18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
dnia dzisiejszego o godzinie 20:15 (19:15 czasu angielskiego) poszedłem do pracy dodatkowej, by dorobić sobie trochę do portfela troszkę banknotów z wredną babą (królowa Anglii). Była to zwykła mleczarnia, gdzie skrzynki z mlekiem się ustawiało na paletę etc. Parę minut później podchodzi do mnie islamista i z wrzaskiem na mnie wyskakuje, że za wolno pracuję (koleś także robił przez agencję). Ja mu tłumaczę grzecznie, by odszedł ode mnie, bo nie jest wobec mnie kulturalny. Brudasek pokazał do mnie zaciśniętą pięść i zagroził mi, ze mam się go obawiać. Ciśnienie w krwi podskoczył mi do tysiąca uderzeń na minutę i mając safety shoes na nogach zrobiłem pół obrót, niczym Uri Boyka (Scott Adkins) w filmie Undisputed 3. Brudasek ciapasek upadł na ziemię, niczym pierwsza wieża WTC, łamiąc mu szczękę (prawdopodobnie). 15 minut później zjawiła się policja i zawieźli mnie na komisariat. Nie wsadzili mnie od razu na dołek, tylko przesłuchali. Po zeznaniach stwierdzili, że zaatakowałem nie ze względu na jego pochodzenie ( ), tylko zostałem sprowokowany. Najlepsze jest to, że policjantem był... Polak. Widać na większości Polaków na wyspach można polegać

EDIT: Zapomniałem napisać "nie" przy "że zaatakowałem ze względu na jego pochodzenie"
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-07-13, 13:49 1
stop europeizacji islamu
Zgłoś
Avatar
garota 2013-07-13, 14:06 1
Najlepsze jest to w jaki sposób go załatwiłeś O kurwa, strach się bać takiego harpagana jak Ty. Jeszcze przytaczasz bohatera taniej produkcji dla upośledzonych dzieci internetu. Żenadua...
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-07-13, 15:52
@Up: idź pobiegaj, porozciągaj się, pójdź na siłownię, a nie spinasz dupę przed monitorem. Zazdrościsz komuś, że potrafi wykonać pół obrót?
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-07-13, 16:55
@up: Raczej zazdrości Ci twojego nieskażonego innymi poglądami faszyzmu, a także tego, że nigdy nie wyłączasz komputera, jak wcześniej napisałeś, bo na pewno nie umiesz kopać z półobrotu, rasisto.
W sumie to kto by nie zazdrościł braku przerw w dostawie prądu. Naprawdę zajebistą masz elektrownię w pobliżu, skoro nigdy nie wyłączasz komputera.
Chyba, że masz *iksa. Wtedy:
Kod:
<br> % poweroff && make do without electricity<br> Make: Don't know how to make do. Stop.<br> System halted.<br>

Rasista, faszysta i do tego no-life i miłośnik pingwinów. Kto by pomyślał, że takich ciekawych ludzi można spotkać we Ynternetach.

BTW jeśli nigdy nie wyłączasz komputera, czemu wylogowywujesz się z Sadistica?
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2013-07-13, 17:37
Ja pierdole przywalacie sie do chuja wie czego... Ma 20 lat i pracuje sobie na wyspach a Was kurwa dupa boli bo nie jestescie tak ogarnieci i musicie <zapewne> meczyc sie na filozofii, politologii czy innych gownach. Za temat piwo ofc.
Zgłoś
Avatar
nazirus2411 2013-07-13, 17:38
jestem w UK 10 lat - ty idioto , zlamales ciapakowi szczeke za nic i nic ci nie zrobili ? jestes glupszy niz ustawa przewiduje , jezeli myslisz ze ci ktos uwierzy , durny szczyl
Zgłoś
Avatar
PatrykKonin 2013-07-13, 20:23
bardzo dobrze ale chcialbym Ci powiedziec jedna rzecz : mianowicie jesli chodzi o poleganie na polakach za granica to Twoje przekonanie jest bledne,owszem zdarzaja sie normalni ludzie ale ja trafialem zazwyczaj na walących z ucha jebanych przyczajonych agentów ,ktorzy zrobili by wszystko aby cie wyeliminowac.Poprzez takiego wlasnie wylecialem z roboty ,gosc codziennie dzwonil do koordynatora i donosil na mnie(KLAMSTWA i same śmieci) pewnego dnia wrocilem z nocki a tu nagle do mnie 2 frajerow przychodzi wlacznie z korrdynatorem ktory oswiadcza ze jestem zwolniony ...oczywiscie nei obylo sie bez solowki na koniec a co lepsze ,jeszcze on sam sie huj do mnie sprul haha ,finisz byl taki ze upadl i zaczalem go dusic a on zostawil mi znamie chyba do konca zycia odgryzajac mi kawaleczek skory na przedramieniu ... koordynator oczywiscie trzymal strone frajera gdyz to bylo jego zrodlo informacji ,jebany kontrwywiad po osiedlu... Pociesza mnie zawsze jednak fakt ,ze cwel dostal w leb od 10 lat mlodszego mnie i zapamieta to do konca zycia i koordynatora ktory przerwal moje duszenie w adrenalinie ,a moglo sie skonczyc tragicznie,to tyle o mojej historii a moral z tego taki ZE : NIE UFAC NIKOMU OBCEMU NAWET GDY STWARZA POZOR BYCIA WPORZADKU pozdrawiam...
Zgłoś
Avatar
CezaryS 2013-07-13, 23:57
fajna historyjka "Ciśnienie w krwi podskoczył mi do tysiąca uderzeń na minutę"
z tym że od kiedy cisnienie jest podawane w wartosciach częstotliwościowych?
Zgłoś
Avatar
garota 2013-07-14, 11:42
@tolopl

Dzieciaczku, trenuję od wielu lat i jeśli czegoś jeszcze nie widziałem lub nie słyszałem to żeby któryś z wyćwiczonych kolegów robił takie akcje na ulicy. Szczególnie kopnięcia z półobrotu na głowę.
Zresztą co ja będę z tobą pierdolił, od razu wiadomo że ściemniasz pizdeczko. Kozaki nie piszą o takich rzeczach na jakimś sadisticu. Ty jesteś tylko typowym gamoniem co sieje ferment. I chuj ci w dupę za to nygusie zajebany.
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-07-15, 13:03
@Up: a teraz idź do mamusi, ona ci wykurwić musi
Zgłoś