusi. Cieszą Was rozjebane mordy, czy wypadki z portalu, a jak ktoś sobie da po ryju to już jest be fe.

Wielcy miłośnicy spisków itp, ale może sami przejrzyjcie na oczy, a nie sugerujcie sie opinią innych.

Kibole robią coś sami, kręci ich to, nie wciągają postronnych, dobrze się przy tym bawią, ale przecież tutaj będą hejty, bo jaka to zła młodzież. Ja oddałem kibolstwu połowe swojego życia i dzięki temu dobrze sie czuje i jestem dobrą osobą nie spinającą dupy zza neta.

Patriotyzm, akcje charytatywne, wspieranie dzieciaków, szydzenie z tolerancji do ciapatych, pedałów, rządu, ale nie przecież według Was " wyplewić ".

Gówno wiecie, a zazdrościcie. Oglądaj dalej wiem co mówie, a jak Wam nie pasuje to nara, ale nie jeden kibol pewnie jest lepszą chłopaczyną od płaczącej cioty na necie.

Pozdrawiam ;p.
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-04-24, 23:57 1
Szanuję ludzi, którzy interesują się piłką nożną i dopingują swój zespół na meczach ligowych , nawet gdy mają one miejsce daleko od ich miasta. Ale ścierwa, które ostatnio w Poznaniu na Głównym rzucało race z pociągu i darło japy " LECH KURWY " nie trawię ( w tym przypadku " kibice " Pogoni ). Jechałem tym pociągiem i przyznam, że czułem się jakbym jechał z jakimś afrykańskim plemieniem albo co gorsza grupą fanatycznych ciapatch - NON STOP ta sama, wulgarna przyśpiewka i walenie w ściany niczym stado orangutanów. Na koniec zniszczyli swój przedział i zabrali gaśnicę z pociągu i pijani wytoczyli się na stacji końcowej. A policja ? ZERO reakcji. Państwo prawa, kurwa jego mać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie