18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Unia Europejska+
lesiot • 2018-02-28, 9:42
Jaki to rząd PiSu chce być hojny dla UE?
Oczywiście oddawać chce nie swoje pieniądze, tylko nasze, więc przychodzi to nadzwyczaj lekko.

Tak... wstawanie z kolan.

Cytat:

Polska opowiada się za powiększeniem składek do unijnego budżetu nawet do poziomu 1,2 proc. dochodu narodowego brutto – powiedział w piątek w Brukseli po zakończeniu szczytu UE premier Mateusz Morawiecki.

Obecnie roczne wpłaty państw członkowskich do wspólnej kasy oscylują wokół 1 proc. DNB.



nczas.com/2018/02/23/morawiecki-chce-przekupic-bruksele-naszymi-pienie...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-28, 14:34
Ale wtedy będa lepsze stosunki z Niemcami, jak jeszcze Żydom sie zapłaci to zaczna wtedy pisac o Ukraińskich obozach koncentracyjnych, wszak postawili je Niemcy, na poslkiej ziemi ale pilnowali ich Ukraincy.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 14:43
poligon6 napisał/a:

Ale wtedy będa lepsze stosunki z Niemcami,



Nie wiem jakie masz na myśli "stosunki" z Niemcami, ale relacje gospodarcze między nami, a Niemcami takie deklarację "na UE" nie mają żadnego znaczenia.
Tym bardziej, że proponowane 1,2% dotyczyć ma budżetów każdego kraju, więc i Niemcy musieliby jeszcze więcej dokładać, a nie myślę, żeby się na to napalali i do tego chcieli dążyć.

poligon6 napisał/a:

jak jeszcze Żydom sie zapłaci to zaczna wtedy pisac o Ukraińskich obozach koncentracyjnych


A Ty co tak z tymi Żydami? Od dwóch czy trzech tygodni wszędzie i Żydach piszesz i tylko nimi żyjesz... temat już nie jest aż tak modny i chwytliwy, możesz zluzować.
Zgłoś