18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
animalus 2013-04-24, 0:01 147
to trzeba plewić jak chwasty w polu
Zgłoś
Avatar
Aeze 2013-04-24, 0:23 49
Banda zjebów.
Zgłoś
Avatar
Adolf Skurwolix 2013-04-24, 0:23 36
Jebać Kiboli, tylko prawdziwi kibice się liczą
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2013-04-24, 0:25 6
jesteś tak ograniczony iż nie wiele ci brakuje do ludzi ze średniowiecza ,najlepiej jak sie czegoś nie rozumie lub jest mi obce to trzeba to zniszczyć
Zgłoś
Avatar
KaRRol 2013-04-24, 0:31 81
Kozaki w necie, pizdy w świecie aż serce rośnie jak pomyśleć jak bardzo musicie miec przejebane na codzień żeby wylewać żale na "kiboli" na forum, tylko dlatego że gównoprawda i tvzjeb maja z tego temat na którym zapierdalają nasze pieniądze
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-04-24, 0:47 49
Hahaha najlepsi co ci, co pedalstwu mówią tak, bo trzeba przecież być tolerancyjnym, a jak pojawi się ktoś o innych poglądach (np. "kibole"), to wtedy ich tolerancja nie działa i wylewają swe złości oczywiście na Internecie pozdrawiam mózgi sprane TVNem i wyborczą, którzy każdego - i ultrasa i hoolsa - pakują do jednego worka
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-04-24, 1:13 32
kibole przydadza sie na ciapatych wiec spokojnie ludziska...toz to kwiat narodowy i trzbe ich pielegnowac!
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-04-24, 1:33 13
Przecież ultrasi, a pseudokibiowie to dwie różne rzeczy. Jedni to plus dla show, jakim jest piłka nożna, a drudzy minus. Kibole to po prostu świry, które podpinają się pod jakiś klub sportowy po to, żeby móc skierować swą niepohamowaną agresję w stronę przeciwników (kibiców innej drużyny). I co z tego, że obronią kraj jeśli by nawet doszło do wojny (choć nie wiem kto walczy teraz na wojnie przy użyciu pięści i butelek), jeśli oni są zagrożeniem dla ludzi w czasach "pokoju"? Sam jestem kibicem, cóż "piknikiem", szanuję ultrasów, kibiców prowadzących doping przez całe 90 minut, ale nie rozpierdalaczy stadionów czy wandali, którzy poza meczem prędzej hańbią barwy klubowe/narodowe swoim zachowaniem jako ludzie.
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2013-04-24, 9:07 4
na ciapatych by ich wysłać - od razu staliby się waszymi idolami - w logo dać kozę i do przodu
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-04-24, 10:53
Za długie by oglądać
Zgłoś
Avatar
adresikpuma 2013-04-24, 21:56 1
szkoda ze na ustawki z pedałami nie chodzą jak wiece robią. to by był ciekawy materiał
Zgłoś
Avatar
Sir Cover 2013-04-24, 22:05 4
Banda jebanych fanatyków zapatrzonych w kolory. Kurwa, jak chcą się eliminować to niech idą do lasu i się tłuką do ostatniego. Jak lubią się napierdalać to niech się napierdalają, mi nic do tego. Sport jak każdy inny, ale jak demolują mienia publiczne to wkurwia mnie to. Takich powinno się wydalać ze stadionów na zawsze. Przyjdzie taki aby tylko coś rozjebać, komuś przypierdolić i wszystko fajnie. Nie powiem, są i spoko kibole, chodzą na ustawki bo lubią, tłuką się na jakiś opuszczonych miejscach. Wyładują agresje na ustawce a potem na meczach jest spokojnie. Ale nie wszyscy tacy są, niestety...
Zgłoś
Avatar
i................a 2013-04-24, 22:06 2
I po co pokazujesz to pospulstwo? Wszystko rozpieprzają wokoło i wielcy fani piłkarscy, a jak ich potrzeba, to ich nie ma. Ciapatych coraz to więcej, a kiboli brak
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-04-24, 22:08 1
Jestem kibicem, ale promowanie ruchu ultras takimi filmikami to strzał w stopę. Na chuj wklejać bójki z policją?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie