18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
MGBULLETPROOF 2013-01-03, 22:43
Człowieku co Ty tam Pier###### ?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-03, 23:38
Peter patriae maszeruje w kaloszach.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2013-01-03, 23:48 31
akurat ten burak z RMF inaczej nie mogl zobrazowac tej dyrektywy, jak zawsze musi zszokowac plebs zeby skoczyla mu ogladalnosc, dyrektywa ktora ukazala sie w 2007 roku ... i tak naprawde nikogo nie 'dotyka', mowa bardziej o butach roboczych niz kaloszach z CCC albo Daichmana, a informacje zawarte co do wlasciwosci butow moga byc przydatne dla ludzi, ktorzy pracuja w bardzo wymagajacych i ciezkich warunkach jak rowniez testy tych butow sa gwarancja ich jakosci wiec w czym problem ....
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-03, 23:53 1
@JedzMojLagier

Naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyłeś tym postem.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-04, 12:15 7
Cytat:

Żeby do Polski sprowadzić aparat cyfrowy, importer musi wysłać zawiadomienie do sześciu różnych urzędów — to tylko jeden z wielu setek przykładów pokazujących, jak bardzo respektowanie unijnych przepisów potrafi skomplikować (i oczywiście podrożyć!) prowadzenie biznesu. Zbiorcze dane przedstawione przez Komisję Europejską w najnowszym raporcie są szokujące: 600 mld € kosztuje firmy z krajów UE przestrzeganie unijnych przepisów. To ponad dwukrotnie więcej, niż dotychczas sądzono. Polska gospodarka stanowi 4,5% gospodarki UE, a to oznacza, że polskie przedsiębiorstwa przez unijną biurokrację tracą rocznie 27 mld €, czyli ponad 100 mld zł! W ciągu ostatnich dziewięciu lat wydano o 20% więcej przepisów niż w poprzednich 40 latach istnienia unii. Podczas przeglądu liczących 85 tys. stron unijnych przepisów wyszło na jaw, że część z nich nie została nawet przetłumaczona na wszystkie 20 oficjalnych języków unii. Inną sprawą jest, że unijne przepisy są tak kosztowne dla przedsiębiorców dlatego, że państwa (a zwłaszcza Polska) wprowadzają je często w wersji bardziej restrykcyjnej, niż wymagają tego eurokraci.
Od dwóch lat Komisja Europejska głosi, że prowadzi zawziętą walkę z niepotrzebnymi regulacjami prawnymi. Jest to jednak walka ze smokiem, któremu po odcięciu jednej głowy wyrasta kilka nowych.



Tak, tak, ten nadmiar przepisów w ogóle nie wpływają na cenę produktów, płaćcie dalej matoły i hejtujcie np. takich amerykanów, że mogą sobie pozwolić na przeróżne rozrywki, czy to skoki ze spadochronu, czy wyjazd do Nowej Zelandii na tzw. lot feniksa..
Zgłoś
Avatar
bratto 2013-01-04, 14:21 2
taka rada: jak kupujecie gumofilce to z miękkiej gumy bo te z sztywnej są niewygodne i się na śniegu ślizgają.
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-01-04, 14:58
Fakt

Kupując dziś gwoździe coraz częściej zobaczycie taki oto napis na pudełku:

"Łącznik stalowy do łączenia elementów drewnianych"

Przepis unijny. Dziwi tylko to że dawniej prosty chłop wiedział co to gwóźdź, dzis nie wiedzą tego nawet wykształceni.
Zgłoś
Avatar
Jagi_gda 2013-01-04, 15:10
Boże... zrób coś...
co się na tym świecie dzieje!? Myślałem że szkolenia typu jak chodzić po drabinie jest czymś tak absurdalnym, że normalny zdrowy człowiek lub sadysta uzna to za kpinę, weźmie widły od gnojówki które znajdują się między dwoma krowami i tych co mają tak genialne pomysły zadźga...
Co raz głupszy nie jest naród, lecz ludzie na stołkach...
Zgłoś
Avatar
starvingstalker 2013-01-04, 15:26
Nigdy go nie widziałem na żywo xD ,
zajebisty koleś
Zgłoś
Avatar
stiw1500 2013-01-04, 15:40

Nie zdawałem sobie sprawy,że użytkowanie gumiaków jest takie skomplikowane.
Zgłoś
Avatar
M................n 2013-01-04, 16:13 3
Przynajmniej zobaczyłem pierwszy raz mordę tego typa co go codziennie w busie słyszę Nieciekawa
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-01-04, 16:55
Za Tomasza zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2013-01-04, 16:59
konserwator powierzchni płaskiej - kto zgadnie co to za zawód?
Zgłoś
Avatar
Fylyp 2013-01-04, 17:31
@Pater patriae - mógłbyś podać źródło tego cytatu, albo zarzucić linkiem do całości?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie