18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
k................0 2018-06-22, 8:51
Erutlev napisał/a:

No i standardowo - skoro pola nie chce pokazać cycków to znów promujemy konkurencję.


Biedny ty. Nie widziałeś cycków Poli Łap na pociesznie.
.
.
.
.
Ciesz się, masz większe, a pola to facet
Zgłoś
Avatar
e................2 2018-06-22, 12:30 18
2:0 za te miganie długimi też bym skurwysyna przytrzymał
chłop wyprzedzał nie musiał tego robić przy 160/ h
za tego co mrugał długimi chuj w dupę i blokada haha prawidłowo
Zgłoś
Avatar
dashadow 2018-06-22, 12:44 8
@up
na początku mrugał, potem już trzymał dłużej włączone i oślepiał. skurwysyn i tyle.
Zgłoś
Avatar
wzl_1946 2018-06-22, 16:55
Brawa za "skasowanie" moczymordy!
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2018-06-22, 17:36
A mnie zastanawia zachowanie przy wymuszeniu pierwszeństwa... Po kiego chuja od razu w klakson walą Wymuszający się wystraszy i daje po hamulcach... a daj mu kurwa jeszcze 3 sekundy i zobaczysz, że przeprosi awaryjnymi Chyba, że pizda, to mrugnąć długimi, po chuj innych klaksonem straszyć.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-06-22, 18:06 3
1:23 Jak mnie wkurwiają tacy pośpieszalscy... Jak jadę akurat lewym pasem i widzę z daleka to zjeżdżam. Ale czasami nie ma możliwości żeby bezpiecznie zjechać z drogi, może za drugim autem dopiero. Ale jak cwel mruga sto razy to mi się krew gotuję. I mówię tu o prędkościach powyżej dopuszczalnych a nie 90 na 120...
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2018-06-22, 21:59 13
@up

ale pierdolicie, koleś miał zawsze po 10-15 sekund żeby się schować i przepuścić auto, które chce go wyprzedzić. W Polsce obowiązuje ruch prawostronny i należy się do niego stosować.

Tutaj hejt na pośpieszalskiego, kilka postów niżej hejt na blokowanie lewego pasa. Zdecydujcie się.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-22, 22:50 3
Kaszysz napisał/a:

@up

ale pierdolicie, koleś miał zawsze po 10-15 sekund żeby się schować i przepuścić auto, które chce go wyprzedzić. W Polsce obowiązuje ruch prawostronny i należy się do niego stosować.

Tutaj hejt na pośpieszalskiego, kilka postów niżej hejt na blokowanie lewego pasa. Zdecydujcie się.


Chłopie nie produkuj się bo to bez sensu. Panowie preferują PSJ (pizdowaty styl jazdy) lewym pasem.
Ile razy w życiu człowiek się wkurwiał jak jakaś pizda jechała lewym wolniej niż prawy pas bo za 5 kilosów skręcała w lewo to nawet nie zliczę.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2018-06-22, 23:36 2
1:25-2:05 zawsze znajdzie się jakaś nadgorliwa kurwa która nie potrafi zachować kultury na drodze. Za takie miganie długimi należy się pałowanie wielkim czarnym brudnym i zasyfionym kutasem prosto po bezmyślnym pysku.
Zgłoś
Avatar
Pinio1945 2018-06-23, 2:44 8
Skąd się biorą ludzie, którzy bronią typa z 1:25? Lekko mógł się schować i przepuścić gościa, który leciał szybciej. Ja nawet jak mi nikt nie mruga ale widzę, że jedzie szybciej to się chowam, choćbym nawet musiał przyhamować te kilka km/h a komuś może się akurat serio śpieszyć. Ludzie, trochę empatii A nie że gość mi mrugnął, to będę januszem cebulakiem blokującym za karę, no proszę was...
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2018-06-23, 4:32 4
Cebulakiem to jest ten co oślepia, widać, że koleś co jedzie przed nim jedzie zauważalnie szybciej niż auta z prawego pasa, wyprzedza je, pierwsze auto, które wyprzedził, łyknął w miarę szybko. To nie jakaś ciężarówka, co się wyprzedza z drugą 10km. Ale pan wielki bonzo nagrywający musi jechać jak szalony, musi maltretować długimi, bo straci parę sekund. Mam nadzieję, że temu kutasiarzowi kiedyś pojawi się jakieś szybsze sportowe auto z tyłu i będzie go oślepiać na lewym pasie, dokładnie tak samo. Też bym chujkowi przyhamował.
Zgłoś
Avatar
Aikawa 2018-06-23, 5:02 3
Napierdalał tymi długimi mimo że ten przed nim też wyprzedzał. Typowe zachowanie ludzi którzy uważają że tylko oni mogą wyprzedzać i inni mają jechać prawym pasem
Zgłoś
Avatar
saves 2018-06-23, 9:55 1
Jebać pijane kurwy za kierownicą. Upierdalać łapy przy samej dupie.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2018-06-23, 11:44
10:40 ktoś wie co ten warszafski gejozo mówi ? " Bo u nas w warszawie wszyscy są cwelami ?"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie