18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Buddaa09 2023-03-22, 17:17 5
~VeIture napisał/a:

Mi już bez różnicy.



I tak wielu Rosjan i upainców zazdrości ci tej jakże cennej w dzisiejszych czasach kategorii E.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-03-22, 17:52 2
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Do ładowania amunicji w czołgu rece mu wystarcza.



Mniej miejsca zajmie i jak koledzy z czołgu będą spierdalać, to nie zajmie im kolejki do włazu.
Zgłoś
Avatar
Res0r 2023-03-22, 17:55
Batman_ napisał/a:

Najważniejsze, ze jak uklęknął na kolana, to usiłowali mu wyjebać buta na ryj. Chuj tam z nożem, trzeba mu wybić zęby



W USA to by po 10 sekundach, 8 policjantów opróżniło by w niego co najmniej jeden magazynek po czym przez kolejne 2 minuty wrzeszczeli do niego z odległości 10 m aby pokazał ręce i obrócił się na brzuch.
Po tym jak klęknął, but na ryj to trafna metoda w tym przypadku aby go obezwładnić i zabrać ten nóż.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-03-22, 18:08 2
ja sobie zalatwilem zmiane kategorii z A na niezdatny tylko dlatego ze nie bede walczył za jakis szambiasty polski kurwidolek i narazał siebie za darmo a dobre zycie by wowczas poszło w pizdu
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-03-22, 18:10 5
Buddaa09 napisał/a:

I tak wielu Rosjan i upainców zazdrości ci tej jakże cennej w dzisiejszych czasach kategorii E.



Aha. Jakby ktoś najechał nasz kraj to bym i bez nogi poszedł walczyć. Co potrafię to zrobię dla obrony mojej ojczyzny. Bez względu na braki. Miałem kategorię A i dalej się tak identyfikuję w razie konfliktu.
Jakbym stracił wzrok i nie mógłbym już być strzelcem wyborowym ani nic robić pożytecznego na froncie to bym kurwa zrobił cokolwiek co bym mógł aby pomóc swoim.
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2023-03-22, 18:31 6
VeIture napisał/a:

Aha. Jakby ktoś najechał nasz kraj to bym i bez nogi poszedł walczyć. Co potrafię to zrobię dla obrony mojej ojczyzny. Bez względu na braki. Miałem kategorię A i dalej się tak identyfikuję w razie konfliktu.
Jakbym stracił wzrok i nie mógłbym już być strzelcem wyborowym ani nic robić pożytecznego na froncie to bym kurwa zrobił cokolwiek co bym mógł aby pomóc swoim.



Ja jakbym stracił wzrok to myślę, że nie widziałbym problemu.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-03-22, 18:32
Black_Hole napisał/a:

ja sobie zalatwilem zmiane kategorii z A na niezdatny tylko dlatego ze nie bede walczył za jakis szambiasty polski kurwidolek i narazał siebie za darmo a dobre zycie by wowczas poszło w pizdu



Black Hole - ten nick mówi do czego jesteś zdatny, niepotrzebne są ci kategorie
Zgłoś
Avatar
sard 2023-03-22, 18:41 7
Kiedy mieszkasz na ruskim zadupiu, nic się tu kurwa nie dzieje, nawet w kinie dopiero puszczają "Nocną straż". Coś wszyscy pierdolą o powołaniach, masz wysrane na to, bo przecież razem z pacanami (pacan z ruska ziomeczek) wódeczki się napijecie, disko w sobotę będzie w remizie, jakąś blać się wyrwie by opierdoliła kiełbodrona i jakoś tam będzie. Stara nagotuje zupy, łojciec jeszcze na tirze w trasie więc za miesiąc wraca na chatę, czyli luz, zero zmartwień. Kolejny tydzień, a tu znowu jednego pacana mniej, bo w kamasze wzięli, ale to chuj przecież ta specjalna operacja to opierdalanie się, ruchanie ukraińskich suk, jaranie blantów i fanty z szabru. Chuj tam, znów kogoś powołali, i znów... z ekipy pacanów ostałeś się tylko Ty i Jura typ co z ryja mongoł, ale zawsze sądziliście że mongoła udaje bo jest dałnem. W wiadomościach, że coraz lepiej, ale pacany na przepustki nie wychodzą... Aż tu nagle jak nie jebnie 5 pogrzebów pacanów w tydzień, ciągłe płacze w bloku, bo kolejnej matce przynieśli zawiadominie, że podczas specjalnej operacji nastąpił wypadek i trzeba przyjechać z kartonem by odebrać pozostałe po synu prochy. A tu pyk starego sąsiada Wanię co to tylko dynksem się żywił powołali i zabrali, a nawet mongoła dałna powołali... to już wiesz, że następny jesteś Ty i łączysz kropki... o kurwa.
I pyk z nożem od razu od robienie kanapek na ulicę - może jakiego milicjanta spotkasz... i się urwiesz spod kosy na specjalnej operacji.
Zgłoś
Avatar
mormakill 2023-03-22, 18:47 3
Black_Hole napisał/a:

