18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Hoofner 2015-07-20, 22:07
unboxing chyba miałeś na myśli
Zgłoś
Avatar
k................1 2015-07-20, 22:16 2
po takim wiekowym żarciu dobra sraka mórowana
Zgłoś
Avatar
j................v 2015-07-20, 22:21 34
zobaczyłem tytuł, pomyślałem: obejrzę. zobaczyłem ile minut trwa filmik, pomyślałem: chyba kogoś pojebało.
Zgłoś
Avatar
godihateyouall 2015-07-20, 22:25 11
*murowana, jezu.
Zgłoś
Avatar
Norbias 2015-07-20, 22:36 4
Naprawdę zastanawia Mnie co to za syf czy konserwanty muszą być w żarciu, że jest w stanie wytrwać tyle lat. Tak więc aspartam w Coli Light to NIC.
Zgłoś
Avatar
darthkenobi 2015-07-20, 22:52 8
Kurwa głodny się zrobiłem a jestem studentem więc taką półwiekową racją bym nie pogardził...
Zgłoś
Avatar
Marllix 2015-07-20, 23:18
To już kurwa wiem co to ten unboxing
Zgłoś
Avatar
SpaceInvaders 2015-07-20, 23:38 6
UN...Co? Polski język być trudna? ROZPAKOWYWANIE!
Zgłoś
Avatar
e................a 2015-07-21, 0:17 17
Ta fasolka wcale nie musi mieć jakichś konserwantów. Poczytać sobie o pasteryzacji i apertyzacji. Nie widzieliście nigdy jak mama/babcia/ciocia gotują słoiki z jakimś jedzeniem/przetworami ? Warszawiacy będą wiedzieć o co chodzi
Zgłoś
Avatar
M................e 2015-07-21, 0:25
godihateyouall napisał/a:

*murowana, jezu.


Znalazła się specjalistka od murowania.

Tam wyżej dobrze napisali np. moja babcia robiła drzemy co wytrzymywały nawet 20 lat zamknięte w słoiku czy to sok był nie pamiętam. Oczywiście jak już skończyły się zapasy i znalazło takie cudo gdzieś wpizdu z tyłu to raczej się tego nie próbowało ale pachniało ładnie nie było śladu pleśni itd. Myślę że może to mieć związek z wypompowianiem powietrza ze środka i szczelnym zamknięciu tak aby żadne powietrze się tam nie dostawało.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-07-21, 2:18
up
to jak z układem hamulcowym, jak złapie powietrza,to dupa hamulce traci
Zgłoś
Avatar
Taz 2015-07-21, 2:20 13
Akurat amerykańskie racje MRE, są całkiem spoko. Nie sra sie po nich, da sie to zjeść w każdych warunkach, podgrzać można sikaniem. Te żarcie jest stworzone po to, żeby żołnierz nie srał, nie miał problemów z żołądkiem, żeby właśnie długo mogły leżeć w rożnych warunkach, żeby były łatwe w przenoszeniu.
W zestawie macie wszystko, co potrzebne do przygotowania i zjedzenia, od dodatków tylu sól, pieprz i tabasco, przez main dishes, az po dodatki typu herbatniki, herbata czy oranżada w proszku. Oczywiście tez widelec, nóż, łyżka.

Ze śmieszności, MRE to meal ready to eat, ale rownież znane jako:
MRE - meal rejected by Etiopia
SRE - shit ready to eat
Zgłoś
Avatar
Grein 2015-07-21, 2:48 1
Apropo MRE

Czy wie ktoś czy można je gdzieś łatwo kupić? Są może wersje szeroko dostępne? Nie chodzi mi oczywiście o takie jak ta na filmie. Ot racja żywnościowa jak w armii.

Tak pytam z ciekawości
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2015-07-21, 2:56
Wal do paździocha on to masowo sprowadza, podobno palce lizać tylko potem gęba zielenieje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie