18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
jasypan 2023-05-10, 14:01 29
No i dobrze pejsatym ścierwom.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-05-10, 14:01 1
Teraz nie jestem pewny, czy chodzi o wybuch czy jakieś babce było dobrze?
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-05-10, 14:43 1
przecież to wszystko to samo jedno plemię semickie bogowybranych-obrzezanych....
/
zawsze tych sąsiadów maksymalnie skłócą = przy czym robią to ich przywódcy celowo i regularnie, na pewno jakieś ostatnie 109 lat
//
„Wojna to rodzaj akcji, dzięki której ludzie, którzy się nie znają, zabijają się nawzajem dla chwały i korzyści ludzi, którzy się znają i nie zabijają”.
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2023-05-10, 15:17 1
za wcześnie odpalone, mogło mu najwyżej lakier porysować
Zgłoś
Avatar
OdbytBiskupa 2023-05-10, 16:10 8
Miałem nieprzyjemność poznać i Żydów z Izraela, i Palestyńczyków. Jedni i drudzy są siebie warci. Nie widzą innego rozwiązania jak tylko pozabijać tych drugich, mają tak samo zrypane mózgi. Dlatego mam zero sympatii do nich wszystkich, niech się pozabijają.
Zgłoś
Avatar
pis_to_chuje 2023-05-10, 16:51 6
OdbytBiskupa napisał/a:

Miałem nieprzyjemność poznać i Żydów z Izraela, i Palestyńczyków. Jedni i drudzy są siebie warci. Nie widzą innego rozwiązania jak tylko pozabijać tych drugich, mają tak samo zrypane mózgi. Dlatego mam zero sympatii do nich wszystkich, niech się pozabijają.



Nie wiem co masz do żydów, tam większość ma w dupie całą tą religię i są zupełnie normalni, za to palestyńcy to jebane bydło z całym tym pierdolonym allahem. Ja to bym całą palestynę zlał najpierw napalmem a co zostanie to zbombardował a na koniec zorał i posiał wszędzie rdest
Zgłoś
Avatar
OdbytBiskupa 2023-05-10, 17:00 11
pis_to_chuje napisał/a:

Nie wiem co masz do żydów, tam większość ma w dupie całą tą religię i są zupełnie normalni, za to palestyńcy to jebane bydło z całym tym pierdolonym allahem. Ja to bym całą palestynę zlał najpierw napalmem a co zostanie to zbombardował a na koniec zorał i posiał wszędzie rdest


No to ja poznałem takich religijnych, co mi pierdolili, że to ich ziemia bo dał im ją Bóg. Bo tak mówi Biblia i chuj! I jeszcze mówi, że jacyś biblijni bracia będą ze sobą walczyć całą wieczność, a ci bracia to dzisiaj Żyd i Arab. Więc wojna musi być! Bo tak jest w Biblii. I to nie jest umysłowe spierdolenie? Normalni też jacyś są ale dziś nikt ich nie słucha. Swoje pięć minut mieli na początku lat 90-tych, aż żydowski fanatyk stuknął premiera Rabina.
Palestyńczycy są tacy sami. Autentycznie wierzą, że uda im się wykopać Żydów do morza i zapanuje raj na ziemi po wieczność. Bo Allah jest po ich stronie i da im zwycięstwo.
Idźcie w chuj z nimi wszystkimi!
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-05-10, 17:44 1
Palestyńczycy lubią wysyłać dzieci z tornistrami wyładowanymi TNT - bo są pojebani jak te wszystkie islamskie pedofile... ze swoją "świętą" wojną...
Zgłoś
Avatar
slavcis 2023-05-10, 17:56 5
arabów jebać, ale uważam, że należy stanąć po ich stronie
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2023-05-10, 18:54
chujowo bo nie trafili
Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-05-10, 21:39 2
Zawsze mnie dziwią takie filmiki. Baba sobie z okna ulicę nagrywa a tu przypadkiem taka atrakcja. Pełno jest takich filmów. Nagrywaliście kiedyś ulicę z okna? No jeszcze się tak nigdy nie nudziłam, bez kitu.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-05-10, 21:45 1
Zajebisty awatar hehe. I zgadzam się z tym co napisałeś. Jeć obu
OdbytBiskupa napisał/a:

Miałem nieprzyjemność poznać i Żydów z Izraela, i Palestyńczyków. Jedni i drudzy są siebie warci. Nie widzą innego rozwiązania jak tylko pozabijać tych drugich, mają tak samo zrypane mózgi. Dlatego mam zero sympatii do nich wszystkich, niech się pozabijają.

Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2023-05-10, 22:01
Halmani napisał/a:

Umilanie życia żydowskim okupantom...



Zasadniczo, opierając się na źródłach historycznych, faktach i ogólnie tego całego zamieszania w Izraelu i Palestynie to okupantami sa palestyńczycy. Żydzi to inaczej Judejczycy, czyli ludy wywodzące się z Judei, czyli opecnego Izraela. Zostali oni represjonowani przez muzułmanów. Teraz po prostu odzyskali swoje ziemie a jebane kozojebcy nie moga się z tym pogodzić bo kurwa przecież islam. Nie?
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2023-05-11, 8:59
Chwila, kamera w odpowiednim miejscu i czasie? Zwykle internetowi napinacze stwierdzają, że to fejk.
Zgłoś