ja sobie zalatwilem zmiane kategorii z A na niezdatny tylko dlatego ze nie bede walczył za jakis szambiasty polski kurwidolek i narazał siebie za darmo a dobre zycie by wowczas poszło w pizdu



W czasie wojny kategoria nie będzie miała znaczenia,
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2023-03-22, 18:54 1
No a skąd to? Dla mnie te języki takie kurwa same jak ta sama jebana dzicz. Pomijając ukropskich pedałów co tu żale jak małe cipy wylewają i bojowo w piwnicy grzmią o "onucach" to czemu nie ma filmików, z tym jak w Kijowie Ukry są zbierane z ulicy i co mówią o rządzie i Żeleńskim. Przecież setki tego jest?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-03-22, 19:18
Dobrze, że go skopali, bo by się chłop zaziębił.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-03-22, 20:49 1
Patrioci i nacjonaliści wszystkich krajów maja jeden wspólny mianownik.
Dużo krzyczą mało robia. Orki czuja wielka dumę narodowa ale żeby ma front nie iść to se noge odgryzie.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-22, 21:20 2
sard napisał/a:

Kiedy mieszkasz na ruskim zadupiu, nic się tu kurwa nie dzieje, nawet w kinie dopiero puszczają "Nocną straż". Coś wszyscy pierdolą o powołaniach, masz wysrane na to, bo przecież razem z pacanami (pacan z ruska ziomeczek) wódeczki się napijecie, disko w sobotę będzie w remizie, jakąś blać się wyrwie by opierdoliła kiełbodrona i jakoś tam będzie. Stara nagotuje zupy, łojciec jeszcze na tirze w trasie więc za miesiąc wraca na chatę, czyli luz, zero zmartwień. Kolejny tydzień, a tu znowu jednego pacana mniej, bo w kamasze wzięli, ale to chuj przecież ta specjalna operacja to opierdalanie się, ruchanie ukraińskich suk, jaranie blantów i fanty z szabru. Chuj tam, znów kogoś powołali, i znów... z ekipy pacanów ostałeś się tylko Ty i Jura typ co z ryja mongoł, ale zawsze sądziliście że mongoła udaje bo jest dałnem. W wiadomościach, że coraz lepiej, ale pacany na przepustki nie wychodzą... Aż tu nagle jak nie jebnie 5 pogrzebów pacanów w tydzień, ciągłe płacze w bloku, bo kolejnej matce przynieśli zawiadominie, że podczas specjalnej operacji nastąpił wypadek i trzeba przyjechać z kartonem by odebrać pozostałe po synu prochy. A tu pyk starego sąsiada Wanię co to tylko dynksem się żywił powołali i zabrali, a nawet mongoła dałna powołali... to już wiesz, że następny jesteś Ty i łączysz kropki... o kurwa.
I pyk z nożem od razu od robienie kanapek na ulicę - może jakiego milicjanta spotkasz... i się urwiesz spod kosy na specjalnej operacji.



Kurwa, gościu, zajebisty tekst, korekta byków przez facetkę od polskiego i możesz pisać książkę
Zgłoś
Avatar
seti666 2023-03-23, 7:51
~VeIture napisał/a:

Mi już bez różnicy.



Ciekawe, później byś się turlał na jajcach jakby dobrze trafili.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2023-03-23, 9:21 1
~VeIture napisał/a:

Mi już bez różnicy.



Bez nogi czy ręki to ruscy biorą inwalidów wojennych do rozminowywania- byle się obciążenia emerytalno-rentowego pozbyć. Ukry też masowo biorą mężczyzn do woja, a kobitki się w tym czasie bawią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie